DUK - Žaidimų kompiuteris - Kas? Kaip? Kodėl?

Tai jo bet su tais W aš jau žinau, kad pievas rašo no-name brandai. Pamenu kai no-neimus pirkdavau, tai ten iš vis kostmosas būdavo tų W daugiau už 40lt nei tose kur už 600ltCha cha

Dar reikia, bet čia jau man kokio usb hubo. Pirkt bet kokį ar ten jie skirias ten kažkuom? Pagrinde reikia, kad būtų kompaktiškas, su kokiom 4-5 jungtim.
Jis tiesiog jungiasi į usb portą kompe ir tada gali į hubą junt ką nori? Žmonės sako pirkt power usb hubą, tai čia skaitosi, kad jis dar į tinklą jungiasi ar kaip?

Nežinau. Ten jie bet ko gali prirašyt. Cha cha
N-Gear tipo 30W. NGS 120W.
120>30 Cha cha

https://www.techradar.com/news/disappointing-intel-core-i9-10900-bench
marks-leak-it-doesnt-look-like-itll-beat-amd-ryzen

Nu pažiūrėjau dar kiek kuris valgo, tai 3700x ir 7700k praktiškai vienodai. Bet į 3700x upgradint neapsimoka, nes čia ne upgreidas būtų vistiek.
Žiūrėčiau 3900x nebent, bet jis žymiai daugiau W valgo, nu o matant kiek 9900k valgo baisu darosiCha cha tai 10700k turėtų tiek pat valgyt. Vistiek būtų baisus šuolis tiek 3900x tiek 10700k kas liečia WCha cha Temperatūras pažiūrėjau, tai bijau, kad 3900x ant 4,5 panašiai kais. Tuo labiau amd tiek pat kainuoja kiek intelio cpu.
Nežinau jaučiu lauksiu ką nvidia pasiūlys ir gpu pasiimsiu, turbūt daugiau naudos bus ir tada lauksiu toliau kas gero. Gal ryzen 4000 pavys intelį, bus galima pagalvot. Nu nebent įvyks stebuklas ir intelis kainas sumažins, bet kažkaip nesitiki, spėju 10900k bus 580€, o 10700k koks 500€, kas palyginus su 7700k ir 8700k kainom, tai milžiniškas šuolis.
Bet kad neėmiau ryzen kai pirkau savo 7700k tai nesigailiu. Būčiau ryzen ėmęs tai dabar verkčiau, kad bottlneckina viskąCha cha

Nu bent jau ne kaip nvidia. Įsivaizduokit paleidžia dabar intelis kokį 8700ksCha cha

palauk kai pamatysi ju slide’a viena, kur isvardija visus naujus procesorius. jie turi tiek boost mode, kiek branduoliu Cha cha

http://www.technews.lt/portal/news/core-i7-10700f-cinebench-r20-rezult
atas/

Dar vienas kastruotas. As jau tuoj pasimesiu INTEL zymejimuose…t,k,kf,f, non k, non f Cha cha

Cha cha

jei jau tau lyginasi 3700x su 8700k, tai kaip ir minejau pradzioj, lik prie 7700k Cha cha man rodos tau neiseis iaiskinti, kad ne viskas GHZ, ir ne viskas fps yra. RAM ryzen 3200mhz yra pats viduriukas biudzetiniam build’ui. Faktas dar tas, kad RAM ryzenui nenuima nasumo, tik prideda.

Ne nu tai aš suprantu kad jis bus greitesnis už 7700k kažkiek, daugmaž kaip 8700k, gal biški lėtesnis, bet kažkaip manau neverta dėl tiek. 4,2-4,3 tikrai per mažai man. Dar bijau kad performance dar labiau kris dėl ram, nes labai jau įtakoja jie ryzen.

As kalbu 3700x vs 7700k. 7700k daugiau energijos ima, bet nasumo maziau turi. I 3800x neziurek, ten jo niekas neperka. Plius i daznius tu nekreipk demesio. Tavo 4.5ghz 7700k toli grazu iki, kad ir 4ghz, 3700x.
Su 3700x tavo ramai laisvai ant tu 3200mhz veiks.
Plius su AMD, tau kaip top OCeriui, nieko nereiks daryt. Idejai proca i motina, pakonfiguravai RAM, ir visa kita pats procas pasirinks, kas geriausia.

Kolkas ir toliau asseto bandžiau su default nustatymais,tik stabdžių pedalą pasireguliavau, nes kapiec koks kietas.
Skirtumas tarp mašinų tai tikrai didelis, as kolkas su bmw tik bandau, tai man smagiau m2 vaziuojasi nei su m3 gts. Bet iskarto perejau i semi-automatic dėžių, nes full automtas tai nesąmoningai mėto.
Pabandziau dirt 2.0, na ten jau rimta. Važiuot vaziuoju, bet į posukius sunkiai statosi. Paziuresiu, gal su vairo nustatymais reikia pazaisti. Ir kaip Kushlius rašė, kažką su rankiniu reikia burti, nes kai toks didelis vairo pasukamumas ir rankinis ant mygtuko, nesąmonė truputi.
Maniau kad shifterius kas pardavinėja naudotu, tai nifiga, visi tiktai komplekte su vairais.

Tai 6W px, čia turbūt koks 1€ per metusCha cha
Bet nuo 90W iki 300W nesinorėtų peršoktJuokiasi 180-200W būtų dar nieko. Bet ryzen vistiek bijauCha cha O sutvarkė jie tuos boost clockus? Pvz 3800x normaliai ant 4,5ghz veikia? Ir ar nebus panašu į 9900k, kad kaip jam reikia geriausio aušinimo ant 5ghz tai 3800x reiks tokio pat ant 4,5ghz?

Pasižaidžiau dar su cpu overclock. Biški daėjo kaip overclockint po tiek metųJuokiasi Žodžiu reikia llc keisti, aš jį būdavau palikęs ant auto visada. Tai dabar 4,7ghz pasidariau, viskas normaliai, įtampa mažesnė nei stock 4,5ghz. tik jei avx prime95 eina, tai tik 3 branduoliai 100% sukasi, 1 likęs ten 5-15%. Bet gal px? Daug žaidimų avx naudoja bet niekada neapkrauna visų branduolių 100%.

Ir ramų vistiek taip palikt nenoriu. Turi eit 3200 užstatyt kažkaip, bet dar nedaeina kaip.

Pažėjau kaip tas 3800x, tai jis kap suprantu ant 4,5 kaip reklamuojama net neina, 4,4ghz 97C su liquid cooling. Gal aš planuosiu su inteliu pasiliktCha cha

realybej 96W Mirkt

Kas nusimano ar čia skaitosi normalūs servai rimtiem mp žaidimam? https://www.leaseweb.com/dedicated-servers#NL

Jo. Iš pradžių žiūrėjau thurstmaster shifterį, bet 1. Jis virš 100€. 2. Nesu tikras ar neklitų problemų su kitos firmos vairu ir apskritai pajungimu. Bet kaip sakiau tas shifteris tik ETS2 ir aktualu arba žaidimuose kur senos auto. Dauguma naujų racing mašinų vistiek kaip ir realybėj junginėjasi su paddles arba sequenciniu shifteriu vietoj kurio realiai irgi gali paddles naudot. Geriau galvoju pabandyt shifterį vietoj rankinio naudot, nes ralyje rankinis su mygtuku ant vairo žiauriai nepatogu.

O tai shifterį turi? Šypsena

Persiduoda tikrai. Vairas pasidaro toks laisvesnis kai ratai sukibimą praranda.
AC turi daug appsų kuriuos gali pridėt į žaidimą ir kurie rodo visokius stats. Ffb clipping tai yra kai per didelis ffb būna.
https://www.racedepartment.com/downloads/ffbclip-app.7910/

Ir šiaip ten daug community contento yra, buvo pamenu ir lietuviška trasa, panemunės žiedas kaip ten. Labai stiprus ir didelis modding community AC.

Dar yra ACC, kuris į mp orientuotas, bet kaip ir pirmas žaidimas ne iki galo padarytas. Fizika, feel, ffb ir t.t. praktiškai tobula, o visa kita pamiršta kaip visada pas kunos. Ir nekritikuok jų žaidimo jų forumuose, nes gausi banąJuokiasi Tas pats su project cars, ten jų bosas ian bell, gali pasigooglint, kretinas visiškas. Bet pC nors ir atrodo gražiau, bet mašinos mažai skiriasi, AC kiekviena mašina turi savo charakterį, įsėsk į viena GT3 į kitą ir iš kart jauti skirtuma, kai tuo tarpu pC per daug vienodai viskas. Ir bent jau pirmos dalies ffb yra tragiškas, su fizika irgi nekažką.

Dirt rally 2.0 pabandyk.

Sako iracing dar geras, bet ten jau turi kasdien važinėt, tai daugumai neaktulus.

Visokie kaip ETS2 įgauna naują kvėpavima. Kartais kai įkalnėj sustot turi ir po to pajudėt su kroviniu ir sankaba, tai linksma būnaCha cha

kad ten yra profilis g29, pasirinkau ji ir nelabai matau poreikio daugiau kazka nustatineti. Gal su laiku matysiu.

Nu nemanau kad persiduos "tas jausmas kai ratai praradineja sukibima", nu sunku tai paaiskinti.

Nu mano 7700k max 90W valgo.

Assetto corsa turi gerą fiziką ir force feedback. Reik ten dar pasireguliuot vairą kad nebūtų ffb clipping. Deja contento AC neturi. Hotlap simulator.
Šiaip turi jaustis ten viskas.