Fotografai:))

Robis, man žvejyba tai zinai…alkanas alkana gaudo Cha cha

Praeitą savaitgalį pas tą verslininkėlį kartu sėdėjom, remontavom firmos mašinas… viskas buvo gerai, EGR vienai pakeiteim, tepalus sužiūrėjom, ratus pakeitėm, bet ties trečia auto prasidėjo linksmybės, ai užkandam, alaus atsidarom poilsiui… Apsvaigęs Juokiasi

Juokiasi

lrt.lt/naujienos/ivairenybes/27/190483/regitros_rekordinink as_egzamina_islaike_39_bandymuBet šiaip cia yr pzda Baisus Juokiasi

Nenoriu buti kritiskas…idomu kokios markes automobily isigys laimingasis loterijos laimetojas Nekaltas

^ tai aišku ką Girtas Apkabinimas Tojota… Niam niam

toi… toi…

Algirdekas ir kas iš to, kai išlipi iš bmw o pasižiūri lyg su tayota kokia atvažiavai Cha cha

Corola verso Taip

registratorius nemokamai į komplektaciją Taip

Turbut su barzda zmogus ir teliko neziuri Paplepėkim

Et zjbs buvo laikai, kai neislaikai 3 sykius, siuncia i durke pasitikrint

reikėtų ir dabar taip daryt… nors dabar išlaikyt vairavimo egzą kokius 3x kaip minimum sunkiau Šypsena garantuoju, kad ~80-90proc banginių mūsų neišlaikytų iš pirmo karto Šypsena

Realiai “limitas” tikrai turi buti…39 bandymas… Kiek atsimenu anksciau 3 kartai teorija eini kartoti i mokykla 3 kartai ir eini praktikos kursa kartoti NekaltasAlgirdekai del teorijos taip…nu bet del vairavimo…soriukas tektu is pirmo karto…as 17 kos aiksteles reikalavimus (su estakada) atbuliniu padarydavau…

aš pamenu kai rašiausi praktikos egzui, tai sekretorei telefonu paskambina registuotis Moteris, sekretorė uždengė mikrafoną su delnu ir kalba su vairavimo egzaminuotoju, sako- skambina ta moteris, kur neišlaikė 13 kartų, prašo dabar rinktis su kokai auto važiuoti ir egzaminuotoją nori pasirinkti Cha cha

Is pirmo kart viska islaikiau Be be be ir per savo 18likta gimtadieni Girtas pz kaip pripi.sau Apsvaigęs Juokiasi

Suomi, aš būtent apie praktiką šneku Šypsena pamatytum kas dabar ten per reikalai, aikštelė - no problem, bet ant kiek nesamonių pridaryta šiaip tai… Šypsena Uošvis mano turi vairavimo mokyklą, tai kai paklausau reikalavimų tai jomajo… Šypsenabytwa aš irgi tiek traktoriaus( Cha cha) tiek mašinos ir moco teises iš pirmo Šypsena bet dabar visai kiti reikalai, ypač jei sėstum nepasikartojęs kelis kartus kaip reik pagal egzą važiuot Šypsena

Nu kokie gali buti reikalvimai ? Ant dvieju ratu pavaziuoti ? Nors keleta tipo sunkiu uzduociu pasakyk ? Nekaltas

C kategorija laikiau prieš 1.5metu. Iki 12val 2val vairavimas, paskui tyliai i kubrika po pietu pamiegot, 15val su psk mokyklos instruktoriais futbola lost iki 17val,vakariene ir i miesta ciociu padabot. Teorijos nesimokinau, nes jau sens mokintis Cha cha pries egza taisykles perskaiciau, teorija ir praktika is pirmo rozo.

užduočių sunkių nėra. Yra tai kaip pvz turi elgtis tu. rikiuotis nori? 1. į veidrodėlį pažiūri 2. į kelią vėl pažiūri 3. vėl į veidrodėlį ir tada jau gali rikiuotis visokie reikalavimai atstumų ir panašiai. ten kosminių dalykų. per kiek laiko permetęs begį turi gražint ranką ant vairo, netrukdyt eismo turi, bet ir ne per naglai važiuot ir viską tą kažkokie kriterijai fiksuoja. Ir dar specialiai klaidina egzaminuotojai. Kitas reikalas,žinau dvi vietas Kaune, kur vyksta egzai vairavimo ir didžioji dalis vairuotojų jau su teisėm ten blogai važiuoja ir iškart būtų išmesti nx iš mašinos Šypsena ir dar visokių tokių nesamoningų Šypsena