03 11 28 MEETAS +Foto

[quote]Pamirsot svarbiausius punktus :

  1. All beautifull girls are invited.
    2. Entrance over 21
  2. More & more
    [/quote]

haha, galvojau tikrai nevaziuosiu, bet rellix pasiule, kaip ir pradejau gundytis, jei kas vilniui pasitiktu, bet kad blin ziuriu enerance over 21Cha cha Nors vistiek 50% kad nebuciau atlekes

jus daugiau janio klausykit Laimingas entrans ouva tzency uan Cha cha

Janis mazia ****elink! Salygos- dalyvauti! O ne Janio lievu pasaku klausykit!Jani, kai tu meeta organizuosi, tada galesi ****elint!!!
Visi motomanai kvieciami! GeraiTaip

Pasaka tu pasaka Cha cha Na tiek to organizatorius uz viska atsako Cha cha Geriau daugiau sumoket ir padaryt kulturingai nei puse LT sukviest vien tam kad butu pigiau ! Bus fun jei organizatorius apmokes nuostolius Baisu

jani, ka tu cia pezi ! galvoji cia bet kas ish bet kur duodamas litus gales eit !!! nihuja ! eis savi motomanai Šypsena
siaip galejom padaryt - girls invited free of charge KietasJuokiasi

Street, ar tikrai? Šypsena O ar vietos tada mums uzteks Šypsena

who cares Cha cha

Tai kad tas musu janis jau viena didele atrakcijaŠypsena kitokiu ir nebereikia…

Labuxxx, niu va as taip pat noreciau prisijungti Mirkt

dalyvauja sponge2 (Antanas) ir ZemaituksMoto (Augustinas), priimat?

p.s.
as esu is kauno, jei butu norinciu - pavesciau Taip ???

o atgal parvesi? ar reikes su lietuvos gelezinkeliais susipazint?Šypsena

sunku pasakyti, nes gali buti, kad grisiu tik sestadieni vakare ar sekmadieni - as turiu kur vilniuj nakvoti.

kadangi 22d.laikau egza,tai galiu pabuti alyt. krasto draveriu,kelione in vln. neprailgs,auto-ford fokus,su puse sudo audio apar.,laukiu registracijos-yra 3vietos.p.s kelione aisku nieko nekainuosŠypsenaŠypsena

Gal ir reiktuNekaltas… Bet kaip cia dabar ne su mocu atvaziuosiu…

as jau 3 metus noriu i meeta! ir vis man nepasiseka apsilankytLiūdnas jauciu ir si karta nepasiseks,nors as tikrai labai labai stengsiuos… pazadu…

LAUKSIM!
Žvaigždė

P.s Lileiki, kaip pas jumi padetis?

kaip cia suprast, kad iki siol mano nicko nera sarase? Mirkt

Turbut vel Banga durniuoja
JuokiasiCha cha See yain a dateLabas

Irasyk SPEEDSTER’i, regis jis kuklinasi. Taip

tai kad vis vershleni kad tau egzas sekancia diena !!! tai ir neraseme Laimingas
db jau matau apsisprendei pagaliau Cha cha