Lupos

labas nu tikrai nereikejo i mano komentara visiskai tiesiogiai sureguot, juk pati paminejai rekomendacinio pobudzio tavo patarimas buvo, as apie ji pareiskiau savo numne ir nieko kita ir pasiteiravau tik tiek. Ir tau linksmu svenciu

e, tik nesipykit mano temoj, gerai Drovus Taip

Pala ar matei kad besipykstantys zmones sveikintu vienas kita su sventem? O bent jau as tai cia nematau jokiu pykciu matau tik dvieju zmoniu protingu samoningu nuomones su argumentais ir tiek. Tau ir geru svenciu PANELYT SEkmes

tept medum vienintelis dalykas kuri zinau

jei trukineja, vitaminas A gelbsti ŠypsenaNakciai gali uzsitepti riebaus kremo ant lupu…diena nepamirshk vazelino (o ypac isheinant i lauka).

ajaja, kokie rimtuoliukai…su sventem, labai argumentuotai Taip Gėlė Dovana

aaa…pala…tai kur lupos dingo? a? Drovus

niekur…kol kas vietoj Bučkis

Man ta pati problema su lupomis. Vakar klausiau kosmetologes ka daryti. Tai patare naudoti lietuviska balzama su alijosiumi. Sake labai padeda. O kaip ten del tu rusisku vitaminu. Ar bandei? Koks rezultatas? Ar verta pirkti?

dar nenusipirkau, jei ka, butinai parasysiu koks rezultatas Labas

aha, jei ka, tai butinai parashyk… Cha cha Bučkis

kvaisa Drovus bet tokia miela Bučkis Apkabinimas

girdejau (per paskaita univere) kad lupu serpetojimas gali buti zenklas i inkstu nepakankamuma… ar kazka panasaus. gal nubek pas gydytojus… Nekaltas o gal tik vitaminu truxta.

man buvo tas pats Taip…tai man padejo Labellos “Med Repair” vazelinas Gerai…po keliu dienu mano lupos pasidare minkstos, neskilineja ir neserpetoja, nu zodziu man labai tiko, pabandyk, gal tiks ir tau Nekaltas Apkabinimas

Pas mane irgi tas pats,bet tiktai ziema

vazelina pradziai gera nusipirk, juk yra visokiu su vitaminais ir pan ;>

Man tokia nesamone pasitaikydavo kai kas nors sualergizuodavo… sistemingai kai ileisdavo nuskausminamus vaistus pas dantista ir nuo lumene lupdaziu Cha cha

Iseina kietas kaubojas is kabako sumuses visus lankytojus, padares barmene, padavejas… Priena prie savo arklio, usisega balna babuciuja arkliui i sikna ir nujoja… Zmogelis mates kaip kaubojus sikna buciavo arkliui pats usokes ant kito arklio ji prisiveja ir sako: - Kodel toks kietas Vyras kaip tu buciuoja arkliui sikna Baisu!!! - Na man lupos trukineja… Nekaltas- O ka, tai padeda!!! Apakęs- Nezinau, as ju tada tiesiog nelaizau. Pavargęs

jei niekas dar nesake(patingejau visus komentarus perskaityt Drovus), patepk medumi ir kartok sia procedura… Šypsenaman padeda… Taipjei akrtojuosi, sorry… Angelas