tv zviozda

pzdc, taigi ragas dabar kostui Bangoj bus Juokiasiale toks sustambėjęs Cha cha

Kadangi laidos nemačiau dar, tai noriu paklausti, kas žiūrėjosi geriau? Girto MCB šokiai ar šita laida? Cha cha

nemačiau girto MCB sokių, negaliu pasakyt Liūdnas

Auri is vis neziurek…MCB judesiukai is da best tu internet Cha cha

Yra Youtubej, spėju. Cha cha

tarpkoju smugiuotojas Juokiasi

idomu uz ka kostas nuejo i telika Cha cha nu tipo kam skolingas buvo ? mane kviete ir i prota ir i melejonieriu…pabegau net neatsisveikines Cha chanebet inpises klausimelyje padalyvauciau Juokiasi

koki search daryt youtubėj, kad MCB rast? Cha chabet kostas išvadino mano storu, nu nesiginu aš, nesu šakaliukas, bet ble, prieš varant ant kitų reiktų į veidrodį pasižiūrėt… Aišku princesė mūsų dabar vartysis, kad telikas storina… Cha cha

Kokios jūs mergos kartais būnat. Cha cha

Drovus Flirtas

nu jus, o mes Cha cha

32/32 tai čia nebent amerikiečių rinkai siūti džinsai Juokiasi MirktNormaliai pasirodei, tik 84 olimpiada tai prasileidai Šypsena Kaip ir Italija. Bet kai matai atsakymus prieš akis, ir kai juos girdi - 2 skirtingi dalykai. Mldc Gerai

Tai ten studijoje nėra jokio ekrano su variantais, o tik padiktuoja ir viskas?

visa esme ir yra…kad nei prote nei kur…ant ekrano tau neisveda…o tai zymiai sunkiau Taip

Tai kiek suskaiciavot kostes draugeliu,ar vakare skaiciuosit? Paplepėkim

geras tas penktukas hybrid. Kazin kiek toks su muitais/ remontais atsistotu LT ?

dr002 tai dar pala…vakarop reikia, kol visi is fabriku grys Cha cha tik kad sian penktadienis…daug kas priles nespejes gryzti Juokiasi

blia pastoviai klausau m-1 neurobikos, ziuriu auksini prota idant “dalyvauciau” prie ekrano ar radijos. ir keikiu, kad dalyviai nezino to ar ano. bet jauciu pakliuvus paciam, kazin kaip sektusi greitai atsakymus berti Šypsena

Būtų būtent taip, kaip tau ir atrodo Taip Cha cha

permečiau copart ir iaai.com neradau tokio hybrido, ar blogai į paiešką rašiau 535ih?