Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Rėmėjai:

FK Kauno Žalgiris

Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje

Atsakyti Kitos temos Nauja tema Temą 2015 03 01 d. 21:03 pradėjo  Zeljko, peržiūrėta 35018 k.
Puslapiai: <pirmas 3 4 5 6 7 +10 paskutinis>
Zeljko
Blogiausias banginis

Klube: narys

Parašė žinučių: 15564

2015-06-23 20:23 101 žinutė iš 463 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Zeljko Įtraukti Zeljko Į adresų knygelę

Ezzy ra:
jokios europos 4 vieta neduoda

Kad lyg ir duoda, kaip ir pernai, nes VMFD laimejo taure, tuo budu jei VMFD laimes siemet ir cempionata, tai bus vel 4 komandos Europoj. Bet, kaip minejau, reikia VMFD pergales cempionate,kas yra gan realu.

Zeljko

Parašė žinučių: 15565

Su pergale visus Gerai 3:2 palauztas per vargus Utenis. Kylam i 4 vieta bent laikinai. Varzybose is 5 ivarciu net 4 11m baudiniai.

New_Era
Banginis

Parašė žinučių: 21218

2015-06-23 20:39 103 žinutė iš 463 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: New_Era Įtraukti New_Era Į adresų knygelę

Zeljko ra:

Ezzy ra:

Pirmyn VMFD!

Ezzy
Banginis

Parašė žinučių: 13390

2015-06-23 21:52 104 žinutė iš 463 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Ezzy Įtraukti Ezzy Į adresų knygelę

Zeljko ra:

nu jo, tik kad taure dar net neprasidejo, ar tai tik pirmas ratas suzaistas

Zeljko

Parašė žinučių: 15568

Ezzy ra:

Zeljko ra:

O tai ne uz 2015 taure dalina vietas 2016 metams?

Ezzy
Banginis

Parašė žinučių: 13391

Zeljko

Parašė žinučių: 15569

Ezzy ra:

Tai kodel siemet 4 komandos dalyvauja ir livescore rodo, kad 3 vakansijos i UEFA Europos lyga, nors pries keleta menesiu buvo dar tik dvi vietos?

Ezzy
Banginis

Parašė žinučių: 13392

todel kad Zalgiris laimejo taure, ir perejo 4 komandai, nes finale zaide su Atlantu kuris uzeme 3 vieta

Zeljko

Parašė žinučių: 15571

Ezzy ra:

Tai vistiek teoriskai yra sansu, kad vel susitiks komandos taures finale is top3

Angliokas
Patyręs kenkėjas

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 1187

2015-06-23 22:08 110 žinutė iš 463 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Angliokas Įtraukti Angliokas Į adresų knygelę
Kruoja JEGA!!!

shrnz

Parašė žinučių: 21347

2015-06-24 15:32 111 žinutė iš 463 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: shrnz Įtraukti shrnz Į adresų knygelę
Dar viena puiki pergalė Gerai Nors žaidimas nėra aukšto lygio, bet negali nedžiuginti tas žalgirietiškas kovingumas, kai dėl pergalės kovojama iki paskutinės sekundės.
Dėl patekimo į Europą, tai patenka 3 komandos iš A lygos ir LFF taurės čempionai. Jei Taurės čempionai dubliuojasi, tai patenka 4 komandos.
Vakar teko stebėti ir vmfd. Malmo lygio komanda Juokiasi

shrnz

Parašė žinučių: 21355

Rytoj 18:00 D&G stadione žalgiriečiai stos į kovą su outsaideriais granitu. Pergalės atveju, prieš lygos pertrauką, kylam į trečią vietą. Žinoma, atlantas ir suvalkai yra sužaidę dvejomis rungtynėmis mažiau.

shrnz

Parašė žinučių: 21370

Žalgiris kyla į trečią turnyrinės lentelės vietą, po puikios pergalės prieš granitą 4:1 Gerai
Sakyčiau, rezultatas neatspindi žaidimo, granitas turėjo minimum dvi šimtaprocentines progas, bet Mikelionis sužaidė neįtikėtinai. Žinoma, rungtynių žaidėjas - Rekišas, pirmajame kėlinyje išdarinėjęs stebuklus. Pirmas įvartis greitoje atakoje, suklaidinus gynėją, smūgis nelabai vykęs, bet įvarčiui užteko. Rekišas uždirba pražangą prieš vartus, po baudos smūgio ir sumaišties baudos aikštelėje Bučma muša antrą įvartį. Trečiasis įvartis, tai kažkas neįtikėtino, Dima praėjo visą klaipėdiečių gynyba 4-5 gynėjus ir viską užbaigė taikliu smūgiu, turbūt bus gražiausias turo įvartis. Ir galiausiai po pertraukos senelis Velička buvo du kartus nuskintas baudos aikštelėje tos pačios atakos metu, po antros pražangos gavo 11m, kurį pats sėkmingai ir realizavo. Aišku labai gaila, kad rungtynių pabaigoje, kai jau visi galvojo apie atostogas, prasileido įvartį.
Šiaip tai žiūrint rungtynes Velička dažnai užknisa, su savo skeryčiojimais, pastoviais priekaištais, kad negauna kamuolio ir vaikščiojimu nuošalėje. Aišku naudos dar duoda, bet jaunimui pavyzdys labai nekoks.
Taip pat šiandien susirinko turbūt rekordinis skaičius žiūrovų - 521 Gerai
O dabar laikas atostogoms, įdomu gal bandys kuo stiprintis? Po mėnesio derbis su stumbru Kietas

Zeljko

Parašė žinučių: 15650

shrnz ra:

Kolkas toliau tvarkingai renkames tuos taskus, kuriuos turim surinkt Gerai. Belieka tiketis, kad Suduva su Atlantu vis dazniau pabarstys tasku, o is varzybu rezerve neisspaus ko gali.

Be abejo, vienas kitas pajegus zaidejas sustiprintu komanda antrai pusei sezono, nes tikrai yra del ko kovot.

shrnz

Parašė žinučių: 21372

Gal rungtynių apžvalgoje sukels epizodus kaip Rekišas vienas apeidavo 2-3 varžovus, pastariesiems belikdavo nuleisti galva arba geriausiu atveju griebti už rankos ir užsidirbti geltoną.

Parašė žinučių: 13482

eina gandas, kad Gusocenko bus pakeistas, kazkokiu Baltarusijos rinktines zaideju Apakęs

shrnz

Parašė žinučių: 21408

Pertrauka baigėsi, po pirmojo kėlinio prieš outsaiderius Šiaulius laimim 1:0 Gerai

shrnz

Parašė žinučių: 21410

Eilinė Žalgirio pergalė, Šiauliai trečią kartą įveikti tokiu pačiu rezultatu 2:1. Rekišas antrajame kėlinyje savo stiliumi pabėgo nuo varžovų ir 1x1 sušaudė vartininką. Vėl prasileido įvartį paskutinę rungtynių minutę Blogai Bet šiaip gražu žiūrėti, kai jaunimas žaidžia su užsidegimu, o dar ir pakankamai techniškai, verpstės, perdavimai kulnu... Pirmaudami 2:0 ir toliau atakavo, neišnaudojo dviejų šimtaprocentinių progų, vieną kartą kamuolys į virpstą, kitą kartą Rekišas vienas prieš vartininką jau nebeįmušė. Šiose rungtynėse reiktų išskirti Morozą, labai gražiai maudė varžovus, draskė Šiaulių gynybą ir buvo labai matomas Gerai

Parašė žinučių: 13664

2015-07-22 23:10 121 žinutė iš 463 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Koralas Įtraukti Koralas Į adresų knygelę
saunu,kad ir po pertraukos pradeta pergaleTaipGerai

R.K.

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 13816

2015-07-23 18:18 122 žinutė iš 463 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: R.K. Įtraukti R.K. Į adresų knygelę

Statistika

Sportas: 10.248 Žinučių forume 1.380.473 24.961 Narių klube 3.778 Banga.lt laikrodis 17:35 Dažnai užduodami klausimai ir atsakymai