Klausimai & pasiūlymai moderatoriams

O moderatoriai islieka bet kokiu atveju su vip’u ir ju nebereik rasyt? Nekaltas

Visi VIP’ai lieka, bus PLIUS dar 5 VIP’ai Laimingas

Aaa, viskas aisku tada Mirkt

Achtung! Kadangi apturėjom neprastą ir manyčiau tikrai vaisingą diskusiją su gerb. moderatorium BigHead norėčiau pasiūlyti vieną, iš principo, esminę taisyklę: kovą su neblaiviais ir kitaip apsvaigusiais forumo dalyviais. Pasirodo man diagnozavo tam tikros rūšies apsvaigimą (nei aš, nei BigHead negalėjom pasakyti, nuo ko gi aš buvau apsvaigęs), dėl ko mano mintys yra nerišlios, neaiškios ir nesuprantamos (net moderatoriams, o jie juk tikrai daug visko yra matę). Na, kviesčiau pasisakyti visus, kadangi mano ir net tik mano nerišlios mintys gali suklaidinti ir pražūtin nuvesti ne vieną mažiau patyrusį forumo dalyvį. Taip pat: griežtai ir aiškiai suformuoti ir apibrėžti Karybos forumo leksiką, žodyną ir tabu.

Atsakau į paskutinę žinutę… Su beprasmes karakules rašančiais žmonėm (nesvarbu ar jie blaivūs, ar ne) deal’inamasi bus bendra tvarka. Tas pats galioja ir Tau - viešai pareiškiu, kad esi patekęs į akiratį, esi jau vieną kartą įspėta ir tolerancijos Tavo išsišokeliškoms žinutėms (tarp kurių, beje, nemačiau nei vienos bent kiek realiai naudingos ar įdomios) nėra & nebus. Be to, aiškiai pasakau, kad diskutuotinų temų preliminarus sąrašas jau yra paskelbtas pagrindinėje forumo temoje, leksika ar gramatika atskirai reglamentuojama taipogi nebus.

O kaip apie galimybe atimti ar suspenduoti kai kuriu moderatoriu teise tuo uzsiimti? Kietas

Jei kas yra nepatenkintas moderavimu, tam yra atskiras “Bitės PLIUS” taisyklių punktas, kuris byloja apie tai kad “susipykote su moderatoriumi, vien dėl jūsų skundo jo neišmesime”. Be to, dar rašoma ir apie tai, kad net ir kilus didžiuliam nepasitenkinimui ir masiniam skandalui būtina daugybė faktų, argumentų ir/arba įrodymų, pagrindo žodžiu. Baigiama ta mintimi, jog per visą Bangos istoriją moderatoriai buvo nušalinti vos tik kelis kartus. Pabaigoje paminima, jog (cituoju): atsiprašykite moderatoriaus, kultūringai bendraukite, ir neturėsite problemų. Taigi, į klausimą kaip ir atsakiau… Beje, baigdamas žinutę primenu, jog jei kas nors kiek nors pagrįstai nepatenkintas forumo moderavimu ar moderatoriais asmeniškai - visuomet gali tiesiog rašyti elektrinio pašto adresu [email protected]

mano galva jei jau yra forumas galima daryti ir kokis tai klubas ar foto galery norint ispopuliarinti Nekaltas is kitos puses neafisuotis irgi gerai Kietas

Shis forumas yra absoliuciai beviltishkas… Visu pirma tai man kelia nuostaba tai, kad jis is viso atsirado? Gal greitai atsiras ir vaidybos forumas? Arba rukymo forumas, bezdejimo forumas ir t.t. JuokiasiForumo pavadinimas Nekaltas O kodel ne “Zudymo forumas”? Nekaltas Juk tai vienas ir tas pats? Ar jus gal kaip darzelio laikais isivaizduojat, kad nushovus zmogus jis pagules 5min, po to atsikels ir bus galima “zaisti” kara toliau? DrovusForumo taisykles… Nekaltas O jos is viso egzistuoja? Nekaltas Kai nuejau i tema kurioje tarsi ir turetu buti taisykliu rinkinys, radau kazkoki neaishku neaishkiu minciu kratini apie tai kas galima (10 punktu ishskirta atskirai turint omeny ta pati daikta Juokiasi) ir kas draudziama shiame forume… AngelasModeratoriai Laimingas Tokiam nusususiam forume trys moderatoriai? Drovus As jau net nekalbu apie ju darbo kokybe…Graudu… Moderavimas. Pirmam puslapi matau 5 temas apie karo tarnyba, dar 5 apie LTU kariuomenes struktura ir kelias pavienes temas kurios tiktu ir teises&politikos klube, ir apie viska, ir blevygose… aisku pasipils priekaistai, kam mol cia tik pradzia, bet… kaip sakoma - gera pradzia puse darbo… Mirkt o ir apskritai, ar reikejo pradeti toki beviltishka foruma? abejoju…

zodziu i karybos foruma moderai atejo visiems laikams Juokiasi Juokiasi Juokiasi

ačiū už savo nuomonę, mes ją gerbiame Labas

rašyk bitei+, gal įkurs ir tokius kuriuos minėjai, jei tik pateiksi svarių argumentų Taip

Kur mes šnekam apie žudymą? Apakęs Žmonės, kurie atlieka karinę tarnybą žudikai? Tie, kurie diskutuoja apie tai, kaip apsiginti nuo užpuoliko gatvėje žudikai? O tie kurie šneka apie karo akademiją, karinius įvykius pasaulyje taip pat žudikai? Jei taip, sveikas atvykęs į žudikų pasaulį Juokiasi

Taisyklės tam ir yra, kad būtų išdėstoma kas draudžiama ir kas leidžiama. Beto, jei sulaukiame gerų pasiūlymų iš forumo dalyvių, jas pakoreguojame.

Visus nusiskundimus dėl forumo moderavimo prašome rašyti bitei+

reikėjo/nereikėjo, jis jau su bitės+ adminų palaiminimu pradėtas. O dėl priekaištų tai juos čia reiški tik tu vienas. Ačiū už nuomonę, gero žudymo ypatybių mokymosi Labas

kiek tau metu? is atsakymu kazkaip man regis, kad “not too much” Cha cha be to idomu kokia tamstos kompetencija buti moderatore tokiam forume? Juokiasi

man asmenishkai giliai px… Labas

greiciau as parashysiu daug svariu argumentu kodel shitas forumas negali egzistuoti Mirkt

o kas yra karas, karybos menas, kariuomene ir t.t.? Drovus Drovus Drovuspasikartosiu - kiek tamstai meteliu? Drovus knygutes skaitote? remarka tarkim? Nekaltasok atsakau i keliamus klausimus paeiliui: - netiesioginiai ir tiesioginiai pokalbiai apie zufyma yra pagrindine sio forumo tema - zmones kurie atlieka karine tarnyba yra potencialus zudikai t.y. asmenys apmokomi zudyti zmones… Nustebęs Gėlė Labas- tie kurie nori padiskutuoti apie tai kaip apsiginti gatveje nuo uzpuoliku gali eiti diskutuoti i Sporto klube sukurtas temas apie savigyna ir t.t. nejaugi del tokiu temu reikejo kurti atskira foruma? Šypsena nejaugi apsiginti gali tik tie kurie tarnaura armijoje? Juokiasi- tie kurie sneka apie karo akademija yra netgi blogiau nei zudikai! karo akademija yra tokia struktura kurioje ruoshiami zudiku mokytojai t.y. asmenys kurie veliau mokys kaip reikia zudyti! apie karinius ivykius galima diskutuoti teises ir politikos klube Labaso sveikinti atvykus i shita beviltishka foruma nereiketu… Ne man zudymas ir jo shlovinimas nera sveikintinas dalykas Nustebęs Gėlė

trecia karta klausiu panele kiek jums metu? dar karta perskaitykite tai ka as parasiau… Drovus proshau pabandykite suvokti tai, kad as neesu pries taisykles, as esu pries ta jovala kuri matau atsidares karo forumo taisykliu tema…kapish? Nekaltas

ne, cia matau rimtos problemos su suvokimu kaip matau… Nekaltas cia pas kariunus tokia profesine liga kaip tarkim pas polcininkus jauciu… Nekaltas Nekaltas Nekaltasnejaugi taip sunku suprasti, kad man dzin ant shito forumo…nesiruoshiu cia nieko rinkti, siulyti ar keisti! as tiesiog nusistebejau, kad toks forumelis turi net tris moderus!!! Drovus ka cia taip moderuot reikia? 5 temas apie karine tarnyba? Juokiasi Juokiasi Juokiasip.s. moderai bent jau skaite karo prievoles istatyma tarkim? Laimingas

net neabejoju, kad su tokiu moderu darbu “priekaistininku” atsiras ir daugiau Juokiasio zudymo ypatybiu nesimokysiu Ne paliekui tai bukagalvems zmogystoms su kamufliazine uniforma…

Atsakymas į tavo pagrindinį klausimą, “kam tiek moderatoriu?” Žmonės kurie domisi karyba ne tik internete bet ir tikrovėj dažnai vyksta i apmokymus, kursus, specialias mokyklas. To pasekoje ne kasdien gali sedeti prie pc. Trys moderatoriai tam, kad butume garantuoti jog forumas bus tvarkomas kasdien. Kaip matau tamsta neturi ką veikti Nekaltas Jei jau Jums taip giliai px tai kokios problemos? Dėl kelių perlų nemanau kad verta čia kažką rašyti Ne Juos sėkmingai gali užsidirbti nupiešęs kelis veidukus MirktPageidavimuose ir pasiulymuose buvo tema, kurioje kai kurie aiškiai reiške nepasitenkinimą nauju forumu. Bite+ tą temą paprasčiausiai užrakino. Taip kad ir mes, turime teisę ignoruoti šitus tavo pasisakymus. To pasekoje, kitos tavo žinutes šia tema bus ištrintos, nes tai nera nei pasiulymas, nei pageidavimas, o butent tokiems dalykams yra skirta ši tema. Taip kad gero vakaro Labas

nors tai ir nebuvo pagr klausimas, bent jau gavau aishku ir MOTYVUOTA atsakyma…

Ar turiu, ar neturiu ka veikt ne tamstos reikalas Labas As rasiau, kad man giliai px del to, kad is kito moderatoriaus sulaukiau pasiulymo kazkur eit kazka kazkam del kazko rasyt… Mirkt Skaitykit atidziau tamsta!!! p.s. kadangi man perlai niekad nebuvo aktualu taip, kad savo perlu rinkimu metodu nesiulykite…

a jus turit savo nuomone ir mastote savarankishtai ar kaip toje bukuoliu strukturoje (armijoje) vadovaujates ignoravimo ir padlaiziavimo principais? Nekaltasgali ignoruoti bileka, taciau nepraignoruosi tiesos: a) sitas forumas yra beviltishkas b) sitam forume bardakas (temos kartojasi, taisykles tragishkos, moderatoriai nekompetetingi ir neobjektyvus etc)

akinius tamsta neshioji? skaitei ka as rasiau? o gal skaitei, bet neisiskaitei? Nekaltas Nekaltas Nekaltas as cia turbut vienintelis shioje temoje tiek pastabu pareishkiau Baisu Apakęs o gal tamstele linkes uzsimerkti ir nematyti kritikos? Laimingas shiaip toks atvejis gana iprastas naujai ishkeptiems bei zvaigzdemis pasijutusiems moderatoriams… Drovus

Visą šitą galite rašyti [email protected] Pastabos apie žudikų foruma? Nekaltas Tokias pastabas rašykite [email protected] Kritika yra visada gerai, kai ji yra pasakoma gražiai ir be įžeidinėjimų Taip Bet Jūsų kritikoje galima įžvelgti tik nepasitenkinimą, jog šis forumas įkurtas. jūsų niekas čia neverčia rašyt Ne Jums trukdo? Skauda ką nors? Nemanau, galite paprasčiausiai nesilankyti čia. Jūsų postuose nėra nei vieno konkretaus pasiūlymo ar pageidavimo Ne Kai sugalvosite kažką protingo parašykite.

  1. nereikia man aishkinti kur ir ka turiu rashyti ok? 2) bet tu bukas tai olia lia… aishkinu - as is dalies bandau paaishkinti kokias klaidas daro moderatoriai ir kas shiame forume negerai, o tu siulai man bite plius komandai parashyt Juokiasi ar supranti kaip nusishneki? bite+ uz jus taisykliu kurt neprades!!! juolabiau - netvarkys forumo taip kaip reiketu!

cia ne pastabos, o mano ASMENINE NUOMONE, kuria galiu reiksti BETKUR IR BETKADA LR Konstitucijos suteikta teise!!!

kiekvienas grozi supranta savaip (kaip ir izeidinejimus) Mirkt o mano kritikoje pilna ne tik nepasitenkinimo, kad shis forumas buvo ikurtas, bet ir objektyviu pastabu vienu ar kitu klausimu. del rashymo tai velgi pasikartosiu - turiu teise reiksti savo nuomone betkur ir betkada. LIETUVA JAU LAISVA!!! o vat nurodinet kur tureciau lankytis, o kur ne - ne tamstos reikalas!!!

zinai ka as tau pasakysiu - protingiausia tau butu buve nerashyti shito sakinio… Juokiasi Juokiasi Juokiasi bo labai juokingai atrodo… Juokiasianyway patarsiu tau DAR KARTA: sutvarkyt ir aiskiai iformink forumo taisykles, valyk foruma nuo besikartojanciu temu, valyk foruma nuo netinkamu temu…ir…pamatysi, kad shito forumo net ir nereikejo kurt… Juokiasi

Viskas, čia pyktis nebenorim, nes tikrai nėra nei aiškių klausimų nei pasiulymų, todėl jei dar norite kažką pasakyti, rašykite privačiai. rio ferdinandui atsakyta privačiai.

Taip, kai kurie moderatoriai smirdi ir ilgam, ir galvoja, kad ten sedi, ir ilgiem laikam - net juokinga Juokiasi, Dar pasikelusiems moderatoriams, kaip Bidhead, niekas negali nurodineti kur ir ka rasyti, tai jau is vis… JuokiasiAtsiprasyti moderatoriaus - lunatikas Tu ar ka…? Juokiasi Kulturingai bendrauti? - kaip? -jei jis pats to nesugeba. Jo pareiskimas visai 3klasiu… Pats buvo jau syki uzdraustas vienoje temoje uz savo pasikelima…, nes nemokejo kulturingai to daryti Ne. Sekmes kariune su savo istorija…o tai pats sau spyna gali greitu laiku uzdeti, kaip jau padarei karta Juokiasi

Man tai nejuokinga, o liūdna darosi pasiskaičius tokias Tavo nerišlias sapaliones. Tu visų pirma rišliai formuluoti mintis išmok.

Antrą kartą kartoju - išmok rašyti be gramatinių klaidų. Apie pasikėlusius moderatorius - jei nepatinka kaip moderuoju, tai gali apie tai man rašyti privačiai, o ne jau trečioje iš eilės temoje loti. Tai Tavo asmeninė nuomonė čia nelabai kam ir įdomi. Visų trečia, tai pasikėlęs aš Tau tada, kai tiesiog išniekinau Tavo siūlomus “monkės bizniukus” VE forume. Taip kad nereikia čia “au au”.

Taip yra rašoma Bitės Plius taisyklėse, jei nepatinka taisyklės - nedalyvauk čia… O savo asmeninius įžeidimus gali pasilaikyti sau, jie niekam neįdomus, kaip matai.

Kur aš Tau nesugebu kultūringai bendrauti ??? Viskas labai tvarkingai pas mane yra - o tai kad vienoj temoj iš Tavęs buvo skaudžiai ir pelnytai pasityčiota, tai čia jau ne mano problema.

Visiškai neargumentuotas teiginys, tačiau jei imsim mano parašymus kaip trečiaklasio, tai Tavo galima nebent priskirti prie spec. mokyklos pirmoko.

Tema VE forume buvo užrakinta mano pažįstamo moderatoriaus Alus, aš jam pretenzijų neturiu ir niekad neturėjau Ne Tema buvo užrakinta dėl to kad Tavo dėka peraugo į grynus asmeniškumus ir niekam Tavo bizniai įdomūs nepasirodė, vien tik pajuokos verti Blogai Be to, tema buvo ne mano, o Tavo Cha cha

Prie ko čia kariūnai ??? Atsigauk nuo narkotikų… Mirkt Maža to kad VE forume save pajuokai pastatei, tai dabar ir stengies kad čia publiką prajuokinti ??? Cha cha_ extravertas buvo “apdovanotas” įspėjimu dėl savo įžūlaus ir nepagarbaus tono bei asmeniškumų dėstymo forume._

Juokiasi Atleiskit Drovus nesusivaldziau Juokiasirio ferdinandas jau ir cia nepatenkintas moderatoriais, sistema, taisyklemis JuokiasiIr kaip tau, rio, nepavyksta vienu is moderatoriu patapti, gal apsiramintum JuokiasiKiek pamenu, rio labai gerai angliskai sneka, tad keliaut jam reiketu pasiulyti butent i ta Apakęs puslapiuka, skraiduolej esanti.

Neuzteko OT T&P klube, savo isminti rodyti, tai cia savo isminti demonstruos Gerai Pavargęs:

Juokiasi Juokiasi JuokiasiIstikruju uzsukau i si kluba netycia ir tikrai nebepasiduosiu spontaniskumui Drovus O pasiulyti tikrai tureciau ka: Nezinau kaip reaguos Bite+ ir T&P klubo moderatoriai, taciau tikrai nebuciau nieko pries tai, kad T&P klube issikovotumete teise gauti atskira foto skyreli, kadangi iki siol apie karyba ir istorija (sios temos vienos is pagrindiniu siame forume) buvo diskutuojama Teisej ir Politikoj ir foto nelabai pjautusi Stai pvz.: [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2club.club_f_reviews/501.2 41020.450…-=(1622677449](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2club.club_f_reviews/501.241020.450…-=(1622677449) su dar viena nuoroda prasymams Mirkt