01.03 meet\'as Vilniuje ivyko!!!

Nu va as ka tik gryzau, bet savo ispudziais gal pasidalinsiu truputi veliau,nes dabar eisiu valgyt, bet siaip buvo Gerai, net daugiau. O del meeto aprasymo,tai jis bus rytoj,nes sake kad dar ryt aprasys meeta,ir paskui surasys viska i cia Šypsena, nu tai va,veliau dar parasysiu.
O siaip buvo ne tik Alus su pipirais, bet dar buvo irKava su vynu… Cha cha sake skonis ne koks buvo…

Swallow> matyt visi dar neatsitokejo…kai suvirskins visus ispudzius matyt tada pasidalins ir su kitais ŠypsenaNekaltas

o kada foto bus
is meeto

nu va as kazkaip jauciu kad foto tik bus tada kai juostele isryskins,nes lyg ja ne visa isfotkino,nors as nezinau Taip

ech apsilaminaw bisqti, neatejaw Šypsena visa diena rotuselej sedejom rusy su chebra, buvo ka veikt Tūsas Kietas Cha cha

Tikiuosi nuotraukytes bus greitai, nes noreciau sawo marmuze jose pamatyt Cha cha Baisu

tai visdelto, kas pripyle PIPIRU I MANO KAVA??? Cha chaKiaulėKiaulėVeee

nu va tik tiek galiu pasakyt kad ten buvo ne pipirai o vynas,bet jau kas pyle tai gal patylesiu,bet ne ash… Nekaltas

GinCe, o man Miss666 prisiekinejo, kad ten pipirai, be to jie ten ir plaukiojo… jei butu buves tik vynas, tai dar puse velnio! gal butu buve visai Niam niam, bet ten buvo LLLLAAAAABBBBAAAIIII “aromatinga” ir Veee

Niu del pipiru as nzn… as ir pats kazkaip visa laika galvojau kad ten tik vynas supiltas… Nustebęs

GinCe, man kazko svieciasi, kad tu pirstus prikisai prie mano capucino…Kanda

nu argi as taip galeciau padaryt su tavo KavaAngelasNekaltas

O del rytdienos to meet`o,kas ruosiasi ateiti jei rimtai… nes kaip zinau mane Alkoholis zadins… Šypsena

Gince apie rytdienos meet’a kitoje temoje Liežuvis LiežuvisLiežuvisLiežuvisCha cha

gal as atsiausiu gerokai pavelavusi, jei dar jegu turesiu po triesos, o jus tai aspirino ruoskit rytdienai… ruoskit… LiežuvisJuokiasiLabas

GinCe, nevaidink sventuolio - tau netinka!! Baisu

Switch rašė:
gal as atsiausiu gerokai pavelavusi, jei dar jegu turesiu po triesos, o jus tai aspirino ruoskit rytdienai… ruoskit… LiežuvisJuokiasiLabas

GiNce`, nevaidink sventuolio - tau netinka!! BaisuACIU!!!

=========================================================================

O kam tas aspirinas bus reikalingas?

nu kad galveles ne taip pagiriu skausmas kankintu!!! Mirkt o gal jau organizmas iprato? Mirkt LabasJuokiasiBaisuTūsas

tai kad jau ne tiek bent jau as daug Alus isgeriau kad galva skaudetu… Cia va manau reiketu Alkoholiui siulyt,tai del visa ko atsinesiu… Šypsena

Geraij jums turbut buwo… Nekaltas Dziaugiuos uz jumi… Mirkt

sweiki!!! mes ka tik atvykom! buvom biliarde! zaidem iki 23:30 - as(alkoholis), sunday, ^scream^, fantasy, rasa ir luckychild… cool meetas! Alus

bliamba kaip dziaugiuosi, kad to pipiru ir vasko mix’o Cha cha skonio nebejauciu burnoje… ryt reix ant paxmielo padaryt biski… Cha cha AlusAlusAlus niuz ok varau as liuliu, nes reix atsikelt ir Alus nes daba biski Girtas