Pintas valas spiningui

Negalima pinto valo privynioti iki pat ritės kraštų.Reikia privynioti šiek tiek mažiau negu vyniojame mono.Nes atraip metant viena vija gali prikibti prie kitos ir ja nusitempti.Tada -kūšys.
Dėl metimo nuotolio - tai čia nelabai didelis skirtumas.
Aš ant pinto valo ritėje žvejybos pradžioje užlašinu skysto silikono.Jis susigeria ir pintas valas slysta visai gerai.

prie ko cia lygini svori? Rasiau juk, prie pliusu, kad pintas atlaiko daug daugiau. Palygink, pagal diametra, pasiimk pati siuolaikiskiaiusia vala ir pabandom uzmest, ta pati svori. Uzmeti toliau, statau deze alaus, jei ne, tu man?Mirkt Sutinki?

dar pliusu

  1. labai gerai jauciasi kibimas
  2. zuvys labai smagiai pasikerta
  3. galima naudoti ilgiau nei 2 metai
  4. eserius galima iskelti is vandens paemus uz valo (budas gana neprofesionalus, bet kas zvejoja velai rudeni is valties manau mane suprato)

[/quote]

  1. Kibimas jauciasi, del to kad jis neturi atmintie, ar ne tas pats gaunasi?
  2. Cia jau kaip kam tas smagumelisCha cha
  3. O monofilamento negalima?Apakęs
  4. Cia del to, kad jis atlaiko daug didesni svori, vel kartojamesMirkt

Taip kad vistiek gaunasi tas pats…Taip

is situ punktu sutikciau tik su 1 ir 6
kukoc labai tendencingas nes megiamiausias jo masalas mikriukasLiežuvis ciort s taboj - darom lazybas (prizas svarstykles Cha cha) persimetam kas toliau numes mano pjautine - ar tu su savo mono 0.12 ar as su savo pintu 0.12 Drovus Diaboliq - papasakok kaip as tave bombardavau Cha cha

del sukriukiu nesupratau - as zvejojau su 2 ir 3 nr sukriukemis - ir uzsimesdavo ir skesdavo ir dirbo - gal ka ne taip dariau ? Cha cha

MirktMirktMirkt

Starkius, eserius, lydekas gaudau su 0.16 pintu, arba su 0.25 paprastu, tai su pintu numetu toliau. Su paprastu valu plonesniu nei 0.25 nezvejoju ir nezvejosiu (kauno mariose) nes didesne zuvi lupu jau su nemaza baime kad ji atitruks nes valas pasibruzina per akmenis ar kriaukles ir kazkodel man labai susilpneja per mazga.
Pintas sio trukumo neturi, netgi galvakabli perrisineju reciau nei kasantra zukle (nebent reikalingi kitokie svoriai).
Taigi jei naudociau panasias savybes turinti pinta ir paprasta vala tai su pintu numesciau zymiai toliau

svarstykles tai ne manoNe Atvaziuosi i varzybas, isbandysim. Galesim ant visokiu svoriu pametyt.
Jei tavo pjautine 35g. tai tikrai su 0,12 nemetysiu.
Ir is kur istraukei, kad mikromasalai man megiamiausi?

jei atvaziuosiu galesim isbandyt - aisku su tokiu paciu kotu reiktu bandyt ir jei pintas 0,12, tai paprasta bent 0,20 reiktu det Liežuvis

o ka mikrobai ne megstamiausi? Apakęs

Kad pintas valas nesipainiotų ir nesimestų "kūšiais" reikalinga idealiai valą vyniojanti ritė.Iš brangesnių tai shimano geresni modeliai , iš pigesnių tai banax ritės.Aš pirkdamas ritę į parduotuvę visada nešuosi pintą valą ir privynioju(monofil. šiam atvejui netinka).Valas turi gerai klotis nuo krašto iki krašto.Jei bent kuriame krašte nedavyniojama - mesis kilpos.Gerai suklotas pintas valas nesimeta kilpomis nors mėtau ir mepsus.O dėl šitų problemų tikrai turiu karčios patirties.

Problema ne tik ritės gerume. Ne Pavyzdžiui man problemos su pinto valo painiojimusi kyla tik žvejojant vėjuotą gūsingą dieną ir džigaujant. Tokiom sąlygom valas nelabai gerai susivynioja, kai kur gaunasi laisvumai ir tada užmetant painiojasi.

zvejojau juo tik dvi dienas - susipyne tik karta - kai dzigaut bandziau Taip rite okuma

Aš džigauju pintu valu 90 proc.žvejybos.Ir tol kol ( kad ir kitais parametrai gera ir brangi ritė nors kiek prasčiau vyniojo valą)nepakeičiau ritės į gerai vyniojančią valą turėjau problemų-1 ar 2 kartus painiojau.Pakeitus ritę 1-2 kartus per sezoną.

Butent Gerai
Zvejojau ir su baigiancia isklerti rite ir nieks nesipainiojo.
Susipainioja, pora ar kelis kartus per sezona tik del vejo, kai reik staigiai suvyniot atsilaisvinusi vala.Labas

Kažkas klausė POWER PRO valų kainų.Ar dar domina?

Domina

Gal kas nors jau gaudot Rapala Titanium Braid pintu valu?Kokia nuomonė apie jį?

o kam spalvint tuos kelis metrus?

Čiupinėjau jį, parašyta, kad pagamintas iš Spectra pluošto. Iš to paties Spectra pluošto gaminamas ir PowerPro valas. O žodis “Titanium” valo pavadinime tikriausiai reiškia tik pilką valo spalvą. Cha cha

Čiupinėjau ir aš tą valą,bet man jis pasirodė plokščias,Fire Line apvalus palyginus su juo.Kažin ar jis tinka spiningavinui…

Nukopinau ir cia savo ispudzius isbandzius fireline, gal kam pravers NekaltasIsbandziau pinta vala “Berkley Fire Line” ir likau ziauriai nustebes. Pagal atsiliepimus, skaitytus internete, tai beveik vienintelis jo minusas - didelis garsas vaikstant per ziedelius, bet palyginus su kitais mano turetais valais, tai to garso isvis nera. Toks jausmas kad zvejotum su paprastu valu, tik visiskai netampriu. Vienas minusas kuri pastebejau, tai valo atmintis. Pradziai ji blogai suvyniojau (ne istos puses) ir uzmetant gaudavosi kad valas netiesus, o eina vijomis ir pastebeti nusileidima guminuka ant dugno jau buvo sunkiau kai guminukas toli nuo valties. Sia problema issprendziau istiesindamas vala, nupjoviau guminuka nuo valo ir isleidau beveik visa vala is rites (irkluodamas) ir dar paplaukiau apie 200m kad valas atsisuktu (issitiesintu). Zvejybos metu uzkabinau kazkoki kliuvini ir mirtinai isegiau guminuka, apiplaukiau is kitos puses ir islupau atlenkdamas kabli. Po kiek laiko vel isegiau i akmenis kazkokius, bet jau nebepadejo plaukiojimai aplink ir tampymai, teko lupt per jega. Apsivyniojau apie ranka, traukiu ir jauciu, kad tuoj prades pjauti, bet siaip netaip nutraukiau. Likau nerealiai suzavetas stiprumu, valas 0.15, visiskai apvalus ir atlaiko toki traukima Baisu. Isvada: Geriausias pintas valas is mano turetu, o turejau ir pirma pasirodziusi lietuvoj pinta vala ir visikai apvalu maxilon ir brangu kazkoki (beveik apvalu) ir plokscia lenkiska. Tylus vaiksciodamas per ziedelius, plonas, visiskai apvalus ir labai stiprus. Del plonumo ir apvalumo guminukas greit nusileidzia ant dugno. Ypatingai gerai laiko mazgo surisimo vietoj. Padengtas spec medziaga, tiksliau prisotintas ja ir visiskai nesugeria vandens. Metasi ypac toli Taip su jokiu valu islaikanciu toki svori taip toli nenumesi. Kas labai nustebino, tai ne karto nesusipainiojo, o pries tai tureti valai kaip taisykle pirma zvejyba butinai susipindavo. Vienu zodziu likau ziauriai patenkintas pirkiniu ir visiem rekomenduoju. Kaina beje irgi labai priimtina apie 50lt uz 110m Cia ispudziai po pirmos zvejybos, ziuresim kaip tarnaus toliau

as irgi juo patenkintas, tik pas mane 0.17 viskas kaip pilotas aprase