Y! fantasy NBA jubiliejinis dešimtasis Banga SK sezonas. SKBangaH2H DRAFTAI šiandien! 21.00

kokia klaida buciau padares Cha cha Liežuvis

Cha cha man sioj lygoj katastrofa… Trauma geram centrui, iskeiciau pierca i kirilenko… Galvojau kirilenko atsigaus, kur tau… Liūdnas Trauma J.Smith - mano komandos naudingumo lyderiui. Sioj lygoj jau nebepuoseleju vilciu…

As tai laukiu J.R Smitho gryzimo Šypsena sumes sawo trajakus ir taskeliu kuriu truxta biski :>>

Trade

Keičiu:
Desmond Mason
Zaza Pachulia
Devin Harris
Shaun Livingston
Tim Thomas

į 1, 2 ar 3 žaidėjus Šypsena
galiu paimti ir traumuotus žaidėjus, nebūtinai komandos lyderius Šypsena
galit siūlyti daug klaidų darančius žaidėjus, neblogai būtų tie kurie mėgsta pataikyti 3taškius Mirkt

-NB-, koki trade man pasiulei?
kazko stringa nuo vakar yahoo, nerodo Pavargęs

Caron Butler į T.J. Ford ir Desmond Mason Mirkt

Ble nezinau, man per taikluma ir turnoverius labai mustu Nekaltas

maniškių sudėjus taškus ar reboundus ar assistus, tai gaunasi daugiau už taviškį Šypsena
pasistenk kuo greičiau apsispręst Šypsena

o tai tureciau 14 loseju, ar reiktu kazko atsisakyt?
ir utlerio biski gaila, dabar tokia forma pasiekes Šypsena R.Artest tau netiktu?Šypsena dabar irgi po traumu atsigaves.

reiktų atsisakyt Mirkt
Artestas manęs nedomina Ne nebent Boozerį ar Marioną duotum ir aš dar dadėčiau žaidėją(ų) Šypsena

keičiu nuomonę Cha cha
tinka man tas Artestas Cha cha
pasiūliau treidą tau Mirkt

sios nakties rungtynes patiko?Cha cha

aha Cha cha

jamboree, apsispręsk greičiau Mirkt

jau Mirkt

pasiūlykit kas nors žaidėją ar porą kurie mėgsta pataikyti tritaškius už Shaun Livingston, Tim Thomas ir Devin Harris Mirkt
man nereik komandų lyderių, bet ir nelėvakų atsarginių Šypsena

p.s. dar galiu keist ir Pachullą bei Hassellą Laimingas

ai bbd Nustebęs
nieks nenori keistis, tai visus atsarginius atleidau ir pasiėmiau naujus Nekaltas
žiūrėsim kas gausis Mirkt

Tox gywenimas ;]] Liežuvis

nu galiu pasakyt tik kad nieko nepraradai Cha cha

kazi ar ilgai bus mingas su trauma?Šypsena vienoj lygoj kur zaidziu laisvas yra… O man jo tikrai prireiktuŠypsena