kokias knygas jauni zmones skaito?

super x rašė:

Geriausiu knygu trilogija yra "Nemylimi" "Svetimi" "Pasmerkti"
Rekomenduoju ir jums paskaityti Gerai

tikrai nuostabus romanai.Pabandykit.as siap skaitau knygas su daug paveiksleliu pavyzdziui Playboy Cha cha

siaip labiausiai patinka detektyvai (vat kaip tik sianakt neisiu miegot ir pribaigsiu Raymond’‘o Chandler’'io "Aukstas langas&quotMirkt nors ir kitos kitokiu zanru knygos idomios. mums taip pat mokykloj liepia skaityt ir aprasinet knygas, tik ne po 200psl. i men o po 7 knygas i semestra (ne taip jau ir daug(labiausiai erzinantis dalykas - pats aprasinejimas)), tik labai gaila, kad daznai patys mokytojai buna neperskaite knygu kurias tau uzduoda skaityti namuose (cia kalbu tik apie tas kurios yra "sarase&quotMirkt, nes karts kai paklausia klasioku tai tiek gali prisijuokt kad likusiam gyvenimui uzteks, o mokytoja nieko…

Seip skaitau knygas kurias pasiulo drauges, bet paskutiniu metu tai visos kurias skaitau yra lietuviu mokytojos nurodymu Šypsena Maironis, Donelaitis, Dostojevskis ir pan. Šypsena

Blogiausi, kad mokykloje reikia skaityti tik senienas(tarp ju yra geru knygu, bet ne dauguma), o tiek siuolaikiniu idomiu knygu lieka nepastebetos, tai kaip prasimusti siuolaikiniams rasytojams ar rasyti matant ateiti is tokios duonos?
O ant mokytoju nepykit,ne jie programas galvoja, jie tik sraigteliai dar ilgai nenusistovesiancioje mokymo sistemoje.Deja…

ei… kodel jum nepatinka seni kuriniai?
klasika zjbs.

siajp taj ziauriaj patinka Maluko knygos,nes ziauriai tikroviskos.Ir nesenaj skaijciau tiltas per amzinybe nereali knyga ziauriai fajna.

Dabar skaitau jau 3 is eiles Bacho knyga ‘Tiltas per amzinybe’…Nera cia nieko ispudingo, bet atpalaiduoja lengva fantastika…Patinka Coelho knygas skaityti…Dar kartu bandau iveikti Dostojevskio ‘Nusikaltimas ir bausme’, bet jauciu kad ji taip ir lix neperskaityta…(neimanoma Apakęs)

as is viso skaityti nemegstu Aš nekaltas o skaitau tik tai ka liepia mokytojai…t.y. tai kas butina…

siaip knygu neskaitau… net ir tu kurias uzduoda mokykloje… neprisiverciu Šypsena tik wa sawo malonumui kaip sakoma kartais atsiverciu paskaitinet filosofijos istorijos chrestomatija antikoje Šypsena jei po sunkios dienos nori dasibaigt, pats geriausias boodas Šypsena

geriausia skaityta taj alchemikas

Tiesa sakant nesu megeja skaityti knygasNe,jas skaitau tik kai liepia lietuviu mokytojos,nes kitaip semestro gale ipila 1 ir sugadina visa semestra,o jeigu perskaitai paraso 10Liežuvis…Atsimenu esu skaicius viena knyga gal pries kokius 4-5 metus,bet atsimenu iki siol,nes labai patiko tai buwo "zmones is siukslyno"Taip

nekenciu knygu!!! kaip pati zinai per savo gyvenima esu perskaicius gal koookias 2 knygas!! feeeeeKietasKietasKietasBlogaiBlogaiBlogai

Megstu skaityt geras knygas…Taip

skaitau is serijos "geriausios XX a. knygos"

Gal ir pasikartosiu, bet “Ziedu Valdovas” is the best! Mirkt

Na shiaip kazkajp dabar skaitau knyga Heroinas. Visai nieko Šypsena Patinka man knygos apie narkomanus. Aš nekaltas Dar ruoshiuosi perskaityti Paskutinis kaifas ir Musei geriau, Musei vis dar geriau. Taip O dar viena gera knyga(pagal kitus) Trukiniu zymejimas Gerai

Stephen King ‘Tylos zona’Gerai, ’ Svytejimas’, ‘Tai’,…

heroina ir traukiniu zymejima skaiciau.Gerai knygos

kuri cia vakara skambinai paklaust,ar skaiciau "inkila uz miesto"?nu ar sunku buvo perskaityt?

Patric Suskind "Kvepalai"
Anthony Burgess "Prisukamas apelsinas"
Richard Bach "Dzonatonas Livingstonas Zuvedra"
Paulo Coelho "Alchemikas"
Hermanas Hese "Narcizas ir Auksaburnis"

Gal uzteks…? Mirkt