Subalansuota ŠIAULIŲ krašto žvejams,bet tinka ir moterims...

Ciuckio neimsiuNe, susalsNustebęs

bet vietos belekiek butu D

matai jis jumi kaip zmogedra, o man juo rupinyis reikiaNekaltas kaj susals man reikes pupkinti Liūdnas. O siaip jis tikrai geras, reikia tik viena kart pazvejotTaip O prie tilto jam tikrai ne vietaNekaltas, na ka dar paziuresimGirtasGirtasGirtasLabas

Bet ziur visai nieko tas oras, o paziur i prognozes tai atrodo, kad Vau!Ufff.
Galima buvo ir link juros patraukNekaltas

Ir vėl savaitgalis prie kompo Liūdnas

!!!!!!Demesio mazuju ir pramoginiu laivu registras persikele i MZD patalpas

Nu protingieju kurmiai Cha cha pasakyklit gal as nzn kokios pardos Sauliuose kur butu galima rast rimtu spiningu paciupinet ??? prie gelskelio stoties zinau ta parda Gerai shimanu yra o daugiau ??? domina laminglas,st.stroix,loomis,fenwich… ar yra kur kokioi pardoi juju paciupinet siauliuose ???

neraLabas

Cha cha aciu uz atsakyma taip ir reikejo manyt Pavargęs

Prie vairo gamyklos gal koki viena turetu… Lūšnoj tokioj…

zinau ta Taip tik vidui nebuvau Cha cha

Toje lusnoje shimano riciu maciau kotu neatkreipiau kokiu yra…siaip ten galima normalei nuolaida isimustiKlastaKlasta

jei suspes paspausti raudona knopke, tada jau tave mus “TV3 KOMANDA” Cha cha

Priesais vaira tikrai gera parduotuvyte…Jei rimtai perki normaliai nuleidziaGeraiGerai

is bobikes ar is savininko ismusinejat nuolaidas ?

nuolaidas toj pardej galima is savininko geresnes gaut, turi jis croixu, shimano rites kelias…
as tai gloomis paemiau klaipedoj Kietas
vakar prasitesiau žvejo bilieta, žvejoti leidziama :1. Bubiu tv, 2. dzidu tv 3. Švedes tv 4 paežeriu ež 5 pakumulšiu II tv 6 Šiupyliu tv 7 Kuršenu karj 8 Šilu tv 9Kairiu ež 10 Talšos ež 11 ginkuku ež 12 rėkyvos ež 13 ventos perkasas 14 dubysos up 15 ventos up. 25 lt Juokiasi nors puses is ju nzn kur yra Juokiasi

man pastoviai bobike papuolaPiktas

man ar, bet as pagrinde viska prie turgaus ant kampo imu. Gausos ragas salia Cha cha

na o kur yra paežeriu ež pakumulšiu II tv( kad uz kursenu zinau, bet kur tiksliau) Kuršenu karj Šilu tv ventos perkasas dubysos up ventos up- nuo kur iki kur cia leidimas upese tose zvejot Skaitau

Su tom upem tai nesamone - neparaso kad tik Šiaulių rajone, paskui problemos…