Nevėžis

Pries gera savaite buvom, ne kliovo nematem, zveju buvo daug, nieks niekuo pasigirt negalejo. Kol naktim bus minusas, manau nieko gero laukt nereikia.

Sveiki,
Kokios naujienos iš Nevežio Kauno rajono ?
Ar pasirode kuojos ?

Šiandien aukšlės gerai kibo

kaip nevezis apie kauna? nieko negirdeti ar nera ledo,ar nieks nezvejoja?

sian jau draugeliai ziobriu pakabino

turiu viena klausimuka Nevezio gaudytojams is valciu metydami ant tokio zemo ir skaidraus vandens jus pagaunat kazka.nes stebiu jus jau apie menesi bet nematau kad nors zuvele istrauktumet.nes as kiek esu bandes tai ant tokio vandens su valtim nera ko ten lysti .o nuo kranto zvejukai bent eseruku pagauna .bet kai jus su savo varikliais atkriokiat isbaidot mailiu tai nei jus nei nuo kranto zmones nepagauna .valtininkai turekit pagarbos ir proto

siandien kokias 4 valandas atidauziau ant guminuku - nulis emocijuŠypsena

buvau sendien keliom valandom auksciau aiksteles nulekes ,lapai uzknisa juodai Piktasplotkiu katinui ant feederio prigaudziau Cha cha

na dėl skersnukio nieko baisaus ir prašauti, vis tik į raudoną knygą įrašytas ir tikrai labai retas juos yra gyvus matęs.

pasakojo man diedukas kad anksčiau skersnukių ir Nevėžyje būdavo.

tiesa kitą retenybę strepetį tai esu Nevėžyje anksčiau pagavęs.

As irgi maciau ta nuotrauka.As tai visgi laikusiu tokios nuomones,jei nezinai,tai jau geriau isvis tylet Taip

nu čia žiemą evolanderis irgi uždavė sunkų rebusą skersnukių foto įdėjęs, ni to plotkė, ni to žiobris, gerai kad kažkur skaitęs apie juos buvau, o gyvo tai net nematęs.

o iš tokių mažų nuotraukyčių kaip Auris10 įdėjo, tai tikrai sunku atspėti, net sportinis azartas atsiranda Juokiasi tokį rebusą spręsti Taip

Feisbuke tu pamatytum dar ne tokius bajerius,ideda nuotrauka ir klausia kas per zuvis,nuotraukoj aiskiai matosi ziobris,o komentaruose kuojos,meknes ir t.t. puse teisingai atsako,kita puse pievas raso JuokiasiKvankt?

na blogiausiai būna tiems, kurie mažiukų šapaliukų ar mekniukų nesugeba nuo plotkių atskirti Juokiasi

tikras zvejys,zuvi moki atskirt ne taip kaip feisbuke puse tu ryboku(jei tokius isvis galima vadint),net nezino ka gaudo Juokiasi

jei pries henytes ilanka ilendi i aisktele,tai as ten pastoviai zvejodavau kol gyvenau kaune i kitas vietas nevaziuodavau.Niekad tiek karsiu nesu pagaves Ne cia pries pora metu tai,kelis karsiokus pagavau ir kokia 20-30 plakiu,o taip dazniausiai kuojos,plakiai Šypsena seip tai siuo metu jei kas su pludine zvejojat tai lekit i nemuna prie teliko.Buvau savaitgali kimba stambios kuojos,papuola vienas kitas ziobris,dvieju 1-1.5kg karsiu neistraukiau ilindo i zoles ir Labas

aha tikrai 6 kur dešinėje karšiukai, kairėje apačioje lyg plakis, o paskui 2-3 plotkės ir 1 ar 2 žiobriukai TaipGerai

Abu kartus prie aikšteles kur vingis yra. Netoli Užliedžių

Pagal foto tai 6 puskarsiai,del 7 sunku pasakyti nesimato,o kad tiek pagavai tai jau cia tikrai nemazai,tiek as nesu pagaves nevezi,papuldavo vienas kitas,o daugiausia plakiai.Speju,kad zvejojai arciau nemuno.

aną šeštadienį didesni buvo Taip

Buvau Nevezio aukstupyje ties Gitenais-vandens nerasta visai,o kazkada ten apie 2-3 metrus buvo.