Ubuntu tema: įspūdžiai, problemos, klausimai

Kaip sutvarkyti ta kvaila volume control icona virsutineje paneleje ant 10.10 gnome 2 ? Bugas tame, jog ji eina kartu su emailo ikona … ir ar imanoma sutvarkyti ta flegmastiskai superiskai leta software center ?

Niekaip nepriprantu ir aš prie Unity. Galvoju kažką kitko naudoti, tik ne Unity, nes darbui ji tikrai netinka. Gražu, bet nepatogu labai ir lėtina žiaurei darbo greitį. Kadangi klasikinės “gnome panel” palaikymas krinta, tai reikia rinktis tarp “GNOME shell” ir XFCE. Jau įsitikinau, kad už Unity nieko blogiau nėra Nekaltas O KDE netraukia.
Vertas dėmesio straipsnis: http://www.techrepublic.com/blog/opensource/gnome-shell-vs-ubuntu-unit
y-which-desktop-wins/2291

Gerai instaliavau Jolicloud 1.2 Taip keletą pliusų jau galiu pavardinti. Instaliuojasi lengvai, aiškiai, naudoja saikingai puoštą grafinį interfeisą. Leidžia pasidalinti diską pagal save labai paprastai. Prieš pirmą persikrovimą noutbuke atidaro CD sukčių Gerai

Pirmas prisiloginimas prašo būti prisijungusiam prie interneto. Galima:
pasižiūrėti garso nustatymus (garsai jau veikia)
datos ir laiko nustatymus (viskas veikia iškart po patvirtinimo)
paminkyti, kad jau esu prisijungęs prie tinklo.
Tačiau vienok jei instaliuojant automatiškai prie tinklo neprijungė, tai nesimato jokių galimybių prisijungti. jokių modemų jokių adapterių jokie nustatymai neprieinami šioje stadijoje.
Kraunantis iki desktopo atsiradimo vaizdo nėra. T.y. loginiesi visiškai aklai, pakrovėjas (lyg tai turėtų būti grub’as) neprisistato.

http://xfce.org/download/distros

gal Xubuntu ar Fedora su XFCE Nekaltas

ar yra dar kas nors iš palaikomų distrų su xfce? knieti pamėginti

akivaizdžiai ne…

[quote] Aš daugiau skaitau, o ne blevyzgoju beleką…
[/quote]

akivaizdžiai - ne Nekaltas

Juk pats užsipuolei, nesiparink taip dėl nieko. Aš joks čia ne naujokas, esu perskaitęs visas šios temos žinutes. Aš daugiau skaitau, o ne blevyzgoju beleką…

šis pokštas man pavykdavo prieš dešimt metų Šypsena bet dabar (nežinau ar naiviai) tikiuosi kad šis pokštas jau ir pradedančiųjų turėtų nebeapgauti! Cha cha

ech atėjo naujokas, ir pasijuto visažinis. Žinau aš temos pavadinimą, nes spėju iki pusės žinučių šioje temoje parašiau pats. Bet jeigu tamsta nekantruolis laiko neturėtojas prieš rašydamas savo genealias mintis visgi skirtumei savo brangaus laiko paskaityt kas buvo rašyta, rastum daug įdomių minčių, dėl ko apskritai ši tema rutuliojama, kaip pavyzdžiui:

  • naujajame Ubuntu ‘classic’ interfeisas vistiek yra modifikuotas ir kiek sumaltas
  • senasis gnome2 gaus vis mažiau supporto ir developinimo, kai gnome bendruomenė perkels visas darbo valandas prie gnome3.

o kol jausies visažinis ir tingėsi net paskaityt apie ką žmonės šneka, geriau užsičiaupk ir nedurnink savęs viešai Labas draugiškas patarimas Apkabinimas

Gal pats atidžiau perskaityk temos pavadinimą ir sužinosi apie ką diskusijos Juokiasi

vaje,as jau buvau apsidziauges kad pavyks,nx Šypsena

na gi ne apie distribuciją diskusijos, o apie desktop managerius Nekaltas

Naudokit Debian Taip. Back to the roots, kaip sakant Šypsena

tamsta matosi visos diskusijos neskaitei…

Juk galite naudoti klasikinį GNOME 2 su Ubuntu 11.10. Reikia tik įdiegti gnome-panel ir atsijungus prisijungti pasirenkant GNOME classic seansą. Viskas puikiai veikia.

o aš kolkas pilnai patenkintas XFCE. Šio bei to trūksta ir nėra kaip padaryt: pavyzdžiui, window liste gali rodyti tik langus iš einamojo workspace, arba visų iškart. Bet nėra opcijos kaip gnome: rodyti tik einamojo workspace langus + langus su kažkokiu notification (tarkim, skype chate kažkas parašo, tai to chato ‘window’ atsiranda visuose window listuose visuose workspaces).

XFCE arba visi iškart, arba po vieną workspace. Tai kažkas parašo skype žinutę, tai ir nesužinosiu kol nesugalvosiu persijungt į atitinkamą workspace. Nekaltas o visus annoying sounds ir popup’s aš tikrai tikrai išsijungęs. Na jaučiu kai kuriuose tamsiuose kampuose XFCE limitus. Bet jie ir launcherį turi, kurio tiesa pasakius nei kart nepanaudojau, nes Gnome-do veikia Gerai atrodo visai gražiai nauja versija XFCE. defaultinės programos nenervuoja. Ant netbooko išjungiau compositing ir sukasi kaip bitė Gerai suprantu kodėl pats Torvalds perėjo į šitą iš Gnome… Nekaltas

Taip, mes kaip ir Linus, esam krienai su savo senais įpročiais. bet mūsų pakankamai daug ir mes sudarom neblogą rinką, tad mums privalo būti tinkamas produktas - ir nereiktų laužytis rankų su kažkuo skirtu mousefuckeriams (pardon mano leksikoną).

Na Unity dar nėra visiškai nubėgęs nuo Gnome 2, va jau Gnome 3 normalus, tai stiprokai nušokęs. Šeip dar galėčiau Unity naudoti, bet kad jis bugovas, ne visada panelė Launcher išlenda, o pastoviai, kad matytūsi nesinori. Beto pas mane pastoviai always on top kasnors barška(TV ir t.t.), tokiu atveju nematyt po juo esančių langų min/max/close, reikia pastoviai aktyvinti langa kažkokį, žodžiu ten neišsprestos patogumo problemos dar iki galo…
Gnome 3 normalų buvau tik pasileidęs trumpam, gražiai atrodo, bet neskyriau laiko pripratimui :confused:

Mane lygiai tos pačios dvejonės kankina nuo tada, kai išėjo Ubuntu 11.04. Baisiai nepatiko unity, pabandžiau keletą distribucijų su kitais grafiniais interfeisais - niekas neįtiko Ne Irgi pradėjau galvoti, kad esu sustabarėjęs konservatorius, turintis priklausomybę gnome2 Nekaltas Tai likau tą kartą prie 10.04 LTS.
Dabar vėl kirminas smegenis graužia, ką daryt: pratintis prie unity, ar prie gnome3, ar xfce…

erm jis juokavo Nekaltas alt+f4 kombinacija skirta lango uždarymui Nekaltas