Lupos

bandziau ir medum ir aliejum, man nepadeda Ne

juk sakau as tau kad tau reikia tavo lupytes priziuret ir pagalbos joms is viduas o ne is isores.

nu gerai gerai jau Drovus

man ta pati problema kiekvienais metais mazdaug tokiu metu Nežinau

tau dar gerai, kad tokiu metu, o man istisus metus…bet vasara, o juolab rudeni, sios problemos su vitaminu trukumu niekaip nesusieju Nežinau

patariu wazelina ysygyti

ir vit. B grupes Taip

sintetine B grupe esanti vaistinese tai issityciojimas is vitaminu jei turejei omeny siulydama vaitinese esncius vitaminus. Pirmas dalykas ju labai mazas pasisavinimas apie 2-7%, antras lengva perdozuot.

Geriau valgyti duona,kose, kruopas Mirkt

Na ash patarchiau pabandyti BEPANTHEN kremuka, ta pati lengviausia, drekinamaji, ne plius ir ne tepala… man netgi lupi kampuchius skylanchius uzhgyde labai greitai, nors vitaminu gerimas ir tepimas (vaistinej rekomendavo kazhkuriuo ten vitaminu aliejiniu tept) nepadejo. Labai geraai drekina oda ir yra visishkai neriebus. O zhiemos metu i lauka vistiek reikia kazhko riebaus. Shiuo metu man aktualu gydytis lupas Liūdnas nuo breketu jos pasidare siaubingos Liūdnas Suskile apsilupe, ir jau nei vazelinai nei kremai nelabai padeda, nes kiekviena ryta vel jos suskile buna, nors per diena apsigydau Liūdnas

maziau laizykis pries vieja Cha cha

kad ir kokios geros but priemones kalbu apie isorines priemones, tepaliukai aliejai ir panasiai jos tik atkieka 20 % darbo kiti 80 % priklauso nuo to ka valgai ir ka i vidu idedi.

Niu, pas mane irgi kalnai buvo, kol atradau ta Lumene kremuka…Iki tol bergzdzias pinigu metymas i bala…Bet ir vit, vieni, kazin ar taip suveiks…Siulau visa mineta kompleksa pabandyt…Kad poveikis butu ivairiapusis. Taip

nezinau, turiu ‘Avon’ lupu balzama su taukmedzio sviestu, tai jis is visu mano bandytu, tai tikrai tinka Nekaltas nors isbandysim ir taviski Mirkt

joktras77 rašė: Violeta* rašė: turiu viena klausima? Jei sios rekomenduotos priemones jai nepades ir neduos efekto tokio koki dave tau , kas sugrazins jai isleistus pinigus? Galbut TU? O ar zinai toki dalyka kad kas tinka vienam kitam gali visai netikti. Del reklamos visia nepykstu, kiekvienas esame laisvi galime kalbeti viska proto ribose tas ribas nusistatome kiekvienas. Apakęs Apakęs Apakęs Zmogutis prase patarimo, patarima ir gavo…ne isakyma…galu gale cia tik rekomendacinio pobudzio patarimas… Kiekvienas turim galva ant peciu, tai ja ir galvokim…juk ne milijonus cia viskas kainuoja, o kelis litus…tai kodel nepabandzius??Geru svenciu…