Nevėžis

Ten užpraeito šeštadienio. Tuoj įdėsiu praėjusio.

nu foto bent jau pora tai tikrai puskaršiai, kitų gerai neina įžiūrėt.

atsiprasau kad ne taip parasiau bet esme ta pati kibimas prastas labai nes oras labai permainingas o zuvys jaucia

kad masina genda,tai as suprantu,o kad upe sugedo…

prasom siandien kibimas ypac prastas 15 vnt. 1.23 kg nevezis labai sugedo gal kitiems geriau sekesi

Aina na… kaip venta ,sventoji issiliejus.Apie koki leda eina kalba.Manau,kad senai juos isnese,o jei ne,tai bus pakeltas ir neis uzlipti.Be to,srove bus didele upese ir nes visokias zoles,bei sakasŠypsena

Kaip nevezis kolegos? Noreciau ties kaunu pavaziuoti, ar yra ledas ar galima feederiuka pasimt ar tai koki spiningeli?

Taip ir nera kur zuvytes pasigaut.Labas

Taip dzikas arba pinkas,siandiena net 2 zvejam daviau pinku Cha cha ziuri kaip mes ten lupam,o tiem nieko nes jie su matilium,vienas pats paprase,o kito paciam pagailo Cha cha

A "stinta" ant ko eina…, ant pinku ??

Uzlipimas tai jo siandiena,kaip visada vandens 35cm prie kranto,bet su “Lemingias” dar eina nuliptiJuokiasi
seip uzsalias normaliai visi lakste skersai isilgai ant sroves silpnai kibo kuojos,o va Uzledziu ilankoje tik “stinta” eina ir gan padori,laisvai norma galima per 3h pasigauti ,kitos zuvies ten nemaciau pas nieka Mirkt

o as seis metais pamegau nery,ten su plude pazaidziau ir taip patiko, visko ten pagaut galima,ir su spiningu laabai maloniai si sezona nussistebinau nery Šypsenao rudeny kai as cholkozu nemegstu, ten nevezy visi krantai nusesti ryboku ir gauda tas kuojytes ar auksles man netinka.na ir su spiningavimu kaip gali but gerai ten kai tiek liaudies bruzina tuos krantus ivairiausiais masalais,plius dar aiskiai savo metu brakonieriai sociai prisidejo prie populiacijos naikinimo.

Nevezi zvejot pradejau pries keturis metus, ir tik rudeni. Tai as ji matau tik kaip vieta kur galimo prigaudyt kuoju, plakiu, sapaliuku, auksliu. Labiau patinka su pludine.

jei apie spiningavima kalba eina,tai Taip bet jei plude ar dugnine,tai nenurasyk dar jos Mirkt

na nzn, gaila, Nevezis buvo vieta kur vaikysteje pradejau spiningaut ir dziugino laimikiais, dabar man si upe mirus ir nurasyta iapskutine vieta sarase kur gaudyti aplink kauna

Vakar dar buvau uzlipes per medi nuvirtusi, bet be reikalo. Na nors gamtoj pabuvau.

Na kas ka gaudot nevezy siuo metu? Buvau vakar lydeku traukt, bet kaip ir kitiem sutiktiem kibimo 0 :confused:

plotke skaip plotkes bet koks tikslas tuos milijoncikus traukti Kvankt?

o siukslynas jauciu bus tiesiog Apsvaigęs ir tai po “zveju” kurie atzvejoje po 10 -25 metus.

…Kaunieciam tai tik du posukiai egzistuoja - uzledziu ir prie ,henytes, Šypsena

hmm, viena posuky nevezis turetu tai butukaip ir aisku kur… Cha chaCha chaCha cha