Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Rėmėjai:

Cedrik Klapish VIENIŠOS ŠIRDYS (Deux moi, 2019 m.)


Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje

Atsakyti Kitos temos Nauja tema Temą 2019 12 22 d. 11:02 pradėjo  kertukas, peržiūrėta 681 k.
Puslapiai: 1 
kertukas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 14413

2019-12-22 11:02 1 žinutė iš 2 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
        Šio romantiško lyrinio filmo autorius gerai žinomas Lietuvoje. Dar iki forumcinema'tinio "Kino pavasario", 2003 m. festivalyje buvo pristatytas filmas apie prancūzų 25-ečius "EUROPUDINGAS". Sulaukęs pastebėjimų, kad filmas nelabai turi pabaigą, Klapišas sukūrė tęsinį, kai jaunuolių ketveriukei sukako 30--mt – "Europudingas 2", o po dešimtmečio šie herojai, jau 40-mečiai buvo parodyti trečiame filme "Kiniška dėlionė". Visus juos pristatė Lietuvos žiūrovui "Kino pavasaris". Reiškia Cedrik Klapish atitiko reikiamus lygio kriterijus.

      Tikrai ne žemesnės kokybės ir naujausias prityrusio režisieriaus kūrinys. Ekrane istorija apie  jauną porą, kurią įkūnija trisdešimtmečiai produktyvūs Prancūzijos kine aktoriai Francois Civil ir Ana Girardot. Abu turi charakterio ir elgesio keblumų, kuriuos patys pripažįsta. Ne, jie nepažįstami, nors gyvena kaimynystėje ir nuolat jų keliai susikerta. Skirtingai nuo mūsų visuomenės atstovų, jie savanoriškai priima psichologų pagalbą ir neįžvelgia tame kažkokių nepatogumų ar mandražo. Filme profesionaliai parodoma, kad psichologinė pagalba šiems jaunuoliams tik į naudą – prideda užtikrintumo gyvenime. Bet... nepadaro juos laimingesnius. Virdami savų problemų, darbų sultyse, jie puikiai suvokia, kad vienišumas – esmingiausia jų bėda. Ir štai kai mes, žiūrovai, neišvengiamai tik ir laukiame, kada tos vienišos širdys suartės, vaikinui ir merginai tai vis neatsitinka. 
   
 Taip kaip parodoma ši mano nupasakota siužeto dalis, sudaranti jums gana banalaus filmo įspūdį, iš tikrųjų yra stipriai profesionaliai surežisuota. Skambant puikiai elektroninei muzikai, žiūrovas savo lūkesčiuose vis vedžiojamas už nosies. Atrodo, siekiama, parodyti, kad jei aukščiausiasis tau nelėmė atrasti antrą pusę, tai visokios internetinės pažinčių svetainės ar įsigyta labai miela maža katytė, būtinai padės!  Bet ar taip ir įvyks, tikrai rekomenduoju sulaukti kino salėje. Gal kiek tiesmukai aprašinėju, bet viena iš žavingiausių šio romantinio filmo savybių yra puiki jautrumo dozė. 


kertukas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 14414

2019-12-22 11:14 2 žinutė iš 2 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
VILNIUS

Pasaka
http://www.kinopasaka.lt/lt/filmai/vienisos-sirdys

PANEVĖŽYS

Garsas
https://www.garsas.lt/filmas/vienisos-sirdys/
Puslapiai: 1 
Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje
Atsakyti Kitos temos Nauja temaPranešti apie naujas žinutes šioje temoje
Mano prenumeratos

Statistika

Kinomanai: 3.105 Žinučių forume 189.303 2.241 Narių klube 3.025 Banga.lt laikrodis 18:38 Dažnai užduodami klausimai ir atsakymaiKinomanai

Moderuoja: Diaboliq, BangaLT, kertukas, Froidas
Statusas: ne narys (Įstoti)
Filmų archyvas
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Cedrik Klapish VIENIŠOS ŠIRDYS (Deux moi, 2019 m.)

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai