0.726

Kuoste yr baznyces marionete. Cha cha

Nebuvo visokiu algirdeku su markeriais, todel manau, kad geriau

Saltibarsti, yra rimtesnes info, bet beveik pataikei

I putin escio maladoj, i zopa escio v peredi! Cha cha

kuo aš vėl nusikaltau? Cha cha

Putin podnial rosiju s kolen… Y postavyl rakom…

Bura, px ta infa. ji trolinimui. o mes norim gyvent, dirbt, kurt ateiti…

Ilgai trynci ta markeri

Viskas kujne. neuzilgo vel bus vergu perdalijimai. vel rokfeleriai su rotsildais persidalins vergais ir bulves vel zydes. kabakai dainuos. bus sokiai pokiai, mergos, festivaliai.

o lietuviškai dabar?

Truksta pirkeju, ir batraku

Algirdai, prie ruso as ne toki ir bloga issilavinima gaves, ir pamenu net pradinese klasese Marcinkeviciaus istraukas liepdavo mintinai. Cha cha bet ir mir y voynya mintinai liepdavo. Cha cha as tai vapsie uz taika, uz mena, uz bendramogiskasias vertybes, nu bet kai puola reikia gintis. Špyga amerikonais apsirge realiai, apie baisesne liga kliedi. Cha cha

Algirdekai, kas?

Dar breznevas yra pasakes: nam nuzen MIR I po vozmosnosty ves JuokiasiKad situacija rimta, sako tas faktas, kad kuboje patriarchu strelka…reliai pirma is viso…

Sikseri, del paskutinio sakinio gal ir pataikei, bet pradzia jauciu butu kitokia Cha chaNakcius butu kaimo partines kuopeles pirmasis sekretorius Cha cha

A man px, kas ir kur. Cha cha visa tai tik energijos apykaitos virsmai. Cha cha

Helix, aš būros klausiu Šypsena

saltasis karas, nuo garveziu iki aiponu per atoma pastume. Juokiasi tik ble nereikia aptingt, kuo daugiau konfliktu istorijoj, karu, tuo progresas pirmyn. uz tai ir isgeriam. Cha cha

Algirdekai, tai tada persiprasau. maniau manes ko klausei. Cha cha

Jo plia…prie ruso geriau…bendrikas 30 ies, butas 50 ies…masina viena ir visam gyvenimui…ir t.t. Bendrwvimo, viemodumo taip, buvo daugiau…o siaip… P.s. o kas tada buvo prie lovio ir ilgisi tu laiku atsakau - prie lovio gerai is siais laikais Juokiasi