Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Rėmėjai:

Kinomanų baras #4


Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje

Atsakyti Kitos temos Nauja tema Temą 2007 02 24 d. 20:15 pradėjo  Diaboliq, peržiūrėta 38203 k.
Puslapiai: <pirmas -10 21 22 23 
kertukas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 14103

2019-02-15 22:29 551 žinutė iš 556 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Verta atkreipti dėmesį į JONO ŪBIO reklamuojamą Natalijos Juchnevič dokumentinį filmą "Aš esu Katia Golubeva" ("LRT Plius", 21 d. 21.30), kuris "pasakoja apie aktorę, kuri, pasak kritiko Andrejaus Plachovo, tapo "10-ojo dešimtmečio naujojo Europos nekomercinio kino simboliu ir įkūnijo ekrane moters prigimties mįslingumą". Katerinos Golubevos (1966–2011) fenomenas neatsiejamas ir nuo Lietuvos kino – ji išgarsėjo nusifilmavusi debiutiniame Šarūno Barto pilnametražiame filme "Trys dienos". Vėliau vaidino Barto filmuose "Namai", "Mūsų nedaug", "Koridorius", filmavosi Prancūzijoje, Rusijoje, Ukrainoje, vaidino Claire Denis, Leos Caraxo, Kirillo Serebrennikovo, Nikolajaus Chomerikio filmuose.

Prieš kelerius metus viename Rusijos kino festivalyje parodytas Juchnevič filmas sulaukė prieštaringų nuomonių. Aktorės likimas tragiškas, mirties Paryžiuje aplinkybės neaiškios. Juchnevič kalbino daug aktorę pažinojusių žmonių, jos bohemiško gyvenimo liudininkus ir artimuosius, tačiau, regis, Serebrennikovas tiksliausiai suformulavo esmę, prabilęs apie ypatingą aktorės pažeidžiamumą, nemokėjimą "komunikuoti" su gyvenimu."

Filmas išties vertas pamatymo. Susideda iš 3 dalių:
1. S.Peterburgo ir Maskvos periodų, kur kalba Rusijos kino ir muzikos įžimybės (A.Makarevičius ir pan.)
2 Paryžius, kai buvo žvaigždės LEOS CARAX antroji pusė ir filmo POLA X pagrindine aktore.
3. Vilnius. Kai buvo Šarūno Barto žmona.

Rusai finansavo tik pirmą dalį, todėl filmas nelygus. Labai daug įdomios informacijos. Yra gražių kadrų.

Labai keistai nuskambėjo Arūno Sakalausko noras pasakoti apie Katią rusiškai. Keistas jo sprendimas. Kalbėjau su režisiere – sakė užsispyrė rusiškai kalbėti ir nesugebėjo perkalbėti aktoriaus.


kertukas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 14172

2019-04-12 14:49 552 žinutė iš 556 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
JONAS ŪBIS surado reikšmingą informaciją:

"Teisi neurolingvistė Tatjana Černigovskaja, sakydama, kad smegenys prisimena absoliučiai viską. Todėl leisiu sau pacituoti vieną jos įžvalgą: "Kiekvienas iš mūsų gimsta su savo neuronų tinklu, negana to – maži vaikai neuronų turi daugiau nei suaugusieji, nes nenaudojami jie dingsta. Toliau šiame neuronų tinkle rašomas mūsų gyvenimo tekstas. Kai ateis susitikimo su Kūrėju momentas, kiekvienas pateiks savo tekstą ir jame bus matyti viskas: ką valgė, gėrė, su kuo bendravo. Jei nėra Parkinsono ar Alzheimerio ligos, smegenys saugo visą informaciją: pro ką žmogus praėjo, ką pauostė, pabandė, išgėrė ir taip toliau – ten yra viskas. Jei jūs to neprisimenate, nereiškia, kad to nėra jūsų smegenyse. Egzistuoja daugybė būdų tai įrodyti, pats paprasčiausias – hipnozė. Todėl aš nuolat tvirtinu: negalima skaityti kvailų knygų, bendrauti su debilais, klausytis blogos muzikos, valgyti nekokybišką maistą, žiūrėti netalentingus filmus. Jei išeisime iš proto ir gatvėje suvalgysime kebabą, iš skrandžio jį bus galima išimti, bet iš galvos – niekad, nes jeigu kas čia pateko, tai visam laikui."


Išties, negaiškime laiko! Žiūrėkime tik talentingus filmus !!!


kertukas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 14815

2021-12-19 20:31 553 žinutė iš 556 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Steven Spielberg Vestsaido istorija

Vienas iš dviejų didžiausiųjų pasaulio komercinio kino pagal pajamas šulas (kitas Džeimsas Kameronas) STEVEN SPIELBERG SUMANĖ prikelti į ekranus klasikinį miuziklą WESTSIDE STORY jo šešiasdešimtmečio proga.

Tai ir savotiška Romeo ir Džuljetos istorija apie neįmanomą meilę, ir pasakojimas apie žiaurų gaujų karą. Paklaustas, kodėl nusprendė sukurti "Vestsaido istorijos" perdirbinį, Spielbergas teigė, esą žmonių susiskaldymas toks pat senas kaip pati žmonija, tačiau dabartiniame pasaulyje tai atrodo ypač aktualu. Anot jo, dėl rasinių neramumų šis miuziklas turėtų būti suprantamesnis dabar, nei jo atsiradimo metais.

Gan keistai atrodo pastangos tiesiog atgaminti filmą tokį, koks jis buvo 1961 m. Iki kapitalinių šokių salėje, viskas, siužetas, dialogai, vaidyba, personažas atrodo ir naiviai ir butaforiškai. Tačiau po to pasireiškia Spielbergo meistrystė ir verdančios filme aistros tampa įdomiu žiūrėjimu. O paskutinis trečdalis ir intriguoja ir jaudina.

Didžiausias filmo privalumas, žinoma, MUZIKA. Aiškiai patiri miuziklų klasiko Leonard Bernstein talentą. suskaičiavau bent 5 arijas, kurios yra išgarsėjusios ir nuolat atliekamos orkestrų, daininkų švenčių progomis ar įtrauktos į repertuarus. Dainą Marija praeito šimtmečio 8-ąjame dešimtmetyje ypač išgarsino mūsų kraštuose Sovietų ideologijos propaguojamas komunistuojantis JAV daininkas DEEN REED. Labai miela vėl išgirsti dainą bei kitas žinomas melodijas ir ypač sužinoti kokiame kontekste jos atsirado !!!

Verta nepraleisti šio reto žanro filmo.


Išsamiau https://www.lrt.lt/naujienos/kultura/12/1563075/dmitrijus-gluscevskis-
spielbergo-vestsaido-istorija-daugiau-dramos-maziau-miuziklo


tik nesutinku, kad miuziklo čia mažai...


kertukas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 14840

2022-01-17 16:35 554 žinutė iš 556 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Tikrai kad prastai dabartinėje Vyriausybėje su komunikacija. Argi negalėjo SAM atstovė spaudai pasirūpinti, kad jau nuo trečiadienio, kada buvo priimtas sprendimas nuo sausio 17 d. į kino teatrus įleisti žmones tik su respiratoriai (o ne su med. kaukėmis). !

Dabar gi tik nuo šio ryto ėmė skalambytri per žiniasklaida, kad toks parėdimas priimtas !!!. Po darbų žmonės skuba į kiną – iš kur žinoti pasikeitusią tvarką?!


kertukas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 14879

2022-03-14 08:19 555 žinutė iš 556 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Lietuvos ekranus pasiekė ukrainiečių poetės ir režisierės Irynos Tsilyk filmas "Mėlyna kaip apelsinas žemė" (Ukraina, Lietuva, 2020). Deja, į vasario 28 d. "Forum Cinemas" vykusią filmo premjerą režisierė ir jos filmo herojai negalėjo atvykti. Karas sujaukė visus planus. Kovo 3-iąją Meduza.io paskelbė režisierės laišką Rusijoje gyvenantiems giminaičiams. Pateikiame jo fragmentus.

https://www.7md.lt/kinas/2022-03-11/Atsakymas-giminems


kertukas
Banginis

Klube: VIP narys

Parašė žinučių: 14906

2022-04-19 09:30 556 žinutė iš 556 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: kertukas Įtraukti kertukas Į adresų knygelę
Cary Fukunaga – paskutinio filmo apie Džeimsą Bondą "Mirtis palauks" ("No Time to Die", 2021) ir televizijos serialo "Tikras detektyvas" ("True Detective", 2014) režisierius – jau daugiau nei dvi savaites vieši Rusijos užpultoje Ukrainoje. Jis teikia humanitarinę pagalbą ir bendrauja su ukrainiečiais, o jų istorijas aprašo socialiniuose tinkluose.

Pasakodamas apie savo viešnagę Ukrainoje, jis rašė, kad vis dar negali suprasti to, ką matė Bučoje ir Irpinėje. Režisierius socialiniame tinkle "Instagram" paskelbė Bučos parkuose iškastų kapaviečių ir namų griuvėsių nuotraukas. "Tai skirta tiems, kurie kaltina mane, kad nerodau karo iš Rusijos perspektyvos", – parašė jis po viena iš nuotraukų.

Praeitą savaitę jis pasidalijo pagyvenusios moters, laikančios duonos gabalėlį, vienkartinius indus ir šakutę, nuotrauka. "Daug sukrečiančių istorijų ir vaizdų atkeliauja iš Bučos. Tai praėjusio penktadienio nuotrauka. Planavome vykti tik į Irpinę, bet mus suradęs meras nuvežė ir į Bučą, kur likę gyventojai atsargiai vadavosi iš rusų okupantų, kurių dalis vis dar buvo įsitvirtinę mieste. Daugiausia tai pagyvenę, ligoti ir alkani žmonės. Jų traumas atspindi netikėjimas, ašaros, bučiniai ir ilgi, desperatiški apsikabinimai. Jie pasirodė iš visų pusių ir drebančiais balsais kalbėjo visiems, kas tik norėjo klausytis", – rašė Fukunaga.

Fukunaga taip pat lankėsi Lvive ir Kyjive, kur kalbėjosi su savanoriais ir pabėgėliais.

Iš režisieriaus "Instagram" paskyros matyti, kad jis Ukrainoje yra nuo kovo pabaigos. Fukunaga atvyko su humanitarine organizacija "World Central Kitchen", kuri tiekia maistą į krizių zonas. Organizaciją 2010 m. įkūrė José Andrésas, televizijos laidų vedėjas ir garsus virtuvės šefas, kuris kartu su Fukunaga šiuo metu lankosi Ukrainoje. Režisierius taip pat sakė, kad neketina Ukrainoje kurti dokumentinio filmo, o į šalį atvyko kaip humanitarinės pagalbos darbuotojas.

7md


Paskutinis puslapis. Atgal
Puslapiai: <pirmas -10 21 22 23 
Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje
Atsakyti Kitos temos Nauja temaPranešti apie naujas žinutes šioje temoje
Mano prenumeratos

Statistika

Kinomanai: 3.138 Žinučių forume 189.531 2.251 Narių klube 3.024 Banga.lt laikrodis 22:52 Dažnai užduodami klausimai ir atsakymaiKinomanai

Moderuoja: Diaboliq, BangaLT, kertukas, Froidas
Statusas: ne narys (Įstoti)
Filmų archyvas
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Kinomanų baras #4

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai