Fotografai:))

pamenu mama papasakojo kaip teises laikes Ufff pro raseinius pravaziavo kur nei vieno sviesaforo nera ir vsio,teises turi Apakęs tai po tokiu laikymu visa gyvenima taip ir i rimta miesta nebuvo ivaziavus Cha cha jei i kauna reik varyt, tai prie silainiu maximos pastato masina ir lipa i autika Cha cha

Bytwa, tai ir mano pirmos teises panašiai, su maskaradu tiesiai per pusnis per miestą kokius 2km,to ir uztekdavo

esme tas dalykas, kad yra gatvinis normalus vaziavimas prie kurio visi priprate ir yra vaziavimas per egzamina, kuris turi da i nx smulkmenu visokiu Šypsena va pvz pasakysiu, uosvio vairavimo mokykla 2016m pagal islaikyma b kategorijos is pirmo karto buvo geriausia kaune ir kauno rajone. 46% mustruotu pagal egzamino taisykles pieniu islaike is pirmo karto. kauno vidurkis apie 30 proc Šypsena tai tie pacanai 15 vaziavimu vaziavo prisike i bata ir mokinti butent taip kaip reik egzui Šypsena

Algirdekai Mirkt tai ir tikejausi isgirsti Cha cha tai vadinasi vairavimo kultura, eismo principu suvokimas ir pan.atstumai, tempas, persirikiavimas, aplinkybiu numatymas uztikrintas vaziavimas, kitu eismo dalyviu “jutimas” ir prisitaikymas GeraiAisku laikant reiktu “isjungti” lalaila, fiksuoti greiti ir pan. Cha chaP.s. o kas lakste su motais…sukdamas visada paziuri 2 kartus Mirkt pries priimant sprendima apie manevra ir pries paty manevra Mirkt ir tai dar ne viskas, atlikes veiksma 3 kart isitikini kad viskas ok Mirkt

čia nėra išmintis šitoj vietoj, o faktai, kuriuos sako vairuotojai profesionalai.

Suomis, motociklistas seniai aš jau, tai suprantu apie ką kalbi Mirkt Bet esmė, kad absurdiškų reikalavimų pridaryta, kad visokius būsimus toitoi vadylas bent kiek pramokint teisingai elgtis, o kentėt turi ir paprasti mirtingieji Cha cha

Teko man kazkada prisiliesti prie…hm kaip cia pasakius…na prie vairavimo egzo…mokymu ir pan. Galiu pasakyti tik viena…100 metru ir supranti kad busimi vairuotojai yra 3 rusiu: 1. Moka ir turi suvokima 2. Truksta praktikos bet suvokimas yra 3. Nepades niekas…neskirta tiesiog dievo Cha cha

tai man instruktoriai uošvio sakę yra, kad apie 30proc žmonių turinčių teises( tame tarpe ir dabartinis jaunimas) jokiu būdu negali važiuot normaliam eisme Juokiasi

O tai kodel galvoji kuriami visokie “asistant” pradedant nuo brake ir baigiant parking JuokiasiP.s. prisiminiau sena filma…kur wesly snaipsas vaidina blogiuka su kuriuo negali susitvarkyti kopai…teko is kreokaleimo paleisti Silvestra …pliat tie lobzikai visuomenes is to filmo…vienas prie cieno jau beveik… Užsispyręs

autoplius.lt/skelbimai/bmw-328-3-0-l-sedanas-2007-benzinas-595 5719.htmlaprasymas

Suomi, tu jaunimui dar papasakok istrauka is k.f krikštatėvis Cha cha galvoji mate ir zino kas tas Silvestras? Cha cha

Pasakojo vieną cirką, kai viena mokinė sudaužė mašiną vairavimo mokyklos, px, perdavė kitam instruktoriui su kita mašina, antroj pamokoj su nauju instruktorium ir antrą auto sufiso Cha cha

Vakar žiūrėjau per tv rembo 3 Velniūkštis kieti diedai silvestras, Arnis, Žanas Klodas Šypsena) aišku aktoriniai sugebėjimai ne patys geriausi, bet iš esmės legendiniai filmai ir aktoriai Taipcamon, get in tu ze čiooper Cha cha

O maiklas dudikof ar styvenas sygalas ne kieti Juokiasi

Charzlas bronsonas, bolo jangas, markas dakaskosas ir dzetas ly.

as kai perlaikinejau teises, masina is antro karto islaikiau Juokiasi Esme tokia kad nevaziavau per sankryza nes maciau du dalbajobus parskrendancius “draguojancius” ir buvau uztikrintas kad nestos prie sviesaforo ir skins mane. Jie ir nestojo, man kritine klaida, paklausiau kodel, pasake kad stop linija kirtus as jau sankryzoj esu, privalejau uzbaigti manevra, pasakiau, kad mane butu nuskyne, sake cia ju bedos, jie privalejo praleist Juokiasi Paklausus kur sveikas protas ir loginis mastymas, atsiprase, ir pasake kad taisykles yra taisykles, *bliamba* galilejaus kad nepakisau kapoto jiem, kazin ka tada sneketu… Antra kart pradejo pasakot kad turejau matyt zmones ant pievos kazkur uz 30metru nuo gatves ir prisiletint, o vaziavau pavojingu leistinu greiciu 70, tada pradejau jau saukt ant jo kad baigtu issiknisinet ir pasakytu kiek normaliu klaidu padariau, ogi lygiai 0. Vienai moteriskei buvo kad neislaike nes per letai vaziavo, ziema, ant kelio prisningto jog net juostu nesimato Juokiasi Cia taigi pelno siekianti imone, privataus kapitalo, tik kad pavaldi valstybei, ko jus is jos norit? ka jie nori ta daro. Siemet visus su a kategorija skalpavo, eiles nezmoniskos, nieks neislaiko, ypac kaune, visis i kaimus is kauno metes laikytis Juokiasi

marijampolėj laikiau moco teises Cha cha Kaip tik va panašus metų laikas buvo, sezonas a kategorijos į pabaigą, tai tik majamy gavau vietą… ir džiaugiuosi, po toks bbd ten buvo, kad nx, iš esmės nevažiuok per raudoną ir nieko neužmušk - teises gausi Juokiasi

Kaune vienas A neislaike, nes instruktoriui is galo nepakako kiek prie pervezos sutojas galva pasuko i viena ir kita puse Juokiasi