Y! fantasy NBA jubiliejinis dešimtasis Banga SK sezonas. SKBangaH2H DRAFTAI šiandien! 21.00

Nu ka…vasario 6 isminu is lt Nekaltas tai neribotam laikui as busiu off Nežinau sustatysiu wisus tegu zajdzia…

~3sav dar nežais Mirkt
aš tai ramia širdim jį imčiau Laimingas

Jei chebros trūks, būsiu už. Mirkt

sveiki, seniems zaidejams issiunciau emailu pakvietimus, bet akivaizdziai tik puse ju dar naudojami Šypsena
taigi, senbuviai ir pazadeje netingeti naujokai, rasykit PM, issiusiu pakvietimus Labas

Neprognozuojama ta mano komanda, pastoviai kažkas turi būti susitraumavęs. Tik labai laiku atliktų keitimų dėka, pavyksta konkuruoti. Šiuo metu labai trūksta Andrea Bargnani, prarandu apie 10-15% komandos pajėgumo. Turėtum laimėt šią savaitę prieš mane.

Labas

Sukūriau H2H lygą.

League Name: BangaSK-H2H-kaipBites

siunčiu bangiečiams prisiungimo duomenis,
jei kas negausit, rašykit.

Labas

Šeštame sezone lygoje jau turim 15 komandų ir galiu drąsiai pareikšt, kad stipriausią sudėtį nuo lygos atsiradimo. Grįžo pernai nedalyvavusių stiprių žaidėjų, tuo tarpu pasitraukė tik nesėkmingai pasirodę. Todėl vieninteliem dviem mūsų naujokam K-pax ir Funky_Monk reikės dar labiau pasistengti Labas ir labai tikiuosi, kad kažkam nepavykus nemesit pusiaukelėj - nes nuo to netiesiogiai, bet priklauso kitų žaidėju strategijos dalis.

Truputis statistikos:

Pastaruosius du metus lygą laimėjo jamboree Gerai pirmus porą kartų laimėjau aš - šis sezonas gali būt proga kažkuriam pirmam padaryti “hat tricką” Šypsena
Šiemet lygoje vėl dalyvaus dvi dailiosios lyties atstovės, kurių viena jau yra laimėjusi lygą (Exx 2008 metais), tuo tarpu žinant kitos atkaklumą, taip pat galime tikėtis tam tikros mikrodvikovos. KROKO Labas
Vienintelis dalyvis triskart iš eilės užėmęs prizinę vietą - LITHUANIAN POWER, bangos nikas Karolukas (pataisyk, jei klystu) Šypsena

Gero visiems žaidimo ir…nepamirškit draftų KandaTaipValioKrepšinio kamuolys

o H2H lygą pakurs kas???
Nekaltas

prisijungiau ir ašTaip

apacioje, po komandos sudetimi, rodoma, kiek suzaista ir kiek liko kiekvienai pozicijai.
Pos–Played–Remaining–Projected–Max

Prisiminkit, kad zaidzianciu poziciju turim 10 ir +3 zmones ant suolo. Jeigu pastoviai suolo zaidejai leidziami zaisti, tada suprantama, kad visos suzaistos rungtynes bus uzpildytos pries pasibaigiant sezonui. As paprasciausiai laikau pagrindine sudeti, tuo tarpu suolo zaidejus isleidziu tik pries silpnesnes komandas/nusimatant dideliam rezultatyvumui/pagrindiniu zaideju traumos atveju. Kitais atvejais suolo zaidejai tupi ant suolo Šypsena

man tai vienas klausimas yra. Kaip realiai delioti sudetis kad likus iki sezono gal 10 varzybu nebutu tokio atvejo kaip visos vietos komandos vietos jau buna isnaudotos ir taskai nebeskaiciuojami? kaip jus tvarkotes?

Manau reikėtų mažint iki 66, nes neliks vietos strategijai Nekaltas

Kol neprasidėjo tai nelabai ir klausimų nelabai turiu DrovusCha cha

issiunciau prisijungimo duomenis tiem, kas prase. Panasu, kad galim turet siemet gausesne lyga, nors ziuresim ar visi susirinks pernyksciai Šypsena

Rungtyniu skaiciu pozicijai manau pakeisim atitinkamai pagal tiek, kiek paskelbs lyga oficialiai - kalbama apie 66. Tai palikti ta default 82 butu per drasu…nors zinoma tada aktyviausiem butu labai dideliu pliusu Šypsena

Naujokai, jei tokiu yra, klauskit visko, jei tik kas neaisku, tiek cia, tiek private

Pernai H2H KROKODILIENA maniakino visą sezoną ir jau 10 ryto visus žaidėjus išgraibstydavo, nepalikdama vilties paprastiems mirtingiesiems, tai net nežinau ar verta ten šiemet dalyvaut Šypsena O čia tradiciškai dalyvausiu, jau prisijungiau.

Sveiki.

Du metus dalyvavau, vienus net laimėjau, bet pernai nespėjau pasijungti. Norėčiau šiemet vėl sudalyvauti Mirkt

noreciau ir as prisijungti Šypsena

Prisijungčiau į H2H lygą

Kietas

junkis tik Cha chaLabas