Klausimai & pasiūlymai moderatoriams

thetopcop : Yo, mes tenais pasižiūrėjom kas per veikėjas ir aišku patapo, alia dėkuj už pastebėjimą ir palaikymą Mirkt Beje, Tu teisus - kad žmogėnui nepakenktų skraiduolėj esančiose nuorodose apsilankyti tai tikrai. Alia vargu ar padėtų Cha chaPasiūlymas dėl atskiro skyrelio geras, tačiau - visų pirma dar nelabai yra kokias nuotraukas dėti (žinoma, vėliau atsirastų), visų antra - esmė tame, kad mes geriau palauksim šiektiek ir po to iš karto iki klubo šoksim Laimingas

Na nereikia pesimistiskai ziureti i foto buvima/nebuvima, juk tiek daug- visokiu ginklu, aviacijos, laivu, gal net istoriniu musiu schemu, siaip visokiu zmoniu. O kol klubu patapsit, visai be spalvu busit Cha cha

Būtent čia laukiame jūsų pasiūlymų, pageidavimų, klausimų. Gerų diskusijų Labas

Taisykles, kaip ir moderatoriai - forumo zinioj turi but, tas reiskia, kad taisykles kuria tikrai ne moderatorius Nekaltas

Manau, kad galima butu foruma pareklamint ir kituose karybos forumuose. Pvz ginklai.net arba army.lt Gal kas turit kelias atliekamas minutes…? Kietas

Reklamint bitės+ tikrai nereikia.

Aš tai asmeniškai nemanau, kad BITĖ+ portalui dar reikalinga reklama kituose forumuose ir negalvoju, jog reiktų dargi agresyviai brautis į kitus forumus su reklama. Žmogus dalyvaujantis šiame forume nei man, nei kitiems nedaro jokios paslaugos, mano galva Nekaltas

Esme tokia, kad kuo daugiau zmoniu, tuo daugiau nuomoniu, tuo idomiau diskutuoti. +tai butu ne bangos reklaminimas, o butent sito forumo.

Tai taip, alia palaipsniui atsirinks savo publika, juo labiau kad tema aktuali ko gero kas antram-trečiam vyrui, mano galva Laimingas

Šitas forumas - BITĖ+ dalis, juo labiau kad palaipsniui susižinos žmonės apie forumą ir jo privalumus vieni iš kitų… Angelas

Ok, ok MirktP.S. aktuali ne tik vyrams Liežuvis Flirtas

Reiškia, dėl taisyklių nulinio punkto - tenais parašyta, jog jei perskaitai tuos du dokumentus, tai Tau praktiškai likusių punktų skaityti nėra prasmės, nes tuose dviejuose dokumentuose labai aiškiai parašyta apie tai kaip reikia klausti, kaip reikia formuluoti mintis, kaip cituoti Angelas Jei Tu neturi laiko/noro skaityti tu poros dokumentų arba tiesiog nemoki nei vienos iš 15 užsienio kalbų, tai tuomet imi ir skaitai bent jau lietuviškas taisykles DrovusAntras klausimas kažkaip nelabai aiškus. Nesupratau šiektiek, taisykles blogai suformuluotos ??? Nekaltas Ta prasme, šiaip tai jos nebuvo rašomos kaip koks tai įstatymas ar vyriausybinis nutarimas - savais žodžiais ir kone kiekvienam suprantama kalba aprašiau svarbiausius momentus, kuriuos praktiškai apibrėžia bet kurio kito forumo taisykles. Nesuprantu kur Tu čia matai problemą. Šiaip, jei parašysi geresnes taisykles - peržiūrėsim, įvertinsim, galbūt netgi pakeisim jomis savąsias Mirkt

aš tai iš savo ilgametės patirties siūlyčiau dėde joptelt baną be preliudijų ir pučiamųjų orkestro. Nekaltas

Murziukas : Duetas iš tikro jau antroje temoje kelia nesklandumų, todėl yra patekęs į akiratį. Kol kas esame patys pajėgus spresti kam ir kokias sankcijas taikyti, dėkoju už pasiūlymą.

jo, tai nariu - dalyviu bendras sutarimas Cha cha

jau buvo sakyta - jei jūs nepatenkinti forumo taisyklėmis, kurkite, rašykite, jos bus pakoreguotos. (Beabejo, jei bus suprantamos ir priimtinos)

ka reikia daryt, kad tokiam lievam klube bana gautum…!? Juokiasi Juokiasi Laimingas

Užtenka paprašyti… Angelas

Pirma - čia kolkas tik forumas. Antra - nepatinka - nerašyk čia. Trečia - baną gali ir pats užsidėt čia nesilankydamas. Ketvirta - tavo žinutėje nematau klausimo į kurį negalėtum atsakyti pats, juk esi Banginis. Tad jei nesugebi parašyt kažko protingo, negaišk laiko čia blevyzgodamas ir nerodyk savo bukumo. Gero vakaro Labas

vat, buvau parashes pasiulyma nuorodu temoja bet miela moderatore ishtryne Šypsena tai vat, siulau nuorodu temoje viska krauti i pirma posta, arba kiekvienas zmogus rades nauja nuoroda ideti i savo posta o ne rashyti nauju nuorodu Šypsena taip nesusidarys keli puslapiai ir nereikes vartyt, na cia tik pasiulymas Labas deqj uzh demesi Labas

  1. aciu Dievui tox ir lix… 2. nepatinka… nerasysiu… Ne3. galiu uzsidet pats… nesilankydamas, bet galiu uzsidet ir lankybamasis… laimei zinau, kaip nusiimt… Laimingas4. nors del sito Jus teisus. belekiek sugebu rasyt kazka protingo, tod tikrai cia negaisiu laiko… Laimingas Labas