Lytinio akto nutraukimas

ir is kur tokiu naiviu atsiranda, vienas Dievas turbut zinoApakęs

…Jau neminint psichologines puses. Kam pradet tai, ko negalesi baigt? paskui neurozes puola, ko dar stebetisAš nekaltas
Ir dar. Tokiu budu jokiu budu negalima myletis praejus nedaug laiko. Taigi, tik vienakart dienoj. Nors man kazin ar isvis atsirastu noras pakartot tokiCha cha

Gerai Būtent sveikas protas ir sugebėjimas nepasiduoti aistrai… Su amžiumi atsiras ir kitų būdų, bet karts nuo karto panaudoju ir šitą. Beje, jei JAI irgi jau tuo metu beprasidedąs orgazmas, tuomet reikia kitais būdais ją patenkinti, kaip kad Kamuliux rašė, kad nesupyktų ir nenusiviltų :slight_smile:
Beje, iki paskutinio momento niekada nereikia laukti. Juo labiau, kad mylėjimesi gerai yra ir pats procesas. Tą galutinį tikslą galima pasiekti nebūtinai tiesiogiai lytiniu aktu :slight_smile:

Bet užvis geriausia yra kai vaikinas gali tęsti n laiko :slight_smile: :stuck_out_tongue_winking_eye:

Viskas priklauso nuo tavo vaikino,
ir nesutinku su tais kurie tiki "netyciukais"…
Kiekvienas vyras turi atsakyti uz savo veiksmus, ir lovoj ir uz jos!

Esu tikrai labai issigandus. ishgeriau tu tab.leciu extrines kontracepcijos, taciau ne Postinor. nezinau kaip mano organizmas i jas sureaguos Aš nekaltas Nustebęs. taciau bent siek tiek ramiau. nes taip jau is proto ejau.
zinau, kad uz kvailius valstybe neatsako… Liūdna
vaikinu pasitikiu. tikrai cia buvo ne vienos nakties nuotykis. jo nuomone, nieko blogo tikrai neturetu nutikti. bet as vistiek nenusiraminsiu…

Nemanau Ne

Lytinio akto nutraukimas nera patikimas apsisaugojimo budas, bet mes su zmona ta budai taikeme ne vienus metus ir jis veike. Tiktai ji naudojant ilgai, gali atsirasti pasaliniu efektu.
Man atrodo be reikalo taip smarkiai nerimavai ir gerei vaistus.

Bet as vis tiek nesuprantu - kodel netinka sargiai kaip apsisaugojimo priemone? Svylancios gumos kvapas nepatinka?

Buna taip, kad myletis norisi, o preziku nera… Kartais tenka naudoti si buda. Jei seksas butu atsitiktinis, tai ne uz ka taip nerizikuociau.
Kontraceptines tabletes vienoki ar kitoki pasalini poveiki turi. Vartojau jas 3 metus. Is pradziu buvo kaip ir nieko, bet paskui prasidejo visokios nesamones (kazkokios nenormalios isskyros, mazesnis potraukis ir pan) Dabar optimliausiu varijantas prezervatyvai su kontraceptikais (nors siaip dar ne vieno nesuplesem). O jei ir plystu, vistiek nieko nenutiktu. Nors jei atvrai dabar nebutu tragedija, jei ir nutiktu Šypsena

Kokie dar prezervatyvai su kontraceptikais? Apakęs Kiek supratau kontraceptiniu tableciu nebenaudoji…
Jeigu manai, kad spermicidinis tepalas, kuriuo sutepti prezervatyvai, patikimai apsaugo ju plysimo atveju, tu klysti. Aš nekaltas

Kolkas dar ne vienas neplyso Šypsena Nezinau ka zmones su jais daro, kad supleso… Asiku visokiu ju buna. Gal kokie labai pigus ir plysta… Tiems, kuriems taip nutinka, siulyciau pasirinkti tvirtesnius…
100 % tikimybe suteikia kiek zinau tik keli budai: visiskas susilaikymas ar sterilizacija… (gal yra ir daugiau…) Šypsena

tu dar nezinai kad tai mitas, pasaka. Taip
galiu pasakyti is savo patirties tai visai Nepadeda. turiu dabar viena tokia ir tokio nutraukto, aisku liuks mergicka auga. o siaip tai Negalima tiketi tokiais dalykais Labas

Na, bet toks sutapes orgazmas pasitaiko 1 karta is 10-ies. Aš nekaltas Aisku, tai yra vienas is fasistiniu kankinimo (arba savikontroles ugdymo Cha chaCha chaCha cha) budu, bet klausimas buvo toks - ar saugu? Taigi, pakartoju dar karta: priklauso nuo vaikino.

Nu kaip cia panasiai kaip valgyti ciulpinuka per nosine Cha chaCha chaCha cha

Betgi vis tiek saldu butu Cha cha Cha cha Cha cha

Moterys dar ir kaip pleso, dar pries tiesiogini panaudojima. Nagus joms nukirptiCha cha
Ne visiems vienas dydis tinkamas. Dekui, dabar atsirado Elite serija, tai nebe… Bet kainaApakęs

Pagaliau sugebejau perskaityti visa diskusija sia tema.

Visu pirma, visiskai sutinku su Nu_ir_kas? pasisakymais!!! Gėlės Gėlės Taurė

Antra, kas jums sake, kad nutrauktas lytinis aktas neleidzia patirti orgazmo abiems, ir nuo to buna neigiami pojuciai, apie kuriuos rase, berods, Vysniuke? Vyras juk patiria orgazma, tik ne moters viduje, o moteris juk gali ir anksciau, ar ne? Mirkt

Trecia, nesutinku su Martynuku, kad galima Pharmatex zvakutes isideti “nepastebimai”, kadangi: 1) jos istirpsta ir bega, jeigu neguli po apacia kaip lenta, o dar ir sutepa patalyne, lova ar kt. ant ko guli; 2) man asmeniskai jos grauze baisiai ir is viso negaliu ju naudoti (jau kazkas tai minejo). Liežuvis

O vat va sito tai visai nesupratau!!! Apakęs Apakęs Kaip tai negalima myletis praejus nedaug laiko po nutraukto lyt.akto? Koks skirtumas? Ir kodel vienakart dienoj? Apakęs Apakęs Apakęs

Gal galit kas paaiskinti???

Kaip ir viskas kas nutraukta tai nedabaigta brrr Šypsena

Lieka tu buozgalviuku, nepasiekusiu laisves. Antrakart jie nebelauks pabaigos, issilaisvins pirmai progai pasitaikius. Ir pirmuosius reik sugaudyt, kad netycia tikslo nesusirastuŠypsena
Tiesiog nezinau, po kokios pertraukos jau vel butu galima, nors jis ir trumpesnis uz paraCha cha (Turima minty, kad antrakart bus irgi be apsaugos)