Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Rėmėjai:

KREPŠINIS : pasirodo žaidžiamas ne tik Lietuvoje : Dennis Rodman


Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje

Atsakyti Kitos temos Nauja tema Temą 2011 01 16 d. 14:14 pradėjo  VarnasX, peržiūrėta 2469 k.
Puslapiai: 1 
VarnasX
Geras banginis

Klube: narys

Parašė žinučių: 7420

2011-01-16 14:15 1 žinutė iš 19 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: VarnasX Įtraukti VarnasX Į adresų knygelę
kažkaip užsieniečiams nelabai ir vietos buvo temoje apie Lietuvos krepšinį

2 žinutė NBA agentai
3 žinutė Dennis Rodman
11 žinutė Malik Rose (Atgal į realų pasaulį )
??? žinutė Mahmoud Abdul-Rauf


VarnasX
Geras banginis

Klube: narys

Parašė žinučių: 7420

2011-01-16 14:15 2 žinutė iš 19 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: VarnasX Įtraukti VarnasX Į adresų knygelę
PILKIEJI KARDINOLAI
Linas Kunigėlis Saulius Butkus

Vieni jį vadina antruoju krepšininkų tėvu. Kiti - siurbėle (arba parazitu ) , mintančia svetimo darbo sąskaita. Vienižavisi šio apsukraus piliečio sugebėjimais numatyti ateitį ir išlupti savo klientams milijonines sutartis, kiti teigia jį esant veltėdžiu, kuris visiems gadina nervus ir uždirba milijonus, gaudamas procentus iš savo klientų kontraktų. Krepšinio agentas Davidas Falkas visiems, kurie susiduria su juo arba jo klientais, kelia stiprias emocijas. Šimtais milijonų dolerių vertinama Falko imperija- tarsi nauja masonų ložė NBA lygoje, kurios įtaka ir galia pradėjo gązdinti net ir turtingiausius NBA klubų savininkus.

Pamatę Davidą Falką gatvėje, daugelis žmonių galėtų palaikyti jį eiliniu biržos makleriu ar automobilių prekiautoju. Neįsimenantis jo veidas nespinduliuoja tos galios ir turtų, kuriuos valdo šis pliktekėjęs žmogus.
Tačiau daugeliui NBA savininkų visam laikui įsimena valandos (ar netgi dienos ), praleistos su Falku prie derybų stalo, iki pykčio priepuolių besiginčijant dėl dar vienos "žvaigždės" kontrakto. Kartais tai primena derybas su velniu. Tik keletas labiausia verslo džiunglėse užsigrūdinusių komandų sąvininkų gali atvirai pasakyti nejaučiantys tam tikros baimės prieš susitikimą su Falku prie derybų stalo.
Beje, žodis "derybos" ne visai tiksliai apibūdina tai, kas vyksta per Falko ir NBA savininko susitikimus. Tai greičiau karas, kuriame leistina viskas, kas padeda pasiekti pergalę. Nuo atsargių komplimentų čia per sekundę pereinama prie didžiausių įžeidinėjimų
ir keiksmų, o demagogija yra trečias nuolatinis derybų narys.
"Derėdamasis su Falku, jūs tarsi kovojate su aštuonkoju - niekada nežinai, iš kurios pusės tikėtis smūgio"- taip agentų lyderį apibūdino "Chicago Bulls" pagrindinis vadybininkas Jerry Krause.

Naujoji imperija
Daugeliui NBA žvaigždžių, tarp jų ir nebežaidžiančiam Michaeliui Jordanui, atstovaujantis Falkas ir visa jo svita geriausiai simbolizuoja naują jėgą krepšinyje, apie kurią prieš penkiolika metų niekas rimtai nekalbėjo.
1984m pradėjęs savo karjerą kaip jaunesnysis firmos "Dell and Co." partneris su 2000 dolerių mėnesio alga, Falkas po 14 metų parduos savo firmos akcijas už 100 milijomų dolerių su garantija toliau vadovauti įmonei, kuri atstovauja ne tik Jordano milijonams, bet ir daugeliui kitų šiuo metu ryškiausiai šviečiančių ar dar tik kylančių NBA žvaigždžių - Patrickui Ewingui, Juwanui Hovardui, Alonzo Mourningui, Dikembe Mutombo ir kitiems.
Pats Falkas ir jo firmos veikla geriausiai parodo, kokie milžiniški pokyčiai įvyko NBA lygoje, kuri nuo balansavimo ties bankroto ribadevintojo dešimtmečio pradžioje pakilo iki labiausiai klestinčios sporto organizacijos visame pasaulyje trečiojo tūkstantmečio pradžioje. Falko
istorija- tiksli pastarųjų dvidešimties metų NBA istorija",- neseniai prasitarė vienas"Los Angeles Lakers" vadovų.

Trupiniai virto milijonais
Svaiginanti Falko karjera visą laiką buvo susieta su Jordanu. "Chicago Bulls" superžvaigždė buvo tas laimingas loterijos bilietas, kurį 1984 metais ištraukė Falkas. Devintojo dešimtmečio pradžioje atleistas iš kelių teisės firmų, jis ką tik buvo tapęs jaunesniuoju firmos savininko Donaldo Dello partneriu.
Pagal nerašytas taisykles bosui Dellui atiteko pirmojo Jordano kontrakto su "Bulls" komisiniai, o Falkui buvo palikti kontraktai su sportinės avalynės firmomis. Tuo metu tai reiškė savotiškus kišenpinigius. Tačiau praėjo keletas metų ir netrukus ne NBA atletų sutartys su klubais, o reklamos kontraktai su pramonės koncernais tapo didžiausiu pelno šaltiniu.
Reikia pasakyti, kad šis persilaužimas, pakėlė NBA į visai naują lygį, įvyko ne be Falko pagalbos. Jo klientas Jordanas visada norėjo būti pirmas krepšinio aikštėje. Falkas norėjo būti pirmas verslo lauke.

Pirmasis taikinys - "Nike"
Iki MJ eros sportinės avalynės firmos savo pagrindinėmis reklaminėmis figūromis rinkosi teniso, bokso ir kitų individualių sporto šakų žvaigždes.
Krepšinis avalynės gigantams atrodė pernelyg beveidis komandinis sportas. Tik išskirtiniai atletai (Larry Bird ar Magic Johnson )gaudavo kontraktus, siekiančius 70 tūkstančių dolerių. Vidutinio lygio krepšininkai dažniausiai turėdavo tenkintis keliasdešimčia porų batelių už dyką per sezoną. Tačiau Jordanas buvo kažkas ypatinga- tai Falkas pajuto iš karto. Jis nebuvo lygus Birdui ar Johnsonui. Jis buvo geresnis. "Nike", tuo metu dar tik kylanti kompanija,
geriausiai atitiko Falko norus: ji buvo jauna - vadinasi, atvira naujoms idėjoms; nedidelė- vadinasi, geriau rūpinsis tokiu išskirtiniu klientu.
Sportinės avalynės rinkoje karaliavo firma "Converse", savo įtakos zonoje turėjusi geriausius to meto krepšininkus. Nuo jos nedaug atsiliko "Adidas". Pats Jordanas buvo "Adidas" gerbėjas, todėl Falkui reikėjo ne tik derėtis su "Nike", bet ir perkalbinėti Jordaną. Savaime suprantama, turint rankose galutinį "Nike" pasiūlymą , Falkui tai padaryti buvo daug lengviau.
Viskas baigėsi 5 mln dolerių per penkerius metus sutartimi. Tai buvo daugiau nei rekordas tuo metu. Tai prilygo atominės bombos sprogimu. Nepraėjo nė metai nuo Jordano ir "Nike" draugystės pradžios, o ties Falko durimis jau susidarė solidžių klientų eilutė: Coca-Cola, MCDonald's, vėliau - Gatorade ir t.t. Kiekvieną klientą Falkas pasitikdavo it plėšrus žvėris, pasiruošęs kovoti už kiekvieną dolerį, tarsi tai būtų gyvybės ir mirties klausimas. Po sėkmės su "Nike" Falkas tapo vieninteliu Jordano atstovu. Imperijos kūrimas buvo pradėtas. Vėliau viskas vyko pagal riedančio sniego kamuolio principą. Pačiam Falkui jau nereikėjo kovoti dėl klientų - pamačiusios, kokią finansinę sėkmę jis garantavo Jordanui, būsimos NBA žvaigždės pačios ateidavo pas Falką, norėdamos tokios pačios šlovės ir tokių pačių pajamų.
Falkas įkūrė agentūrą FAME , kuri greitai išplėtė veiklą toli už JAV ribų. Pavyzdžiui, dabar FAME Europos biurui vadovauja serbas Aleksandras Raškovičius, kuris atstovauja Artūro Karnišovo ir Gintaro Einikio interesams.

NBA lokautas: nematomi priešai
Šio dešimtmečio viduryje Falko įtaka NBA lygoje tapo tokia didelė, kad jis buvo pradėtas lyginti su lygos vadovu Sternu. Falko žodžiai ir pozicija tapo tokie įtakingi, kad su juo turėtų skaitytis net ir pačių turtingiausių NBA klubų savininkai.
Žurnalas "The Sporting News" kiekvienais metais skelbia įtakingiausių sporto žmonių visame pasaulyje sąrašus. Šiemet (1999 metais ) Falkas pakilo jau į 14 vietą. Beje, nuo Sterno dabar jį skiria tik dvi pozicijos. Jis lenkia beveik visus NBA klubų savininkus, o greta stovi CNN ir Turner korporacijossavininkas multimilijardierius Ted Turner.
Kai 1998m rudenį NBA lokauto metu Falkas prakalbo apie naują lygą, kaip alternatyvą NBA, tai nebuvo pigus blefas. Falkas tuo metu valdė turtą, kuris buvo vertas keliais šimtais milijonų dolerių. Jam (arba jo pavaldiniams FAME firmoje ) priklausė kelios dešimtys ryškiausių NBA atletų, o jo ryšiai televizijų ir pramonės koncernų pasaulyje nė kiek nenusileido Sternui. Tai buvo rimtas perspėjimas NBA lygai, dar vienas koziris bandant apginti savo teritoriją.
Beje, ir lokauto metu Falkas puikiai atliko pilkojo kardinolo vaidmenį. Jis buvo retai girdimas, dar rečiau matomas, tačiau Sternas ir jo padėjėjai jautė: už kiekvieno stipresnio Žaidėjų asociacijos žingsnio stovėjo šis nepalenkiamas plėšrūnas.
NBA vadovai rizikavo krepšinio sezonu ne vien norėdami sugriežtinti NBA atlyginimų taisykles. Kartu tai buvo karas prie visus NBA krepšinio agentus, ne tik prieš Falką. Šie žmones, kurių niekas nevertino prieš 15 metų, dabar tapo galinga jėga, kurią kontroliuoti buvo vis sunkiau ir sunkiau.
NBA ir klubų savininkai buvo pasiruošę aukoti visą krepšinio sezoną (tai būtų atnešę lygai vos ne milijardo dolerių nuostolį ) - iš dalies tam, kad sutramdytu agentus. Savininkai siekė sudaryti taisykles, kurios ne vien apribotų agentų teises ir galimybes. Atrodo, NBA vadams pavyko pasiekti, kad būtų pakirsta viena pelningiausių agentų veiklos rūšių: procentai iš atleto kontrakto vis rečiau patenka į agento sąskaitą.

Agentas - tarsi antrasis tėvas
Profesonaliems sportininkams agentai iš dalies yra derybininkai, patikėtiniai ir auklės - jie rūpinasi ne tik kontraktais, bet ir tolesne finansine veikla. Krepšininkai gali išsiverkti jiems ant peties dėl nesėkmių rungtynių metu ar nelaimingos meilės. Už tai agentai gauna nuo 2 iki 6 procentų visos kontrakto sumos. Pavyzdžiui, iš 70 milijonų dolerių sutarties agentui atitenka 3,5 milijono.
Nauja žaidėjų ir klubų savininkų sutartimi pasibaigęs NBA lokautas 1999 metų pradžioje stipriai smogė šiam nerašytam įstatymui. Anksčiau maksimali žaidėjo kontrakto suma iš dalies priklausydavo ir nuo agento apsukrumo bei gudrumo. "Štai ką aš tau "išmušiau" derybose",- sakydavo agentas savo žaidėjui, padėdamas ant stalo milijoninį klubo pasiūlymą.
Dabar sutartyje nustatyta, kokią maksimalią pinigų sumą kiekvienas žaidėjas gali uždirbti. Tai pagrįsta rungtyniavimo lygoje metais ir kontrakto trukme. Šios sąlygos gerokai sumažina poreikį ieškoti tradicinių agentų - žmonių, kurie derasi dėl sutarties.
"Juk negali pasakyti Tim Duncan, kad jis gaus daugiau negu maksimumą, nes maksimumas yra maksimumas.",- sako Lon Babby, teisininkas,atstovaujantis "Detroit Pistons" lyderiui Grant Hill , "San Antonio Spurs" "bokštui" Tim Duncan ir "Phoenix Suns" žaidėjui Pat Garrity.
"Filosofija paprasta - žaidėjas susikuria vertę, o jo atstovo užduotis - padidinti tą vertę iki maksimumo,- teigia Babby,- 4, 3 ar net 2 procentai kontrakto sumos neatspindi to darbo, kurį reikia atlikti agentui".

Naujas metodas populiarėja
Šiuo metu vis daugiau NBA žaidėjų arba patys tariasi dėl kontraktų , arba moka savo teisininkams už darbo valandas, kad šie derėtųsi su klubų savininkais. Didesnių sutarčių atveju taip galima sutaupyti milijonus dolerių.
Šių metų pradžioje dėmesį patraukė "milwaukee Bucks" gynėjas Ray Alen, kuris su klubo savininku Herb Kohl derėjosi tiesiogiai.
Advokatui Johnnie Cochran sumokėjo 500 dolerių už tai, kad šis peržiūrėtų 70,9 milijono vertės sutartį. Taip krepšininkas sutaupė beveik 3 milijonus dolerių, kurie būtų nubyrėję į agento kišenę. Naujoji :Charlotte Hornets" žvaigždė Eddie Jones neseniai atsisakė savo agento paslaugų, iš naujo įvertinęs lygos kolektyvinę darbo sutartį ir nusprndęs, kad
agentas nevertas tokių išlaidų.
Aleno ir Jones sprendimai nėra pirmirji, tačiau tai gali būti naujos mados ženklas . Kai buvęs "Phoenix Suns" gynėjas Kevin Johnson 1987-aisiais pateko į NBA, savo agentui Leonard Armato jis mokėjo už darbo valandas. Visais kitais metais su klubo vadovu jerry Colangelo
jis derėjosi tiesiogiai. Prieš penkerius metus L.Babby derėjosi dėl NBA naujoko G.Hillo kontrakto - aštuonerių metų sutarties, vertos maždaug 45 milijonų dolerių. Užuot mokėjęs kokiam nors agentui 1,8 milijono dolerių, Detroito komandos žvaigždė už L.Babby paslaugas išleido maždaug 100 tūkstančių dolerių.
Iki tol buvę išskirtiniai, dabar tokie atvejai tampa tradicija.
Jeigu keli žaidėjai parodys pavyzdį, galbūt atsivers ir kitų krepšininkų akys",- spėlioja J.Colangelo.

Agentas - ne tik derybos
Žaidėjams reikia, kad kas nors atstovautų jų interesams, tačiau atsilyginimo būdas gali pasikeisti. "Jeigu žinai, kiek gali gauti, kam dar kažkam mokėti procentus?"- sako J.Colangelo.
NBA žaidėjų agentai iš kliento gali reikalauti daugiausia 4 procentus kontrakto sumos. Tiesa krepšininkai gali derėtis dėl mažesnio procento.
Geri agentai ne tik derasi dėl kontrakto. Jie gali padėti žaidėjams pasirengti naujokų biržai, vadovauti jiems, kai jie tampa laisvaisiais agentais, kartais rengti mainus. Kai kurie agentai padeda rūpintis pinigais ir teikia teisines paslaugas. Kiti rūpinasi kasdieninėmis reikmėmis, pavyzdžiui automobilio pirkimu, buto nuoma ar alimentų sąskaitomis.
Tačiau kai kuriems žaidėjams nereikia tokių paslaugų. Jie nemano, kad už tai reikėtų mokėti, tuo labiau net 4 procentus.
Pavyzdžiui, P.Garrity, krepšininkas iš Notr Damo universiteto, pasirinko L.Babby iš dalies dėl to, jog nenorėjo, kad kas nors laikytų jį už rankos.
"Norėjau pats viską kontroliuoti,- sako P.Garrity.- Netroškau, kad kas nors mane nuolat tikrintų. Jaučiuosi esąs suaugęs žmogus ir daugeliu dalykų galiu pasirūpinti pats. Žinau, yra dalykų, kuriais negaliu rūpintis pats, tada reikia eksperto, kuris galėtų tuo užsiimti".

Dėmesys - kitoms sritims
Kai kurie ekspertai mano, kad geriausių krepšininkų agentai pakeis savo požiūrį. Apriboti savo klientų kontraktų, agentai gali daugiau dėmesio skirti į rinkodarą ir reklamos sutartis. Iš jų agentai paprastai gauna 25 procentus.
"Jiems reikia būti panašiems į Holivudo agentus,- teigia "Boston Celtics" treneris Rick Pitino, - mokėti išnaudoti batų reklamą ir rinkodaros galimybes".
Ir jie galiatidžiai išstudijuoti Falko istoriją - ten pilna pavyzdžių, kaip uždirbti pinigus ne tiesiogiai iš krepšinio, bet "šalia krepšinio".
Pavyzdžiui, kai Dennis Rodman sprendė, kur jam rungtyniauti šį sezoną , pinigai už žaidimą nebuvo lemiamas veiksnys. Daugiausia, ką galėjo pasiūlyti jam koks nors klubas, buvo milijonas dolerių. Bet Rodmano agentas sugebėjo išpešti 3 milijonus dolerių iš avalynės bendrovės Converse su sąlyga , kad jis žais vienoje iš trijų komandų- Čikagos, Niujorko ar Los Andželo. Rodmanas pasirašė sutartį su "Lakers".
Pasak Babby, tuo galėjo pasirūpinti ir geras teisininkas.
G.Hillo sutartis su sportinės aprangos firma "Fila" yra verta 80 milijonų dolerių. Agentas būtų pasiėmęs maždaug ketvirtadalį. Babby už sutartį su šia bendrove iš Hillo "nugręžė" tik apie 100 tūkstančių dolerių.

Kolegos - skeptiški
Beisbolo, ledo ritulio ir amerikietiško futbolo agentai abejoja, ar toks požiūris persikels į jų sporto šakas. Jose nėra atlyginimų ribų, o geras agentas yra vertas pinigų, kuriuos jam moka sportininkai, - paprastai 3 procentus kontrakto Nacionalinėje futbolo lygoje, iki 6 procentų ledo ritulyje, 3-4 procentai beisbole.
"NBA galioja visiškai kitokia sistema negu futbole ar beisbole,- sako Fynikso teisininkas Ted Updike, kuris atstovauja keliems žaidėjams abiejose sporto šakose. -Negalima reikalauti pinigų iš kliento už visą laiką, kurį jam skyrei. Jeigu klientas paskambina ir pasikalba su Tavim 15 minučių, o tu jam atsiunti sąskaitą, to kliento ilgai neturėsi". Tačiau jis pripažįsta, kad NBA bosai sugebėjo stipriai sumažinti agentų pelnus ir įtaką.

Ne visi gauna milijonus
Kai kurie agentai teigia, kad pernelyg paprastamanyti, jog agentui mokama per daug, jeigu jis gauna tam tikrą kontrakto procentą- agentas atlieka daugiau darbo negu derėjimasis dėl sutarties. Be to, tik nedidelis procentas sportininkų pasirašo multimilijoninius kontraktus. Didžioji dalis darbo atliekama už gerokai mažesnes sumas.
Pavyzdžiui, devintasis ar dešimtasis krepšininkas komandoje vidutiniškai gauna 500 tūkstančio dolerių per metus, išskyrus nedideles premijas, kurios nėra garantuotos.
Iš šios sumos keturi procentai, skirti agentui, sudarys 20 tūkstančių dolerių- jeigu žaidėjas pateks į komandą. Jeigu nepasiseks, agentas turi desperatiškai įtikinėti kitą klubą sudaryti su tuo sportininku sutartį.
Pasak agentų, mokant už valandas teisininkui, reikės išleisti daug daugiau.
"Buvo daugybė atvejų, kai praleisdavome gerokai daugiau valandų dėl žaidėjo, kuris nebuvo įtrauktas į komandos sąrašus, negu derantis dėl laisvojo agento, kurio norėdavo keturi klubai, kai reikėdavo tik sėdėti ir gaudyti pasiūlymus",- pasakoja Fynikso agentūros "ProServ" agentas Eric Metz.

Agentai : klientų užteks
Idealus atvejis agentui yra tada, kai klientas tampa patraukliu, neapribotu laisvuoju agentu. Tačiau ir tuomet darbo krūvis nėra vienodas.
Jeigu vienas sportininkas pasirašo puikią sutartį jau pirmąją dieną, vos tapęs laisvuoju agentu, žaidėjo agento darbas gali būti vertas 3 procentų.
Kitam žaidėjui gali prireikti agento sukurti jam rinką ir padidinti jo vertę, įtikinti kelis klubus varžytis dėl krepšininko.
"Be abejo, yra nežinomybių,- sako San Franciske dirnamtis agentas Mike Sullivan.- Žinoma, nė viena sistema nėra tobula. Tačiau negalėčiau sakyti, jog nereikia agentų, kad jie neverti tų pinigų".
Babby pripažysta, kad jo paslaugos naudingos ne visiems.
"Tai tinka tiems, kurie turi gerą šeimą ir išsilavinimą, kaip G.Hill, ir gali rūpintis savo verslo reikalais,- sako teisininkas.- Tačiau daugelis sportininkų nėra tam pasirengę".

Bus mažiau konkurentų ?
Naujoji darbo sutartis anaiptol nepajudino Falko finansinės imperijos pagrindų. Ji tik stipriai sumažino galimybę atsirasti dviem ar trims falkams ateityje. Todėl dar neaišku, ar ir šį kartą Falkas bus pralaimėjęs- visi jo tvirtovės bokštai yra tvirtai pastatyti iš anksčiau uždirbtų dolerių. Jis ir toliau lieka Jordano reikalų patikėtinis, su juo buvusi NBA superžvaigždė derina tolesnius verslo planus. O jo konkurentams, dar nespėjusiems įgyti savų klientų, taip pralobti dabar tampa labai sudėtinga.
Atrodo, kad beprotiškose lenktynėse dėl milijonų Falkas savotiškai bus laimėjęs dar kartą. Kartu su "visada būsiu pirmas" Jordanu jie iš tiesų sudaro idealų tandemą.

Krepšinis 1999.08.10 Nr.30 (42)


VarnasX
Geras banginis

Klube: narys

Parašė žinučių: 7422

2011-01-16 14:18 3 žinutė iš 19 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: VarnasX Įtraukti VarnasX Į adresų knygelę
RODMANAS ŽINO VAISTĄ NUO LOKAUTO

Kai "Chicago Bulls" šią vasarą pasikvietė Tim Floyd kaip numatomą komandos trenerį, Denis Rodman tai pavadino kvailu pokštu. Tačiau dabar 37 metų krepšininkas, regis, pakeitė savo griežtą nuostatą.
Rodman, septyniskart tapęs geriausiu NBA kovotoju dėl atšokusių kamuolių, pasirengęs grįžti į komandą, kai tik baigsis lokautas. Pasak jo, ne taip svarbu, kas treniruosBulls ekipą. Komanda gerai žino pati, ką reikia daryti norint tapti čempione.
Floyd, buvusiam universiteto komandos treneriui , Bulls kol kas patikėjo krepšinio direktoriaus pareigas. Jam bus atiduotas ir trenerio postas, jei neatsiraskito kandidato.Bulls vadovybė dar neprarado vilties susigrąžinti Phil Jackson. Tačiaupastarasis, atrodo atsisveikino su šiuo darbu visam laikui.
Man asmeniškai labai sunkuklausytis bet kurio trenerio pamokymų,- prisipažino Rodman.- Tačiau su Philu visai neblogai sutardavau. Suprantu, kad Floyd dar gerokai "žalias" NBA trenerio darbe. Tačiau manęs visiškai nedomina jo patirtis. Noriu žaisti ir laimėtičempionatus".
Pastaruosius tris sezonus, kai Bulls klubas tapo lygos čempionu, Rodman atliko vieną lemiamų vaidmenų.
Praėjusį sezoną puolėjas uždirbo 4,5 mln JAV dolerių. Krepšininkas pagarsėjo ne tik tatuiruotėmis, įvairiaspalvėmis šukuosenomis, bet ir nuolatiniais drausmės pažeidimais. Todėl Bulls sudarė su krepšininku gana orginalią sutartį, kurioje buvo numatyta finansiniai
paskatinimai už gerą elgesį. Tai šiek tiek padėjo sutramdyti krepšininko "laisvą sielą". Didžiausia bausmė praėjusį sezoną Rodman buvo skirta už NBA finalo metu praleistą treniruotę ir privalomą spaudos konferenciją. Bulls puolėjas savavališkai paliko komandą ir išvyko dalyvauti amerikiečių imtynių- kečo- varžybose. Praėjusį čempionatą jis nežaidė tik dviejų reguliariojo sezono mačų iš 82.
Krepšininko agentas Dwight Manley tvirtino, kad jo klientas sutinka su Bulls pasirašyti tokią pačią sutartį kaip ir anksčiau. Tai yra numatant krepšininko atsakomybę už drausmės nusižengimus.
Šiuo metu Rodman yra vienas iš devynių laisvųjų Čikagos komandos agentų, kartu su M.Jordan ir S.Pippen. Pasibaigus čempionatui Rodman turėjo kuo užsiimti : jis filmavosi kine, keliose televizijos reklaminiuose epizoduose. Krepšininkas gyrėsi praleidęs atostogas labai smagiai. Rodman žino, kaip galima greičiau išspręsti ginčą dėl kolektyvinės darbo sutarties ir taip baigti lokautą.
"Klubų savininkai teisūs ir žaidėjai teisūs. Nėra aukso vidurio, kuris patenkintų visus. Siūlau anuliuoti visą sezoną. Tegu ir krepšininkai, ir klubai pamėgina užsidirbti kitur. Tada pažiūrėsim, kas bus. Guldau galvą, kad po to ginčas labai greitai išsispręs",- tvirtino skandalingiausias NBA žaidėjas.

Krepšinis 1998.11.17 Nr6


VarnasX
Geras banginis

Klube: narys

Parašė žinučių: 7423

2011-01-16 14:44 4 žinutė iš 19 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: VarnasX Įtraukti VarnasX Į adresų knygelę
na čia pradžiai, juo labiau, kad Rodman neseniai ir Lietuvoje lankėsi, žinoma jau ne krepšinio reikalais
gal neatsibosiu su tom temom ?


litrinis
Patyręs gerietis

Klube: narys

Parašė žinučių: 728

2011-01-16 15:58 5 žinutė iš 19 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: litrinis Įtraukti litrinis Į adresų knygelę
tikrai nenusibosi Gerai svarbu, kad tau nenusibostu taip daznai rasant Šypsena mum cia perskaityt tai minuciu reikalas, va tau jau yra ka veikt straipsnius atrenkant ir perrasinejant.

VarnasX
Geras banginis

Klube: narys

Parašė žinučių: 7422

2011-01-16 16:27 6 žinutė iš 19 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: VarnasX Įtraukti VarnasX Į adresų knygelę

litrinis ra:
tikrai nenusibosi Gerai svarbu, kad tau nenusibostu taip daznai rasant Šypsena mum cia perskaityt tai minuciu reikalas, va tau jau yra ka veikt straipsnius atrenkant ir perrasinejant.


taigi, kad minučių reikalas Jums, bet pritrūksta kelių minučių kokį komentarą apie buvusį, ar buvusius straipsnius parašyt, štai tada ir svyra rankos, kad be tikslo darau niekam neįdomų darbą
Taip sakant net matant krentant temą kyla minčių nukris tema į antrą puslapį tada ramia sąžine galėsiu apie jas užmiršt ir aš.
P.S. man nereikalingi parašymai, oi kaip puiku, oi kaip grąžu, norisi matyti komentarus į straipsnius, gal ir iš savo pusės kieno nors parašytą atsitikimą.


Ezzy
Senbuvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 5457

2011-01-16 17:10 7 žinutė iš 19 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Ezzy Įtraukti Ezzy Į adresų knygelę
nu su NBA seniau būdavo tikrai įdomių straipsnių, atsimenu net knygos apie Jordaną, Iversoną, Jamesą buvo spausdintos Šypsena

VarnasX
Geras banginis

Klube: narys

Parašė žinučių: 7423

2011-01-16 17:19 8 žinutė iš 19 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: VarnasX Įtraukti VarnasX Į adresų knygelę

Ezzy ra:
nu su NBA seniau būdavo tikrai įdomių straipsnių, atsimenu net knygos apie Jordaną, Iversoną, Jamesą buvo spausdintos Šypsena


Čia planuoju, jei nenumirs ir apie Europos krepšinį ir straipsnius , kurių knygose tkrai nėra buvę
1 žinutėj suvedžiau abiejų temų turinį, net nurodžiau sekančio straipsnio pavadinimą, toliau jau nuo Jūsų priklausys ar norėsit tęsinio ???


death_knight
Patyręs dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 841

2011-01-16 18:01 9 žinutė iš 19 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: death_knight Įtraukti death_knight Į adresų knygelę
Zinoma, kad noresim Šypsena idomu paskaityti tikrai ;] Gerai

cilofanas
Geriausias banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 17418

2011-01-16 18:13 10 žinutė iš 19 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: cilofanas Įtraukti cilofanas Į adresų knygelę
Nereikia sureiksmint kiek komentaru gauni, esme juk ne juose. Paskaityt visiems idomu.

Kas del Rodmano tai man jis Gerai


VarnasX
Geras banginis

Klube: narys

Parašė žinučių: 7424

2011-01-16 18:55 11 žinutė iš 19 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: VarnasX Įtraukti VarnasX Į adresų knygelę
tokiu būdu man būtu paprasčiau taip straipsnius kelti
nesivarginčiau spausdinti
o , kai bus įdėta ne per daugiausia vargo, tai ir dėl komentarų širdies neskaudės

LOKAUTO PASEKMĖS : Malik Rose
http://i283.photobucket.com/albums/kk302/Varnas-Raven/krepsinio%20stra
ipsniai/Rose1.jpg?t=1295196658


http://i283.photobucket.com/albums/kk302/Varnas-Raven/krepsinio%20stra
ipsniai/Rose2.jpg?t=1295196714


Krepšinis 1998.12.29. Nr 12


cilofanas
Geriausias banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 17420

2011-01-16 18:59 12 žinutė iš 19 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: cilofanas Įtraukti cilofanas Į adresų knygelę
Na uzmanymas tavo, tai tu ir nusprendi kaip det. As pvz turiu visus Krepsinio numerius nuo 7 Šypsena Na bet nevartau as ju visu, o straipsnius tavo paskaitau.

VarnasX
Geras banginis

Klube: narys

Parašė žinučių: 7425

2011-01-16 19:06 13 žinutė iš 19 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: VarnasX Įtraukti VarnasX Į adresų knygelę

cilofanas ra:
Na uzmanymas tavo, tai tu ir nusprendi kaip det. As pvz turiu visus Krepsinio numerius nuo 7 Šypsena Na bet nevartau as ju visu, o straipsnius tavo paskaitau.


mat, kaip ten bebūtų, bet baksnojimas vargina, gali ir laiko kai kada nebūti Nežinau


cilofanas
Geriausias banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 17421

2011-01-16 19:07 14 žinutė iš 19 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: cilofanas Įtraukti cilofanas Į adresų knygelę
Tai nera jokios prievartos det kiekviena diena. Temos taigi neissitrina, gali daryt petraukas.

kuklumoDievas
Patyręs dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 830

2011-01-16 19:08 15 žinutė iš 19 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kuklumoDievas Įtraukti kuklumoDievas Į adresų knygelę

VarnasX ra:
tokiu būdu man būtu paprasčiau taip straipsnius kelti
nesivarginčiau spausdinti
o , kai bus įdėta ne per daugiausia vargo, tai ir dėl komentarų širdies neskaudės

LOKAUTO PASEKMĖS : Malik Rose
http://i283.photobucket.com/albums/kk302/Varnas-Raven/krepsinio%20stra
ipsniai/Rose1.jpg?t=1295196658


http://i283.photobucket.com/albums/kk302/Varnas-Raven/krepsinio%20stra
ipsniai/Rose2.jpg?t=1295196714


Krepšinis 1998.12.29. Nr 12


Pabandyk ABBYY FineReader 10 Corporate edition (Linkomanijoje yra). Šita versija jau gerai su lietuvių kalba gyvena.
Kažkada teko daugiau padirbėti, tai praktiškai per dvi dienas galima visą knygą nuskanuoti-atpažinti-permaketuoti. O ties tokiu straipsniu po 10 min. užtruksi.


VarnasX
Geras banginis

Klube: narys

Parašė žinučių: 7426

2011-01-16 19:19 16 žinutė iš 19 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: VarnasX Įtraukti VarnasX Į adresų knygelę

kuklumoDievas ra:
Pabandyk ABBYY FineReader 10 Corporate edition (Linkomanijoje yra). Šita versija jau gerai su lietuvių kalba gyvena.
Kažkada teko daugiau padirbėti, tai praktiškai per dvi dienas galima visą knygą nuskanuoti-atpažinti-permaketuoti. O ties tokiu straipsniu po 10 min. užtruksi.


nežinau nesu kažkoks specas šiuose reikaluose, taip sakant eilinis vartotojas per daug nesigilinantis į šiuos reikalus Nežinau
o šį straipsnį nuskanuot ir įkelt, taipogi apie 10 min užtrukau


kuklumoDievas
Patyręs dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 831

2011-01-16 22:12 17 žinutė iš 19 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kuklumoDievas Įtraukti kuklumoDievas Į adresų knygelę

VarnasX ra:

nežinau nesu kažkoks specas šiuose reikaluose, taip sakant eilinis vartotojas per daug nesigilinantis į šiuos reikalus Nežinau
o šį straipsnį nuskanuot ir įkelt, taipogi apie 10 min užtrukau


Čia nereikia būti specu Šypsena
Demonstracija kaip veikia: http://www.youtube.com/watch?v=8QRQVbepI8A
Parsisiųsti gali iš čia:
http://www.linkomanija.net/details?114049.ABBYY_FineReader_10_Corporat
e_EditionKingPin
Senbuvis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 3656

2011-01-16 23:02 18 žinutė iš 19 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: KingPin Įtraukti KingPin Į adresų knygelę
žmogau, tau reikia atskiro tinklalapio Mirkt jeigu autorių teisės žinoma neužlauštų Cha cha

qwasaz
Ultra dalyvis

Klube: narys

Parašė žinučių: 2159

2011-01-17 12:27 19 žinutė iš 19 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: qwasaz Įtraukti qwasaz Į adresų knygelę
http://www.youtube.com/watch?v=htRsHwtsWic&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=Upoao1L1dSo&feature=related
tada Karlas sake,kad ne Jordanas ,o Rodmanas nusipelne finalu MVP. pats prisimenu,kaip jis ta brikovski is kantrybes vesdavoApkabinimas


Puslapiai: 1 
Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje
Atsakyti Kitos temos Nauja temaPranešti apie naujas žinutes šioje temoje
Mano prenumeratos

Statistika

Sportas: 10.249 Žinučių forume 1.385.972 24.961 Narių klube 3.778 Banga.lt laikrodis 09:13 Dažnai užduodami klausimai ir atsakymaiSportas

Moderuoja: BangaLT, Tom4s, Alvis, R.K., KROKODILIENA
Statusas: ne narys (Įstoti)
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: KREPŠINIS : pasirodo žaidžiamas ne tik Lietuvoje : Dennis Rodman

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai