cRPG baras

Kagi, zinios apie Fallout 3 licenzija sklando po visa tinkla. Pagal viena danu interneto puslapi Newsz.dk vyrukai is senosios BIS kompanijos megina rinktis i viena grupe ir patys gauti Van Buren lincezija, taip pat ir varikli, ir patys uzbaigti zaidima. Matomai reporteris is sio tinklapio kalbejo su vienu zmogumi is BIS komandos ir gavo sia informacija is jo

NMA/BIS pastovus "rasytojas" kumquatq3 parase idomia zinute BIS forume apie dabartini Interplay pinigini "statusa" ir kaip Interplay tvarko savo finansus. Tai gana idomu:

The Grand Total
The grand total that Interplay would have saved had those transactions
this year between Interplay and Titus (and its subsidiaries) not taken
place asthey did… ← net nezinau kaip isversti sita dali (nesimokiau anglu mokykloje), bet esme yra tokia kad Interplay isvaiste didziule suma pinigu vien del Titus Mirkt

$305,000 + $3,407,000 + $1,710,000 + $227,000 + $60,000 = $5,709,000

verst nereikia nesuprato tik tiem kurie baige 9klases su koridorium rusu sustiprintoje mokykloje Juokiasi

Gerai, ir tave priimsim i partija.Cha cha

Va butent. Hardcore RPG ne kiekvienas sugeba zaisti, ypac siuolaikiniai pypliai. Norint kad geimas butu tiktai nusisekes reikia sudominti ir pyplius. Jie yra pagrindine rinka. Seip cia kaltes yra ir pacios PC geimu rinkos. Dusina ja konsoles ir bijau, kad uzdusins.

Cia kas sika? As?Apakęs Cia gi super geimas.

Ne atseit o tikrai nenesa.Šypsena

Va butent. Reikia sukurti sedevra. Tai padaryti tipo lengva? Kiek tokiu sedevru isejo siais metais? Norint kad geimas atsipirktu konsolese uztenka sukurti vidutini geima. 2+2=4Cha cha Isvados manau aiskios.

Yra atvirksciai ir Interplay cia kaltint nereiketu. Tokie dabar laikai.Šypsena

Turetum didziuotis savo broliu.Cha cha Cia gal jusu seimos bruozas?Šypsena

Cia dar neaisku kaip bus. Jei kas paiulys gera kaina… Pigu nebus, nes i F daug babkiu ir darbo sukista.

Shiaip debatai debatais, o tolku ish to jokio Juokiasi
nebent visha shita reikala dabar verchiam i anglu kalba ir siunchiam kokiems ish interplay ozhkuchiams tegu tipo apmasto ir padaro ishvadas…

CIUXINAMES, jei ir bus tai bus negreitai nes paleidus vejais BI jie sugriove paskutine F3 veteranu komanda, kurie dar kazka novatorisko galejo sugalvoti, visi ka jus manot ateis dabar koks nors ten GENIJUS ir padarys mums toki SEDEVRA ??
Niekada gyvenime, nukirsk saknis mirs ir medis…

Trumpai:

  1. Fallout Tactics - geras ir nusisekes geimas. Tai nera Fallout 3 ar Fallout 2.5, tai - Fallout Tactics
  2. Diablo yra RPG. Tixliau action RPG. Dar tixliau - CRPG.
  3. Peticijos nepasirashiau, ir nepasirashysiu. Sazhine neleidzhia.

hmm aciu tau uzh tavo nuomone tik vat kad jos niekas chia neklause taip kad laisvas ponaiti Juokiasi
o jei patinka diablo tai tavo bedos, tada reiskias intelekto stygius kad zaisti Fallout

na jau, na jau, kaip tai nusisekes? sis geimas padidino milijonines skolas Iplay kompanijoje. Nera ne vieno zurnalo ar bent jau saito(gal), kuris butu palankiai ivertines si zaidima.

[quote]2. Diablo yra RPG. Tixliau action RPG. Dar tixliau - CRPG.
[/quote]

geriau patylesiu, nes tingiu gincytis. Esu skaites ankstesnes, berods tavo ir killerbee, diskucijas apie tai. Nenoriu to vel eskaluot.

[quote]3. Peticijos nepasirashiau, ir nepasirashysiu. Sazhine neleidzhia.

[/quote]

tai gal tu koks konsoliu fanas ar ka? si peticija netik apie Fallout 3, ji aplamai apie PC zaidimu ateiti. Nejau tau ji nerupi?

Taip, kartais 90h poziurio nesuprantuNe

OT:

Manau, kad versti reikia. Baigiau shiek tiek daugiau nei 9 klases, bet vis tiek ne ka suprantu.
Tiesa, rusu kalba taip pat nebuvo sustiprinta, bet man dabar visai vienodai ar lt, ar ru skaityt.
Jau planavau atiduot savo balsa uz tave VIP rinkimuose, bet teks susilaikyt. Labai jau megsti kitus purvais drabstytiBlogai

Jo, buvo tokia diskusija. Cia jau priklauso kaip traktuosi. Man Diablo yra Action su RPG elemetais o 90h mano atvirksciai.Šypsena

haha del VIP nei man reik nei ka Juokiasi
del drabstymu, tai kiekvienas mano pasakymus savaip gali traktuot… jei tau paranoja ash tau nepadesiu.
O jei tau reik vertimo visa prasom gali kreiptis ishversiu ir dar ir tarp eiluchiu paskaitysiu Taip Labas

Cha cha pasimetei savo zodziuose. taigi ir tas pats F: BoS yra cRPG, o diablo…eeee…mm…arkadinis crpg? (pokstas toks)

p.s. isverciau savo ankstesni post’a, 55-a zinute

Well the speculations about the Fallout PC license is all over the net,(Speliojimai apie Fallout PC licenzija sklando po neta) according to a danish site called Newz.dk the old Black Isle guys are trying to rally up and obtain the license for themselves( anot vieno danu puslapio "*" BI komanda vel bvando susijungti ir nusipirkti fallout licenzija sau). The idea is to get the license and probably the engine, then finish the game themselves.(MOL ju mintis nusipirkti licenzija ir varikliuka ir pabaigti zaidima patiems) Evidently the reporter from this site have talked to someone from the Bis team and got this info from him. (atseit vienas ish to puslapio reporteriu shnekejosi su kazkuos ish BI komandos ir gavo info ish jo.

p.s.

NMA/BIS regular poster kumquatq3 made an interesting post on the BIS forum about the current monetary statys of Interplay and the way Interplay’s been handling its financial business. It’s quite interesting.
A snippet: (vienas ish BI posteriu padare idomu posta forume apie dabartini interplay statusa ir kaip interplayius tvarkosi savo finansus, tai ganetinai idomu…)

The Grand Total (
The grand total that Interplay would have saved had those transactions
this year between Interplay and Titus (and its subsidiaries) not taken
place asthey did… (Suma kuria butu Interplayius sutaupes jei nebutu pervedinejes pinigus TITUS)

pradedu atkreipti demesi kad PETICIJA del "Mes norime VAN BUREN" virsta i kova D2 vs F1-3 hehe
Man o prasidejo viskas nuo geros idejos kuria "genijai" sudarke ir is jos padare dar viena varzytine… LIUDNA

Gerai turet bent 2 vertejusCha cha. Hmm… idomi naujienaNekaltas. Vel ipute i mano dushia tokia maza, maza vilti, kad ziurek, po kokiu 10 metu, gal ir sulauksim ishsvajoto F3MyliuMyliuMyliu

Savo pareiga Legendiniam ziadimui atidaviau, o chia reikshtis jau nebematau prasmes