tv zviozda

cambridgebrainsciences.com/

Gal kas nori protų mūšį paorganizuoti - galėtų atsiskleisti čia užslėpti talentai. Cha cha

man nors ir labai artimas draugas yra kostas, bet nieko blogo apie jo pasirodyma negaliu pasakyti, pats tikrai nebuciau daugiau klausimu atsakes, nu nebent su olimpiada ir G8 Šypsena

Sveikinu, daugelio iš čia esančių IQ, panašu, NEmažiau 140, o apie žinių bagažą išvis patyliu Gerai. Nedažnai sutiksi tokią intelektualią bendruomenę Cha cha

Juokiasi Juokiasi Cha cha

idomu, kaip vin’as pasirodytu Nekaltas Cha cha cia gi ne volvo skelbimu sekimas, tepalu pardaveju “gamyklos” ar internetiniu fotkiu paieska Šypsena

Man visada kildavo klausimas, kodėl Vinas ieško gamyklos turėdamas biuro adresą? Cha cha Ir stebisi, kad iš biuro kamino nekyla dūmai, žiežirbos? Bet čia toks offtopikas. Cha cha

Auri, nenuvertink vino Mirkt su guugl streetview aBziuri pastata, suskaiciuoja kabinetus beigi rampu kieki, pasipaiso planeli, explikacijas, is to ir isvados, gamykla, pilstykla-maisykla, sandelis ar ofisas Cha cha

Aaa, och tas špionas Ostinas Powersas. Cha chaen.wikipedia.org/wiki/Austin_Powers_(character#/media/File:Mi ke-Myers-Austin-Powers-1-.jpg

aš nekalbu apie tavo konkretų, apskritai sakau, nei vieno neradau įrašydamas 535ih

Juokiasi bl kiek niekam nereikalingos info i galva turi prisišikt, kad paskui dalyvaut tokiose laidose ir kažką parodyti.

Blia geras kursas man ispuoles,sian kauniuke nunese savivartis veidrodeli ant tilto,prie ziedo link ten kazkur Cha cha as nekalc Ne

*bliamba* kaminskas, *kekšė* tits’as grynas ant krutines Cha cha Cha chaapie prota… na sunku sprest, bet kai pagalvoji kad turejai kazkiek laiko pasiruosimui, nes zinojai temas apie kurias klausines, tia tikrai pasirodei silpnai. Manau didzioji dauguma bangos butu atsake tiek pat kiek tu Blogai bet vaidini aisku visazini… matai kai nera googlo salia, ne taip lengva Juokiasi160 iq Juokiasi kazin kodel nesakei laidoj kiek tavo IQ? Juokiasi Juokiasi Juokiasikrav maga Juokiasi ta prasme vis dar netikiu kad i kiausius mokina spirti per ta krav maga, apgaudineji cia visus man rodos Juokiasisavigynos kursuose moterims mokina spirti i tarpkoji, ir tu kursu trukme yra 2-4mėn. Tai ka krav magoj veikti metais? is visu poziciju spyrimo techika i tarpkoji?

Cha cha doktorai informuok per ziniasklaida, kada isvazineji i miesta testdraivui. kad miestelenai be reikalo nelystu is namu ir pasisaugotu Cha cha

Tai kad anas gryba uzpjove,bet te px,uzviriau instruktoriui 35€ Juokiasi

skaniai pasijuokiau is kaminsku ****os.

Megejas prie TV paspeliot mintyse kai eina sita laida, ble atrodo kai gerai sekas, bet jauciu gyvai nieko neatsakyciau is jaudulio Cha cha

Domo - Taip nebent “ant drasos” jobtelt 100grami Šypsena

Nesake kostas kad jo iq 160. Ar sake ? Juokiasi

tai kokie ten iq, jei kosta i vieta dejo, finale nuo tos moterikes isvis geda butu buve gaut, gerai , kad ir nepraejo bangos iq paziba Cha chaolimpiada ir Rupsiene, kaip sportu besidominciam lengvi klausimai, bet siaip kostia maladiec, zino nezino spaudzia pirmas mygtuka Gerai