Lytinio akto nutraukimas

nepatikimasPiktas

atsargiai, gali greitai prisidirbti

Labas Šiais laikais patikimiausias apsisaugojomo priemonė yra kontraceptiniai vaistai. Gera ginekologė parinktu butent tau tinkamas tabletes. Mes visdelto 21 amž. gyvename. Juokinga girdėti, kad tablėtės kenkia sveikatai. Juos kaip tik dar ir nuo ligų apsaugo ir galvai ramiau. Lyt. aktas su nutraukimu yra net žalyngas - įtampos metu mažajame dubenyje susirenka daug kraujo, jai neivyksta atsipalaidavimo gaunasi kraujo sąstojis. Su laiku atsiranda įv. uždegimų ir tt…

nu jau tik nereikia cia lialia, kad kontraceptines tabletes taip sveika ir gerai. pasiskaityk inforamcini lapeli apie galimus pasalinius poveikius Apakęs man jie pasireske slogia nuotaika, kazkokios juodos mintys atsirado na ir nenoras sex, hormonai gi cia, ne sokoladas

o ar tas nebaigtas aktas patikimas - aisku kad ne, cia tik laiko klausimas kada pastosi (jei esate sveiki)
va tep va

Tabletes - geras daiktas, jei tikrai tinka. O man stogas pavažiavo - koordinacija sutriko. Tikiuosi per pora metų atsistatys, nes jau buvo baisu ir už vairo sesti… Mano manymu, jei dar beibiu neturėjai, tai geriau su jom neprasidet.

Aš ir nesakau kad tabletės visiems tinka. Jai yra įv. pašalinių ligų galima ir spiralę įsidėti. Kiekvienas atranda sau tinkančią priemone. Bet jai vyrai lab. mumis rupintusi naudotu prezervatyvus. Tik nevisiems malonu. Man tai asmeniškai tegul galvą skauda nuo hormonų, negu dėl baimės pastoti. Turiu vieną vaiką ir jau 6 metus naudoju Logestą. Buvo minčių nutraukti, bet kai pagalvoju apie tai kad vėl drebėdama skaičiuosiu dienas, tai noras praeina.

Cia kieno dubenyje susirenka kraujo - vyro ar moters? Jei moteris nepatiria orgazmo, tai akto pratesimas keletui sekundziu mazai pades. Aš nekaltas

Aišku kad moters. Geriau jokio sekso, negu skaudantis pilvas. Kai gimda susitraukinėje dar 10 -15 min. Ir padeda tik šalčio kompresai tai visai ne malonumo išraiška.

bet ir pasiaukojimas gi zmoniu ApakęsApakęsApakęs
na as irgi galvoju kad spirale butu iseitis, bet po cezario gydytoja sako netinka Apakęs mirena yra tokia, buvau pasiryzusi suploti ta nemenka sumele, bet…

yra specialiu jaunoms merginoms, neturejusioms vaiku. Todel ir sakau - varyk pas gydytoja, kuria pasitiki ir ji pagal tavo gyvenimo buda parinks tinkamiausius. Ju yra tikrai visokiu

susilaikyk ir tiek.Cha cha

Nu, neisizeisk, bet parasei kaip absoliuti diletante. Šypsena Aiskinu: Coitus Interruptus, kitaip, nutrauktas lytinis aktas, pirma karta aprasytas Senajame Testamente, kai Onanas ji atlikinejo, siekdamas isvengti palikuoniu su brolio nasle - pagal nutylejima tai - nutrauktas vyro lytinis aktas pries ivykstant ejakuliacijai. Sutrumpina lytini akta keliomis sekundemis. Jei moteris iki tol nepatyre orgazmo, maza tikimybe, kad nenutraukus butu patyrusi. O tokiu atveju jokio skirtumo, kokios apsisaugojimo priemones naudojamos (isskyrus psichologini aspekta).

Atsiprašau bet man asmeniškai toks aktas nepriimtinas, rašiau apie save , o ne apie kitas mot. Aš tiesiog pasiūsdavau po tokio spektaklio. Ir pasirinkau optimaliausią sau išeiti. Aš pati rupinuosi savimi, todėl kad vyrais nepasitikiu.

O va ir yra skirtumas. Vienas dalykas, nenutraukiant akto, gaunamos dar net kelios sekundes! Antras dalykas, kai vyrui ishsiverzhineja sekla, tie tvinkchiojimai neretai buna tai, ko ir tetruko iki orgazmo. Trechias dalykas, jei man prasidetu orgazmas, o jo vidury diedas ishtrauktu, tai ash pasiuschiau.

Ką reiškia " nespės netyčia " ? Taip nebūna - kiekvienas jaučia kada tai gali įvykti.

Tai dar pridekim kuom Onanui tas akto nutraukinejimas baigesi - kaip skele zaibas is dangaus, tai ne slapios vietos neliko. Tai va, vaikinai, ir jumi taip bus, jei nutraukinesit lytini akta.

A buna, kad ir nespeja pajaust. arba kai pajaucia, buna per velu. arba netinkama poza (pvz, kai moteris virsuje), kad istraukt. Arba pajunta, puola traukt, ir betraukiant - tralialiaaaaa! AAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! Apakęs

Viskas yra valdoma Šypsena as nevadinu to akto nutrauktu Šypsena

Ir dar gerbiamieji, jaigu tarp dviejų žmonių yra pasitikėjimas vienas kitu, aistra ir proto galvoje (o ne galvutėje), tada jie abu vienu metu rupinasi vienas kitu ir tokiu bezobrazijų neatsitinka. Ir man atrodo kad tokią manierą mylėtis renkas lab. jauni žmonės. Subrendę vyrai žino kitus metodus, kaip apsaugoti mylimą moterį. Na o jai tai atsitiktinis seksas -kalta tik moteris.Taip

nepatikimas. Tikrai nepatikimas. Labai rizikuoji ir pastoviai taip besisaugodama, viena karta vis tiek pastosi. Gal ir turi tie kontraceptikai sioki toki salutini poveiki, bet nieko veiskmingesnio ir leidziancio pilnai atsipalaiduoti as nezinau. Geriu sau ir dziaugiuosiŠypsena