cRPG baras

12007 Signatures Total Taip

31697 Total Signatures
ir eina i virsu hehe

nesvaik, 12574 Total Signatures

beja, as uz 5 pasirasiau, tad Killerbee gali ir nesirasyt, cia bus ir uz taveŠypsena. Beto, kuomet kas pasirasinejat, tai rasykit valstybe USA, kadangi tada bus aishku jog to paraso autorius gali ipirkti originalaMirkt.

p.s.: Interplay patapo nemegstamiausia mano kompanijaKanda. Boikotuosiu ju zaidimus, netgi RPG(ta prasme net piratiniu nelosiu). Nuzudyt BISApakęs? Man si zinia kaip duris i sirdiLiūdnas. krc paskutiniai ubagai, paskui konsoles sekioja.Piktas

jau kokia 10 kart pasirasineju…
atsimenu, pries pora metu irgi peticija buvo, tai buvo virs 300.000 parasuNekaltas

arba jus durni arba ash nezhinau ka daugiau pasakyti…
fallout serija ishvis yra RPG shedevras… tiek pirma tiek antra dalys susirinko metu rpg apdovanojimus…
kodel po pirmu 2 daliu nebuvo kuriama ishkart 3… tai tie kas domisi zhino tiem kas nezhino pasakysiu kad visi pagrindiniai tu daliu kurejai ishejo ish interplay’aus todel nebuvo kuriama 3… BoS buvo kuriamas kitos kureju grupes… todel jis labai mazhai kuo panashus i pirmus… tuo pachiu ir tactics… o FŠikšnosparnisoS skirta PS2 yra pabaigta ir zhaidimas atiduotas cd shtampavimui… papraschiausiai atsirado nesutarimu tarp interplay’aus ir leidejo VU Games… todel uzhtruko… BIS uzhdare del skolu kuriu prisikaupe per visu tu addonu kurima (20 limonu per ganetinai trumpa laika)
parduoti teises kam nors (kaip kazhkas sake "Troika" kompanijai butu gera ideja zhinant tai kad jie ir yra pagrindiniai zhmones kure pirmas 2 dalis poto pasitrauke ish interplay del kazhkokiu nesutarimu)
vienu zhodzhiu F3 tai dar vienas zhaidimas taip ir neisvydes dienos shviesos…
gaila nes tikrai daug kas lauke jo… pasiskaitykit nete info
o del peticijos tai visiems px kas ten pasirashynes ir koks skaichius bus nes demesio i tai niekas nekreipia…
vienu zhodzhiu gaila

13195

Mano 13239…

Trecia varianta galiu pasiulyt?

Nesutinku, BG aplenke F2. Na bet neesme.

Zmoniu kaita vyksta pastoviai ir del keliu zmoniu geimo kurimas nesustoja. Esme tame, kad trecios dalies kurti jie net nesiruose. tik paskutiniu metu atsirado infos, kad jau kuriamas. Pagal tavo teorija tipo F senieji kurejai sugrizo?Cha cha Ne velnio, BIS tiesiog bande issigelbeti nuo bankroto, bet Interplay truko kantrybe ir pasiunte juos nx.

Manau kad ne anksciau.Mirkt O del Diablo… Gal dar manai kad Diablo fanu yra maziau uz F? Diablo kiekvienas piplys zino net siais laikais. O fallout?

FALLOUT NEEDS YOU!! SIGN NOW!!!Juokiasi

13380 - judam i pergale!!! MirktMirkt o kol kas KietasKietasKietasAlusAlus

na Diablo cia ne prie ko, juk tai eilinis Blizzard popsas ir net ne RPG… Faktas tas, kad VISI RPG gerbejai zino apie Fallout, nesvarbu ar jis pyplis ar ne.

Cia tik mes su tavim manom kad Diablo ne RPG. Paaiskint tai milijonams kitaip mananciu. Diablo yra prie to kad apie ji zino/zaide visi dauguma geimeriu o fallout tik tikri RPG fanai. O kiek tokiu fanu siais laikais?Šypsena
Vienzo galima cia gincytis iki pamelynavimo, bet mano nuomone F3 nekure del financiniu priezasciu.

Ot velnias… Pasirodo tik jie dviese taip mano! O kiti taip manyt negali?

hahaa NEEEEE DIABLO tai action/arcade su rpg elementais Juokiasi
ir shiaip gaidzhiu gaidys tas dieblo

kazkas negerai, amerikanai nelabai aktyvus, beto ne vieno japono ar korejiecio(nors tie ten blizzard vergai) nepastebejau… reik apie tai paspamint per visus forumus(ta prasme ne bangos, bet uzsienio). Zodziu cia kiekvienam PC, nebutinai RPG, gerbejui tai yra garbes reikalas. kolkas tik 14000 parasu…skaicius juokingas.

shiaip jio nelabai kazkaip aktyviai dalyvauja…

Diablo? whahaa ;D taijgi diablo toks geijmas kur zudai viska kas juda kiekviena pyplys ji pazaijs o del fallouto drysciau suabejot galu gale falloutas metus prabuvo kompe kol pirmai misijai suaugau zaijst poto visos misijos kaip is pypkes ;D

karoc killerbee kad ir kaip tu shiktum ant legendinio zhaidimo, tavo zhodis tik ir liks ****o vitoj Juokiasi

  1. nu o del grajaus, tai galiu pasakyt kad fallout2 mano bratkis loshe, tada jam buvo 7 metai Laimingas shiaip chia kazhkas sake kad pinigu nera bla bla bla, tai dabar mano mielas man paaishkink kodel jie taip tvirtai laikos isitvere autoriniu teisiu i f3 ir niekam ju neparduoda? Cha cha

ogi todel, kad Interplay nekencia PC, atseit tai nenesa pelno. Bl, sukurtu sedevra tai pelnas savaime ateitu, pvz geriausias to pavyzdys Bethesda Softworks kompanija. Jie kure sedevra(Morrowind) grynai PC, taciau veliau perdare XBOX’ams, tai kaip manot, kuri versija buvo pelningesne? ogi savaime suprantama, kad PC. Tiesiog demasys pirma turi eiti PC, o po to konsolei. Sitoj srity Interplay ir susimauna. Del to as ju nekenciu.