Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Rėmėjai:

SIANDIEN GAVAU ELEKTRONINIU PASTU


Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje

Atsakyti Kitos temos Nauja tema Temą vasario 15 d. 12:02 pradėjo  sadyvra, peržiūrėta 2777 k.
Puslapiai: 1 
sadyvra
Geriausias banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 60877

2021-02-15 12:02 1 žinutė iš 22 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: sadyvra Įtraukti sadyvra Į adresų knygelę

ASOCIACIJŲ SĄJUNGA "ŽUVININKŲ RŪMAI"
"ŽUVININKŲ RŪMAI" THE ALLIANCE OF ASSOCIATIONS
L. Kerosieriui Iki pareikalavimo, Centrinis paštas, Vilnius, tel+370 674 38465, e. p. [email protected]

Jo Ekscelencijai LR Prezidentui Gitanui Nausėdai
LR Seimo Pirmininkei Viktorijai Čmilytei-Nielsen
LR Ministrui Pirmininkei Ingridai Šimonytei
LR Konstitucinio teismo Pirmininkui Dainiui Žalimui
Valstybės saugumo departamento Direktoriui Dariui Jauniškiui
LR Generalinei prokurorei Nidai Grunskienei
LR Vyriausiojo Administracinio teismo Pirmininkui Gintarui Kryževičiui
LR Aplinkos ministrui Simonui Gentvilui
LR Žemės ūkio ministrui Kęstučiui Navickui
LR Ekoniomikos ir inivacijos ministrei Aušrinei Armonaitei
LR Socialinės apsaugos ir darbo ministrei Monikai Navickienei
LR Finansų ministrei Gintarei Skaistei
LR Valstybės kontrolieriui Mindaugui Macijauskui
LR Generaliniam policijos komisarui Renatui Požėlai
Vilniaus merui Remigijui Šimašiui
LR Seimo nariams
Žvejams
Žiniasklaidai

DĖL POLITINIO SUSIDOROJIMO SU ŽVEJAIS VERSLININKAIS
Vilnius, 2021-02-12

2020-12-11 LR Seimas nutarė uždrausti verslinę žvejybą. Išanalizavus pateiktą projektą balsavimui nebuvo surasta nė vieno paaiškinimo, argumentų ar FORSE MAJEURE APLINKYBIŲ dėl draudimų įvedimo. Atkreiptinas dėmesys, kad valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys K. Mažeika, socialdemokratas L. Jonauskas TS-LKD partijos nariai M. Majauskas ir A. Gedvilienė pastaraisiais metais ne vieną kartą spaudos konferencijose ir viešuose laiškuose agitavo uždrausti verslinę žvejybą.

Dažniausiai jų pagrindiniais argumentais būdavo Lašišos dienoraščio teikiama neigiama informacija apie žvejus verslininkus. Pažymėtina, kad rinkiminės kampanijos metu TS krikščionys demokratai masiškai skleidė PASIŽADANČIĄ INFORMACIJĄ UŽDRAUSTI VERSLINĘ ŽVEJYBĄ (agitacinis lapelis pateikiamas aukščiau).

Tokie nenusikaltusių žvejų verslininkų niekinimai sukėlė daug pamąstymų.
Lietuvos žvejai verslininkai 2017 metais sugavo: tolimuosiuose žvejybos rajonuose - 69817 tonų, Baltijos jūroje ir Priekrantėje – 18865 tonų, iš kurių 1729 tonų menkių, Kuršių mariose – 963 tonas, Kuršių mariose ir Nemuno žemupyje sugauta 57 tonų stintų, polderiuose ir ežeruose sugauta apie 100 tonų seliavų, stintelių ir kitų žuvų, akvakultūra-tvenkinių ūkiai – 3737 tonų, iš kurių 78 procentų karpių. Pažymėtina, kad Kuršių marios užima apie 22 proc vandenų ploto, o žuvų sugaunama apie 90 proc.

Ne kartą buvo teikiama informacija, kad ežeruose, Kauno mariose ir tvenkiniuose versliniai kuojų, ešerių, karosų, lydekų, karšių, lynų, raudžių, starkių, plakių ištekliai yra gausūs.

ATKREIPIAME DĖMESĮ, kad Lietuvos ir Rusijos tarpvalstybinės komisijos konstatavo, kad žuvų išteklių būklė Kuršių mariose yra PATENKINAMA ir 2020 metams Lietuvai Kuršių mariose buvo nustatyti limitai karšių 480 t, sterkų – 110 t ir stintų – 570 t gaudymui.

MANYTUME, kad reikėtų nustatyti žuvų sugavimo limitus:
Tolimojo laivyno žvejybos rajonuose – pagal pastarųjų 5 metų vidutinį sugavimą.
Baltijos jūroje ir Priekrantėje – pagal pastarųjų 5 metų vidutinį sugavimą, atmetus menkes.
Spręsti žvejų pasitraukimo iš verslo klausimus.
Kuršių mariose – pagal pastarųjų 5 metų vidutinį sugavimą.
Kuršių mariose ir Nemuno žemupyje - stintų gaudymui reikėtų skirti 570 t. limitų.
Polderiuose ir ežeruose - seliavų, stintelių ir kitų žuvų kiekį nustatyti pagal pastarųjų 5 metų vidutinį sugavimą.
Ežeruose, Kauno mariose, Kruonio aukštutiniame baseine, tvenkiniuose ir nuomojamose telkiniuose 2021 metams limitus nustatyti 2011 metų lygyje pagal ryte laiške pateiktą lentelę. Nuo 2022, 2023, 2024 metams tvirtinti limitus siekiant, kad kiekvienais metais žuvų sugavimo limitai būtų didinami po 100 tonų kasmet.
Nustatyti limitus lydekų, sterkų, lynų, karšių žvejybai
Reikėtų apsvarstyti visų socialinių partnerių ir žvejų mėgėjų siūlymus.

DAUG KARTŲ buvo teikiami pasiūlymai dėl žuvų gausinimo ir prašymus skubiai įveisti į Kuršių marias plėšriųjų žuvų ir ypatingai starkių ir lydekų po 10 mln. Lietuvos vadovai, institucijos, politikai ir žvejai mėgėjai visiškai nereagavo ir aukščiausiame valstybiniame ir politiniame lygmenyje buvo niekinami žvejai verslininkai ir reikalaujama uždrausti verslinę žvejybą – niekas nenorėjo įsigilinti į Konstituciją, Žuvininkystės, Konkurencijos ir kitus įstatymus, ignoravo Jungtinių Tautų smulkaus žvejybos verslo DEKLARACIJĄ (FAO). Niekas nebandė įsigilinti į BIBLIJĄ ir 10 DIEVO ĮSAKYMŲ ir deklaruodami savo 78-iais daugiausiai valdančiųjų balsais aktyviai rengiasi ir spaudžia pavaldinius UŽDRAUSTI VERSLINĘ ŽVEJYBĄ.

DAUGELĮ KARTŲ BUVO PRAŠOMA, kad mėlynųjų plotų žuvų gausinimui būtų skirtas toks dėmesys kaip ūkininkai stengiasi didinti produkcijos apimtis.

ŽINOTINA, kad nuo 2013 ir nuo 2015 metų uždraudus verslinę žvejybą ežeruose, Kauno mariose ir tvenkiniuose nukentėjo apie 80 organizacijų. Brangiai įsigytos žvejybos priemonės neduoda jokios naudos. LIETUVOS VALSTYBĖ PASMERKTIESIEMS iki šiol nesumokėjo nė cento kompensacijų. ĮGYVENDINANT 2020-12-11 d Seimo nutarimą dar nukentės apie 300 žvejybos organizacijų. ŽINANT, kad 1 darbo vieta žvejyboje krante papildomai sukuriamos 3-5 darbo vietos-būtinai reikėtų ir tai įvertinti. BŪTŲ gerai, kad Finansų, Socialinės apsaugos ir darbo, Žemės ūkio, Aplinkos, Ekonomikos ir inovacijų ministerijos bei Valstybės kontrolė paskaičiuotų apie verslininkų nuostolius nuo 2013-01-01, kai Aplinkos ministrai pradėjo drausti verslinę žvejybą ir kiek kainuos 2020-12-11 Seimo priimtas nutarimas UŽDRAUSTI VERSLINĘ ŽVEJYBĄ ir pateikti pasiūlymus kaip ir kada bus kompensuoti nuostoliai ir KOKIĄ NAUDĄ VALSTYBEI DAVĖ uždrausta verslinė žvejyba nuo 2013-01-01 ir KOKIĄ NAUDĄ DUOS VALSTYBEI įgyvendinus 2020-12-11 priimtas Seimo nutarimas. Kokią ekonominę naudą ar nuostolius duoda verslinės žvejybos draudimas pasieniuose bendruose ežeruose su Baltarusija, Lenkija, Rusija (Vištytis, Drūkšiai ir kt.) kai tų valstybių verslininkai žuvauja pagal galiojančius įstatymus. Kokią naudą Lietuvai davė žvejams mėgėjams sukurtas ir po anų rinkimų sužlugdytas ŽVEJŲ ROJUS kai buvęs Aplinkos viceministras L. Jonauskas rojaus ir savo RINKIMINĖS APYGARDOS ežeruose įveisė daug daug didelių karpių už daug daug tūkstančių eurų.

ATKREIPIAME DĖMESĮ, kai COVID-19 pandemijos akivaizdoje visų pasaulio valstybių vadovai skiria milijonų milijonus padėti verslui, kurti darbo vietas, mažinti socialinę atskirtį, stengiasi įvesti paslaugią bendravimo atmosferą. Lietuvoje valdantieji nutarė uždrausti verslinę žvejybą ir privertė daugybę institucijų vykdyti valdančiųjų valią. Kas gali paneigti, kad Seime atsiras iniciatorių ORGANIZUOTI APKALTĄ šventiesiems apaštalams Andriejui, Petrui, Zenui, Magnui tinklais gaudžiusiems žuvis siekiant pamaitinti alkanuosius.

SIEKIAI atiduoti vandens telkinius žvejams mėgėjams pažeidžia Konstituciją, daugelį įstatymų ir užkerta kelius LIETUVOS GYVENTOJAMS įsigyti pigių gėlavandenių žuvų, kurias rinkai teikia žvejai verslininkai.

PRIMENAME, kad Prezidentas 2019 metais prašė surasti 100 mln eurų GEROVĖS VALSTYBEI kurti. TIKĖTINA, kad valdantieji DŽIAUGSIS, o žvejai verslininkai LIŪDĖS.

Toks Seimo organizuojamas verslinės žvejybos draudimas, kai žuvų ištekliai geri yra POLITINIS SUSIDOROJIMAS SU VIENOS SOCIALINĖS GRUPĖS ATSTOVAIS. JEIGU DRAUSTI TAI VISIEMS DRAUSTI.

Daugiau informacijos galima rasti svetainėje www.fisheryabc.eu

VALDANTIEJI padidintomis apsukomis uždaruose susibėgimuose sprendžia verslinės žvejybos naikinimo klausimus.

PRAŠYSIME Konstitucinį teismą įvertinti Seimo 2020-12-11 d nutarimo uždrausti verslinę žvejybą atitikimą Konstitucijai ir Visuotinei Žmogaus teisių deklaracijai.

PRAŠYSIME Generalinę prokurorę ginti viešą interesą.

PRAŠOME Vilniaus merą žvejams verslininkams paprašius skubos tvarka išduoti leidimus piketams ir mitingams prie valstybės institucijų – Prezidentūros, Seimo, Vyriausybės, Konstitucinio teismo, aukščiau paminėtų ministerijų ir valdančiųjų partijų būstinių, nes iš anksto nežinoma kokius renginius dėl verslinės žvejybos uždraudimo kas ir kur organizuoja.

PRAŠOME Policijos generalinį komisarą atsiųsti piketų ir mitingų metu policininkų, kad pašaliečiai netrikdytų piketų ir mitingų rimtį.

MANYTINA, kad verslinės žvejybos draudimas ir kova prieš Kuršių marių žvejus verslininkus yra ekonominė ir politinė parama Rusijos Federacijai. Reikalavę ir agitavę uždrausti verslinę žvejybą Kuršių mariose galimai yra susaistyti su Rusijos specialiomis tarnybomis. Todėl jais ir jų finansais turėtų susidomėti Valstybės saugumo departamentas.

PRAŠOME Vyriausiąjį Administracinį teismą nagrinėti žvejų verslininkų tame tarpe ir telkinių nuomininkų skundus dėl patirtų nuostolių uždraudus arba inicijuojant uždrausti verslinę žvejybą, nes nuo 2013-01-01 nekompensuotas verslininkams nė vienas centas patirtų nuostolių. Taip pat prašome spręsti žvejų verslininkų inicijuojamus skundus dėl kuojų, ešerių, karosų, lydekų, karšių, lynų, raudžių, starkių, plakių limitų skyrimo valstybiniuose ir nuomojamuose vandens telkiniuose.

TIKIMĖS gauti atsakymus į šį raštą pagal Konstitucijos ir teisės aktų reikalavimus, nes atsakymai galės padėti suprasti BŪTINYBĘ ir PRIVOLĘ UŽDRAUSTI VERSLINĘ ŽVEJYBĄ – gal atsiras norinčių susinaikinti, bet netikėkite, kad atsiras norinčių BŪTI SUDEGINTI ANT SEIMO NUTARIMO INKVIZIJOS LAUŽO.

NIEKAS KELIAIS DAUGIAU NEBEŠLIAUŽIOS ir NEBESTOVĖS ATKIŠĘS RANKOS. ŽMONĖS ATĖJO IŠ PARLAMENTO BARIKADŲ, IŠ 30 METŲ SĄŽININGAI KONSTITUCIJOS GARANTUOTA IR SAUGOTĄ VERSLĄ IR NEBELEIS NIEKINAMI, kad būtų sukurta PALAIMINTŲJŲ ŽVEJŲ MĖGĖJŲ KASTA ir kad kas nors gautų daugiau rinkėjų balsų .remiant KANDIDATUS į Seimą ir Rusijos ekonomiką.

Asociacijų sąjungos "Žuvininkų rūmai" prezidentas L. Kerosierius

Tarybos pirmininkas V. Vaitiekūnas

Tel. +370 674 38465, e. p. [email protected] www.fisheryabc.eu


sadyvra
Geriausias banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 60878

2021-02-15 12:05 2 žinutė iš 22 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: sadyvra Įtraukti sadyvra Į adresų knygelę
asmenine nuomone trumpai issakiau elektronine zinuteKanda

wialnias
Geriausias banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 79126

2021-02-15 12:48 3 žinutė iš 22 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: wialnias Įtraukti wialnias Į adresų knygelę
tegu keicia vaistus arba gydytojus, arba abu iskarto, po biblijos ir 10 dievo isakymu nebeskaiciau, kliedesiai is rusio, o kompensacijas sitiem gandonam ismoket, pagal ju paciu deklaruotus paskutiniu 5metu sugavimus

SatanKlaus
Ultra dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 1861

2021-02-15 14:20 4 žinutė iš 22 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: SatanKlaus Įtraukti SatanKlaus Į adresų knygelę
Tai Kerosierius jau senai marazmu serga...

Dzux
Blogiausias banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 22072

2021-02-15 14:40 5 žinutė iš 22 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Dzux Įtraukti Dzux Į adresų knygelę
biblija ir X dievo įsakymų JuokiasiŽliumbiaJuokiasi

bet kitą kraštutinumą - lašišos dienoraštį irgi iš vaizdo reikia nuimtNekaltas


wialnias
Geriausias banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 79130

2021-02-15 15:51 6 žinutė iš 22 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: wialnias Įtraukti wialnias Į adresų knygelę
dar vienas pagerintas kliedesys, zveju megeju kasta remia kanditatus i seima ir rusijos ekonomika, as ir galvoju is kur tas suka putleris turi tiek babkiu, o pasirodo *bliamba* mano babkes uz matyliu sumoketa jam nueinaJuokiasi

kilbukas
Ultra dalyvis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 3009

2021-02-15 16:18 7 žinutė iš 22 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kilbukas Įtraukti kilbukas Į adresų knygelę
Bl tą dieduką skubiai reikia izoliuoti,nes neadekvatas konkretusKvankt?,jis pavojingas visuomenei. Skaitai ir su kiekvienu sakiniu , plaukai šiaušiasiKanda Net nežinau apie ką diskutuoti,nes visa rašliava psichinio ligonio kliedesiai.Kvankt?Kvankt?Kvankt?

abas
Patyręs dalyvis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 1044

2021-02-15 17:52 8 žinutė iš 22 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: abas Įtraukti abas Į adresų knygelę
Draugas Kierosierius dirbo profsajungų komitete prie sovietų . Dar dąrė arkliams pavalkus ir staiga toks žuvies žinovas!!! Matyt arklys įspyrė. Gal užteks komunistėliui vadovaut ir drumsti vandenį?

lydeka
Patyręs gerietis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 995

2021-02-16 09:00 9 žinutė iš 22 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: lydeka Įtraukti lydeka Į adresų knygelę

Dzux ra:
biblija ir X dievo įsakymų JuokiasiŽliumbiaJuokiasi

bet kitą kraštutinumą - lašišos dienoraštį irgi iš vaizdo reikia nuimtNekaltas


Lašišos Dienoraštis
January 29 at 6:48 AM ·
Numatomi mėgėjų žūklės pakeitimai.

" Visuose vandens telkiniuose leisti paimti tik 1 (vieną) sugautą lydeką, sterką, šamą, salatį, margąjį upėtakį, lašišą, šlakį. Taip pat bendras šių žuvų kiekis negali viršyti 1 vieneto.;"

Taigi, LD vadovaujas - smauk savus, kad brakonieriai bijotų.
Dar betrūko po 1 seliavą, kuoją, ešerį, karšį, stintą, dyglę...
Ir išvis, kam žmonėms žuvis. Pirkit įrangą, leidimus, pastovėkit prie ežero, upės kranto ir į maksimą, o po to darban kelt ikanomiką.
O žūklės įrangos verslo atstovai irgi manot, kad tai pagristi draudimai. Nepjaunat šakos sau?

Beje, kur žadėti žuvų rojai su trofėjine žuvim?
Nesenai girdėjos, kaip padaugėjo žuvų sumažinus verslinę vidaus vandenyse, bet sulaukėm tik "vieningo pritarimo" MŽT kompanijoj po 1 lydeką paimt ir kitų nesuvokiamų draudimų.
wialnias
Geriausias banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 79133

2021-02-16 09:49 10 žinutė iš 22 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: wialnias Įtraukti wialnias Į adresų knygelę
mazai? nepavalgysi vienos lydekos? ar peiliukus tik pagauni??? ar nemoki galvos nenulauzes lydekos paleist atgal

brisiausgalas
Banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 7793

2021-02-16 09:52 11 žinutė iš 22 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: brisiausgalas Įtraukti brisiausgalas Į adresų knygelę
mazaiTaip

Dzux
Blogiausias banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 22073

2021-02-16 10:57 12 žinutė iš 22 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Dzux Įtraukti Dzux Į adresų knygelę
man pakanka ir vienos lydekos, nes jei būna dvi, tada viena keliauja į šaldiklįNekaltas tai norma kaip norma, bet man asmeniškai visvien nesuvokiama kodėl neįvedama viršutinė imamo dydžio riba visiems plėšrūnamsNekaltas reprodukijos požiūriu gal reikia išimti tuos monstrus kartais, bet jie yra trofėjai, kurie gali kartotis, plius neblogas biomasės reguliatoriusNekaltas nu žodžiu, yra vietos diskusijoms, bet su tais LD nėr apie ką diskutuot, kai tarp visų siūlymų paslėptas senas išvsajotas variantas kaip nuvyt žvejus nuo Neries krantų rudenį, kad išrinktiesiems ilgaplaukiams su spalvotais šniūrais būtų galima laisvai be streso mosikuotBlogai

Ronart
Blogiausias senbuvis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 3232

2021-02-16 11:16 13 žinutė iš 22 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Ronart Įtraukti Ronart Į adresų knygelę

lydeka ra:

Dzux ra:
biblija ir X dievo įsakymų JuokiasiŽliumbiaJuokiasi

bet kitą kraštutinumą - lašišos dienoraštį irgi iš vaizdo reikia nuimtNekaltas


Lašišos Dienoraštis
January 29 at 6:48 AM ·
Numatomi mėgėjų žūklės pakeitimai.

" Visuose vandens telkiniuose leisti paimti tik 1 (vieną) sugautą lydeką, sterką, šamą, salatį, margąjį upėtakį, lašišą, šlakį. Taip pat bendras šių žuvų kiekis negali viršyti 1 vieneto.;"

Taigi, LD vadovaujas - smauk savus, kad brakonieriai bijotų.
Dar betrūko po 1 seliavą, kuoją, ešerį, karšį, stintą, dyglę...
Ir išvis, kam žmonėms žuvis. Pirkit įrangą, leidimus, pastovėkit prie ežero, upės kranto ir į maksimą, o po to darban kelt ikanomiką.
O žūklės įrangos verslo atstovai irgi manot, kad tai pagristi draudimai. Nepjaunat šakos sau?

Beje, kur žadėti žuvų rojai su trofėjine žuvim?
Nesenai girdėjos, kaip padaugėjo žuvų sumažinus verslinę vidaus vandenyse, bet sulaukėm tik "vieningo pritarimo" MŽT kompanijoj po 1 lydeką paimt ir kitų nesuvokiamų draudimų.

LabasSveiki,visi,megeja,ibesipiktinantys tinklu grazinimu ir lasisos nesamonem.Ner ko stebetis.Ne visi idiotai tyliai po sluota sedi,vieni ju lasisos dienorastyje cypauja.Kas del tu tinklu,xzj.NEmanau,kad situacija jie pakeistu kazkq.Zymiai daugiau pakeistu ne to dienorascio nesamones,o paprasciausias zvejo megejo egzaminas gauti leidimui zvejoti(puse dabar "zveju" zuvu nepazysta ir nezino,kur,kiek,kokio ilgio negalima ar galima imti ir metinis leidimas uz kokius 250e.Men butu apie 23e,tikrai nenubiednetu,nes isleidzia dzikam ir pasaram ar vobleriam per savaitgali daugiau(Pensininkam galima kaip ir dabar for free)Kodel?Pasakysiu SAVO nuomone ir pastebejimus....Zvejoju apie 50 metu ir negaliu pasakyt,kad pvz tokiose Kauno mariose zuvies dabar daugiau pagaunu ar zymiai geriau kimba po tinklu panaikinimo.Gaudau niekuom neatsilikdamas nuo siuolaikiniu madu-feeder,deeper ir gyvu negailiu....Gaugau visais budais,ziema vasara,isskyrus museline....Gerai kibo sovietmeciu,gerai kibo istojus i evrosojuza,o dabar tai vidutiniskai,dominuoja karosas ir kuoja,karsiai stambus mariose nelabai(Nemune zemiau Kauno kas kita)gal tiesiog labai padidejo presingas is megeju,patobulejo irankiai ir zveju megeju armija milziniska pasidare.Uztenka paziuret i zveju parduotuviu fiziniu ir internetiniu skaiciu,ir visos puikiai verciasi,sociai gyvena.Sovietiniais laikais Kaune buvo dvi zukles parduotuves,o dabar?Kiekvienoj degalinej po zukles kioska jau....Vasara neimanoma vietos savaitgali zvejybai vos prasvitus rastJuokiasiAnt kranto vos negyvenama nuo penktadienio popietes iki sekmadienio...P.S.plius dasidejo soc, tinklai(tai irgi tinklas,tik virtualus),kuris duoda info realiu laiku,kur kas ka traukia,kimba ar lupa gerai zuvi,tai toj vietoj neuzilgo buna tuscia.....JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi


gramelis
Patyręs dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 1084

2021-02-16 12:02 14 žinutė iš 22 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: gramelis Įtraukti gramelis Į adresų knygelę
pirma tinklus kursmarese tegu traukia,paskui megejus skalpuoja.dabar pagaunu kursmarese viena lydeka ir viena starki kazka reik paleist...o kam ?tam,kad tinklai netoliese ir zuvis atsiduria ten...man uztektu ir tos vienos zuvies jei tai butu bendras reikalas.db vieni paleidzia-kiti smaugia...kol bus tinklai-nepaleisiu Piktas

Bambusas
Dažnas dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 625

2021-02-16 15:56 15 žinutė iš 22 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Bambusas Įtraukti Bambusas Į adresų knygelę
Ronart, daugumos mūsų meškerės brolių mentalitetas yra toks, kad pagavai -užmušk, žvejyba turi atsipirkti. Tai dar priedo reikės atpirkti ir leidimą už 250 eur., plius saliarka, pašarai, degtinė ir t.t.. Juokiasi Dar reikia feisbuke pagulėti ant karšių krūvos, kad patenkinti savo "meškeriotojo" ambicijas... Nepakeitus požiūrio bet koks bandymas pakeisti situaciją bus tik kosmetinis. O kas neprivalgo iš vienos lydekos, tas neprivalgys ir iš penkių ar šešių. Turbūt čia daugiau ne alkis, bet pasąmoningai įsijungęs naikintojo mentalitetas - sunku sustoti naikinti, kai gerai kimba. Norisi daugiau ir daugiau. Deja dvikojis padaras visoje gamtoje yra vienintelis toks, kuris naikina ne dėl maisto, bet dėl malonumo ar tariamo "savęs patenkinimo".
Tad mums mėgėjams, prieš traukiant šapelį iš verslininkų akies, reikia išsiritinti rąstą iš savosiosCha cha


PROFAS
Geriausias senbuvis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 7226

2021-02-16 19:50 16 žinutė iš 22 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: PROFAS Įtraukti PROFAS Į adresų knygelę
Kai ramiai perskaitau visu isdestytas nuomones galiu ir savo issakyt. Nenupuskit su siulymais tinklus kursmarese uzdraust. Bilietus pakelt iki golfycio 4 kainos ir uzdraust pasiimt bent 3 zuvis su MESKERE pagautas. Paprasciausiai veist bent 10 kart daugiau ir tos zuvies kuri prigyja ir auga tuose vandens telkiniuose.

Ronart
Blogiausias senbuvis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 3234

2021-02-16 20:04 17 žinutė iš 22 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Ronart Įtraukti Ronart Į adresų knygelę
karosus?Jie visur prigyjaCha cha

rokas123
Naujas dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 32

2021-02-16 21:24 18 žinutė iš 22 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: rokas123 Įtraukti rokas123 Į adresų knygelę
Jei norim pilnai išnaudoti mūsų upių potencialą su lašišom ir šlakiais, jei norim, kad atsigautų eršketai (o juos įveisia po truputį), Kuršmarėse ir priekrantėj verslinę žūklę turim panaikinti. Na, dėl priekrantės galimai užtektų visus įrankius atitraukti kilometrą nuo kranto ir kokius 3 km nuo Šventosios ir Kuršmarių žiočių. Ir labai aktyviai kontroliuoti. Dabar gi į šiaurę nuo Klaipėdos būna liūdnas vaizdas - plūdurų plūdurai, balandžio mėnesį prasidedantys vos ne iki kelių gylyje, šlakiai iki paplūdimių beveik neprieina. Paskui plekšnės, uotai ir t.t. Pvz, uotų labai ženkliai sumažėję, ir tikrai ne meškeriotojų dėka.

Dėl LD siūlymo, tai nebūtų pikta visiškai, jei nebūtų pojūčio, kad paleistas žuvis rytoj išsems "verslininkai". Kol verslinė žūklė šalia tokių draudimų gyvuos, rezultato nebus. Bet, esant griežtai kontrolei (kad bent kas antroje žūklėje sutiktum inspektorių) ir panaikinus "verslininkus", na tikrai neturėtų būti didelė problema pasigauti 3 kg lydeką ar starkį per žūklę. Ir tai jau tikrai užtenkamas laimikis tiems, kieno tikslas nėra prikimšti šaldiklį.

O Kerosieriaus laiškas - tai juokas per ašaras Šypsena Svetimos gėdos jausmas apima skaitant.


Plaukiam
Blogiausias banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 9820

2021-02-17 09:41 19 žinutė iš 22 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Plaukiam Įtraukti Plaukiam Į adresų knygelę
http://www.fisheryabc.eu/ Ar čia tikrai ne iš Žiegždrių rašyta?Juokiasi

sanu
Dažnas dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 660

2021-02-17 14:35 20 žinutė iš 22 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: sanu Įtraukti sanu Į adresų knygelę

rokas123 ra:
O Kerosieriaus laiškas - tai juokas per ašaras Šypsena Svetimos gėdos jausmas apima skaitant.


dvylika kėdžių: "... jam buvo gėda, bet jis vistiek vogė..."


amberfish
Dažnas dalyvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 382

2021-02-17 18:25 21 žinutė iš 22 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: amberfish Įtraukti amberfish Į adresų knygelę
Tinklininkai verčia kurti visoms instancijoms, o jų vadas vadas jau kliedi. Valstybė privalo remti ir gausinti tolimosios žvejybos laivyno verslininkus, remti žvejų ūkius, tvenkininę žuvininkystę ir palengva rišti su vidaus vandenų ir priekrančių tinklais. Tik kai jų nebus galima bus normaliai pagal išteklius ir poreikį sureguliuoti ir mėgėjų leidžiamus paimti laimikius. Teisingai kažkas rašė, jei žmogus lengvai pasigaus kiekvienoje žvejyboje tą minimalią normą, jam nereikės pirktis dešimtis leidimų, važinėti žvejybon dešimt kartų. Liūdniausia, kai gyvas padaras kankinamas ir žudomas dėl kažkokio mūsų malonumo. Jau seniai nežvejoju su tais, kurie prisigėrę smardina žuvį ir ją išmeta. Žuvies dėjimas į šaldiklį nėra blogas dalykas , jei ji sunaudojama pagal paskirtį, tačiau jei sušeriama gyvuliams, kasama po pomidorais, tai jau nuodėmė prieš gyvąją gamtą, ir jeigu mes vis nesusiprasime, gamta suras būdų kaip mus sunaikint ir korona čia tik pirmi žiedeliai.

raguolis
Ultra dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 2273

2021-02-17 18:41 22 žinutė iš 22 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: raguolis Įtraukti raguolis Į adresų knygelę

Ronart ra:
karosus?Jie visur prigyjaCha cha

Taip jo, blt karosai tai vandens telkiniu nelaime, kuria ir sukure pigiausias izuvinimo budas...reiktu nagus nukapot tiems zuvinimo entuziastams Piktas


Puslapiai: 1 
Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje
Atsakyti Kitos temos Nauja temaPranešti apie naujas žinutes šioje temoje
Mano prenumeratos

Statistika

Žvejų klubas: 1.697 Žinučių forume 1.864.520 3.008 Narių klube 2.180 Banga.lt laikrodis 07:02 Dažnai užduodami klausimai ir atsakymaiŽvejų klubas

Moderuoja: sadyvra, saruj, Mansell, BangaLT
Statusas: ne narys (Įstoti)
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: SIANDIEN GAVAU ELEKTRONINIU PASTU

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai