Žieminis kostiumas-kaip išsirinkti tinkamą

nu nezinau kaip jum, bet as geresnio nei cia buvo pasirode spro/gamakatsu dvieju daliu kostiumai nesu mates…
silti
neperslampantys
patogus
vidus issisega ir galima iskalbt…

Įdomu, kodėl importuotojai tokių sėkmingų modelių nebeveža. Juk pirktų.

tai kad veza, tai vienoj, tai kitoj parduotuvej vis pamatau koki viena kabanti…
o didziausia tikimybe ji aptikt Vilniuj "Nasruose" (kur pylimo gatvej), nes jie (Rolka) juos veza…

Ne Nasruose norėjai pasakyti?

Būtent Gerai ir kas keisčiausia, kad ir kaina gera ir dar negirdėjau,kad kas skūstūsi dėl kokybės.

Nuo kada MB 600 pasidarė muitinės reikalų žinovu Nekaltas

p.s.Jeigu yra noras siūsdintis iš USA ar GB kokius nors daiktus, reikia nepatingėti pasieškoti emigrantų pašto tarnybų ir tada siuntinius pristato iki pat durų ir nereikia mokėti jokių mokesčių.O visais kitais atvejais teks mokėti.

jo kaina normali jega gali pavasary nesiot tik striuke o kai nelija isvis tik vidine daly

Kietas

Nuo tada, kai pats sau siuntėsi. Jei neklystu, tai jis konfoje netgi buvo detaliai parašęs tuos mokesčius.
Yra 10% importo mokestis ir 18% PVM mokestis, bet nepamenu, nuo kokių sumų jie taikomi.

MB 600 laimė,kad Vilius P. neskaito Bangos,o tai į šitą tavo postą tikrai riebiai atsakytų.

ZhuVie, čia visi savi, pasakyk aiškiai, apie ką kalbi užuominomis. Šypsena

kaina turetu buti apie 750 Lt

butent, nasruose, dekuj, kad pataisei…

Turiu tokia patirti. Praeita ziema pats sau ieskojau dvieju daliu ziemini kostiuma. Aisku norejosi kad butu: 1) pigus; 2) patogus; 3) siltas; 4) universalus. Ziurejau as ir Pitonus, ir Damo, ir Gamakatsu. Galiu is karto pasakyti nepirkit to sudo Piton. Antra geras naujas daiktas tikrai kainuotu virs 500Lt. Taigi teko suktis kitaip. Kazkas konfoje pasiule man paieskoti Humanoj slidininko kombinezona. Is pradziu taip ir padariau ir nusipirkau kazkoki uz 12 Lt. Bet jis visai buvo nesiltas ir suslampa. Tada as nutariau dar paieskoti koki gera skandinavu gamybos kombi. Ieskojau gal visa menesi ir radau sau specialu ziemini Kuusamo kombi. Kainavo 35 Lt. Kas buvo varzybose Lakajuose tas jie mate. Geresnio daikto as Lietuvoje net ir naujo nemaciau. Medziaga yra nekvepuojanti, bet ir nesuslampa. Labai lengvas. Mano figurai labai gerai tinka. Patogus. Kas dar patiko, kad kai reikia pritupti tai nereikia patraukti uz kelniu (cia ypac Pitonai pasizymi). Dar patiko, kapiusonas turi virsuj uztrauktuka ir is jo galima padaryti labai auksta apikakle, kuri is nugaros yra auksta o is priekio iki lupu. Taip pat kombio medziaga yra padengta specialiu siluma atspindanciu sluoksniu. Dabar tai as manau kad geriausias variantas ziema tai kombis, bo siltesnis, lengvesnis, nusimizt no problem, ant ledo nesiku. O kam reikia rudeni atskiros striukes tai ir reikia pirkti sau atskira striuke(pvz. Humanoj uz 30-50Lt). Bo universalus tik gondonas buna. Tai va tiek.
Cha cha

Pilnai pritariu salačiui,snekėjau su vienu žveju-jau 3 metus žvejoja su GAMAKATSU ir labai patenkintas,nei suplyšo,nei ką.Turi jis nusipirkęs ir neskęstantį,bet naudoja tik pirmledžiu ir ant paskutinio-kai yra pavojus įlūžti.Nieko pagiriačio apie neskęstantį pasakyti negalėjo,ilgai sėdint vienoje vietoje šalta o toli einant prakaituoji-kaip pirtyKietas. O pirkti brangų 1000lt. kainuojantį kombą dar finansai neleidžia.O tie visi phytonai senesnių ar naujasnių modelių yra skirti tokiems kurie per visą žiemą 3-5 kartus į rybalką išeina-aišku tada jie ir tarnauja ilgai(nors manau nuo gulėjimo spintoj supūtųJuokiasi)

Buvau vakar prie namų Humanoj- sakė, tokių dalykų, kaip tikras žvejybinis kombinezonas- niekad neturėjo. Sakė, kad, įprastai, perka žvejybai slidininkų kombinezonus, kurių, neva, yra ir neperšlampančių. Tai va Blogai

A vot i xren vam v sraku - gondonai būna 2 dydžių (europinis ir azijinis).Taip,kad Mirkt

Man atrodo dar ir afrikinis turėtų būti Cha cha

Man atrodo dar ir afrikinis turėtų būti

Yes JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

vėjas pučia o man baika man nešalta su pufaikaJuokiasi

Buvau vakar prie namų Humanoj- sakė, tokių dalykų, kaip tikras žvejybinis kombinezonas- niekad neturėjo. Sakė, kad, įprastai, perka žvejybai slidininkų kombinezonus, kurių, neva, yra ir neperšlampančių. Tai va

Taigi rasiau, kad pusantro ar du menesius ieskojau. Per ta laika tik viena ir maciau. Humanu Vilniuje turbut apie 10. Kiekvieno menesio pradzioje buna prekiu uzvezimas. Nezinau ar tas kombi yra "zvejybinis", bet yra Kuusamo, neperslampamas ir naudojamas iki -35C Baisu(taip parasyta). Jis ne slidininko - tai faktas.Mirkt