kokias knygas jauni zmones skaito?

nebeskaitau… bet didziausia ispudi paliko s. kingo ‘naminiu gyvuneliu kapines’ Gerai

NU va daba juodieji burtininkai ipusejau ish neturejimo ka veikt Cha cha
Va Douglas Niles ja parashe!

ash priesh pora metu perskaiciau ziauriai faina knyga, kuri man paliko dideli ispudi. Daugiau nei draugas, gal kas skaitet?Šypsena ziauriai fainai aprashyti waikino ir merginos santykiaiŠypsena net werkiau kai skaiciauŠypsena labai gera knyga, perskaitykit kadaŠypsena atrodo autore elizabet vinfri… ar kazkas panashausŠypsena

nesakaw, kad nemegstu kneegu, tik pritrooxta lajko Šypsena skajtaw Tim Guenard Stipriau Uzh Neapykanta
ish tikrooju labaj fine kneega, qri priwerte mane labaj susimasteet,… pirma karta turboot skajteedama kneega suwokiaw, kad kneegos- taj ne pasakos, jose aprashomas tikras geewenimaz,…
Timas- mazhas berniokas, suzhejsta shirdim ir suzhalotu wejdu. 3metu motina ji paliko pakeleje, weliaw tewas ji tajp sumushe, kad 2metus gulejo ligoninej prikawsteetas prie lovoz. jam boowo loozhusios kojos ir n kartu sulawzheeta nosis. geewenimaz globeju shejmose ir begales nusiweelimu,…
dabar suprataw, kad mano geewenimas nuostabus ir turiu wiska, tik rejkia apsidajreeti aplink,…

Skaitau ivairias. ka mama is bibliotekos parvelka ta ir skaitau…

na man labiausiai patiko Margaret mitcel "vejo nubloksti"

dabar skaitau Remarko " juodasis obeliskas" net nzn ar idomu, bet norisi kazka paskaityt…

reiktu ir man paskaityt,gera knyga atrodo

jaunimas skaito apie jaunima Šypsena

siuo metu megaujuosi “altoriu seseliu”

nelabai as tas knygas skaitau…

Sherloka Holmsa Gerai

na…šiuo metu skaitau “Didžioji Hitlerio meilė” :}

nu ju labai daug… 1.haris poterio visos dalys man padare ispudi 2. alchemikas 3. Heroinas 4.Amanda X siaip daug,bet as cia pacias idomiausiais Laimingas

“Neisterikuok mano kelnaites placiausios visatoja”,“Meilutis,stringai ir laizekas”,“Nukautuoti mano torpedu”,“Emanuelis”,"Duobes"ir t.t. Cha cha

Seip gan ivairias skaitau, bet labiausiai megstu Spenhen King knygas Cha cha

Nekaltas…dulkiu tai nemazai visai tema turi… Kamasutra skaito…

As kazkaip nemegstu skaityti knygu,bet kurias reikia butinai perskaityti shulej,tai skaitau Nekaltas

nzn labaj daug ju skaiciau Girtas Cha cha