01.16 \"nevestuvinis\" meetas Kaune

kodel negalima 17 penktadieni, nes po ketvirtadienio ryt i darba buna sunku keltis

TaipTaip, mes su Dallia irgi palaikom penktadienio ideja, nors ir suprantam, kad penktadieninis meetas gali peraugti i vestuvini. TūsasTūsas

aš siūlau šeštadienį…Cha cha
ir iš kitų miestų galės atvažiuoti…Taip

Na tai kada planuojamas mytas (16, 17 ar 18d.) Nekaltas …gal ir sudalyvausiu, na viskas priklausys nuo aplinkybiu Labas

Iki kitu naujuju metu laiko dar daug, todel is DedMarozo naudos gal ir nedaug, taciau jei priimsite mielai sudalyvausiu Tūsas. Del dienos, prisitaikysiu prie bet kurios.

As aisku uz iseigine, bet kai man netoli nuo Moletu Cha cha, tai prisitaikysiu visaipTaip

Del meeto -puiki ideja,sakyciau superGeraiGeraiGerai
Autoriui-AlusAlusAlus

Kaip cia man vel nelikti ant ledo???

Tikėsimės, kad šį kartą organizatoriai neišsijungs mobiliakų Drovus

Na juk nebereikalo yra patarle-trecias kartas nemeluos…nu gal nemeluos tas trecias kartasNekaltas

Tai jau du kartus nepasisekė ? Nekaltas

Ka reiskia "vestuviniai" ir "nevestuviniai"?!Mano antra puse man niekuomet netrukdo linksmintis ir bendrauti,todel ir klausiu koks gi skirtumas?

Ne ta prasme vestuviniai Cha chaCha chaCha cha
Paprasciausiai nekuriam 30+ klubo VIP nariui uzkliuva linksmi meetai Kaune ir jis tuos meetus pasaipiai vadina "vestuviniais kaunietiskais meetais" Cha cha

Zmones susirenka tam,kad pabendrautu ir pasilinksmintu,ar ne?Manau,kad Kaune,Vilniuje,Siauliuose "pasisedejimai" vyksta panasiai,todel pavadinimas "vestuviniai kaunietiski meetai" tinka visiems.O tas VIP narys alergiskas kaunieciams?Vargselis…

Čia tu truputi klysti: Vilniuje išvis nevykstaJuokiasi

01.16,ketvirtadienis…
deja,bet dirbu…
gaila.

O kas tau sakė kad jis penktadienį pasibaigs - tai kad pradžia penktadienį GeraiBus jėgų ir laisvo laiko TaipTaipsudalyvausim o po to kaip dievas duos : startas aišku o finišas…Cha chaCha cha

robo,kažką painioji…
meetas ketvirtadienį,o ne penktadienį…
Liežuvis

Tai pradžia ketvirtadienį, o pabaiga … vėliausiai sekmadienį Tūsas

o gal vis delto darom penktadieni