Subalansuota ŠIAULIŲ krašto žvejams,bet tinka ir moterims...

Siande paskutini kart nuvariau pamojuot spiningu, suniui laisves biski daviau, bo visai jam stogas be zvejybos nuvaziuos, paprato slaistytis su manim, o dabar namieŽliumbia
Karoce, pamojavau kokias 2-3 valŠpyga, rankom salta, a siaip nieko vistiek prasiblaskiau. Dabar dar ant gyvos lydziai pasitaiko, bet tuom nebeuzsijamu.
Dar buvau romadoj cekius naujametinius isleist reikeja. Pasiemiau karpiams plaukianciu boiliu biski, biski kabliu, biski svinu, karoce ko truks naujam sezonuiLaimingas. Pasirinkimas nekoks boiliu, nuolaidu ner, gerai, kad pas toki bica 20% nuol. kortele, tai GeraiTaipCha cha

gal kas is siauliecui norit i klaipeda- laika paderintumem- as noriu ten spininga ir rite pirkt, tarp kitko butu galimybe pabandyt juos Kietas

Aš buvau irgi Romadoj kai tu su biču boilius rinkais… Apžiūrinėjau muselinius kotus…

O aš tai jei nesusirgsiu savaitgali ant upėtakiu trauksiu… Nusibodo į tas fotkes žiurėti Cha cha

[quote]
m@k@s@s rašė:

neprates prie sio forumo- asmenini pranesima tau nusiunciau Juokiasi tai kiek uz kota atidavei ???

Dar tik renkuosi, tai nepirkau nieko… kainos nuo 140-180 buvo(šekspyro ir daivos) O tas tai jau kur man tiktu 5/6 klases šekspyras 9 pedu - 175lt Liūdnas. Aišku kitiems ir už 700 lt - fuflo, bet man ir 175 perdaug … Nekaltas… kolkas Šypsena

Taip stipriai rinkaus, kad nemaciau nieko aplinkMirktCha cha

zinai kaip buna su tais kotais, nusiperki pigesni, po to vis geresnio ir geresnio reikia, tai su tais pigesniais reik kazka daryt, jei nesulauzai, as tai “sekmingai” ir “pelningai” vis parduodu ir kitokius perku, tai daba nusprendziau viena gera paimt, nebereiks jo keist, o toliau bus matyt Nekaltas ir manau jei dar nestipriai museliauji, tai gal ir nieko kad pigesnio dairais, bet jei jau uzkibes ant muses esi- tai tikrai pasitaupes imk gera- nesigailesi, ir pinigeliai tokiu budu pasitaupys, nereiks per kelis kartus meskeriu pirkt

Visiškai sutinku…

Ar nenoretu kas is Siaulieciu susiorganizuoti i stintu zvejyba savaitgali??? Reiketu , kad kas butu buves, zvejojes, nes as varyciau pirma karta, tai reiktu patarimoTaipLabas
Ale katik orus paziurejau, tai nekaip nuteikeUfffPavargęs

ka tu nieka nematai tik suni, boilius ir vaisius i kioskus kraunamus Cha cha

a nebus kaip ir su mikrikiniu kotu Cha cha

As tai gal i nematau kai kraunu ar dar kuom uzsiemes, bet kas jumi yra, kad negalit prieit i pasisveikintNekaltas, taigi suniaus nebuna salia ANEMirktJuokiasi

kai krauni (senai bemaciau) tai su tuo " padek dieve " galiu but nesuprastas, o kai su spiningu vasara ar kada maciau, kazkoks suniuks man tarsi sake
"eik , eik, greiciau eik salin " Cha cha

Aš tai nežinojau kad ten TU… Šypsena
O ką Litunai turėjai omeny apie mikrika… nesupratau… iš pirmo karto Cha cha

kaip Bijunuose raso : Rytas uz Zalgiri protingesnis. gal ryte ka prisiminsi Cha cha su Limon susirasei?

Aga, daba jau www.flyfishing.lt sedziu Cha cha

Nekaltasbliamba planuoju jau kokius 3 savaitgalius,bet del tu paciu oru kazkaip nesiryztu…praita jau galvojau vienas vaziuoti ,manau buvo promahas nes neblogai kiboPiktas

Kai sugalvosi koki savaitgali taj parasyk, gali ir i privataTaip, gal prisijungciau, beje ar zinai kur ir kaip gaudyt agurkusCha chaLabas

Nekaltasziema zinau kaip kas kur ,o 0siuo metu tik turiu teoriniu ziniu ir pamastymu taciau nemanau jog labai skiriasiNekaltas tereikia vieta gera tenai uzsimusti ir vsioCha cha…manau su tavo ciuciku probliemu nebusCha chaCha cha

toje parduotuve prie turgaus, su pardaveju kazkas info gyresi, daug pagavo lia, lia ,lia , bet vietos jau uzmustos , zmoniu belekiek.