CILINDRU SLIFAVIMAS?

CILINDRU SLIFAVIMAS?

Gal zinot kas gerai slifuoja cilindrus? Butu gerai zinoti tel. arba adresa ir darbu kokybe. Galit parasyti ir kur levai daro si informacija naudinga butu visiems.

iskart prisiminiau filma "sidabrine svajone". labai grazi filma.

Vilniuj - UAB "ASVELA", tel yra imoniu kataloge, dar V. Razuvanovo firma, jie taip pat imasi ir nestandartiniu darbu, bet gan brangiai. Kad teisingai praslifuotu cilindrus, reikia atvezti ir stumoklius, turbut sito nereikia aiskintiCha cha, dar UAB "Slifas", jie yra uz moksleiviu rumu, irgi nagingi meistriukai, virina aliumini ir tt

Kadangi man dabar aktualu. Tai buvau Asveloj. Savanoriu 124, Silikato teritorijoj, reikia kaip reikiant ten irtis tolyn, tel.2653778. Sakė padarys, beliko nusipirkti stumokli pirmo remonto (Iz P2).

viskas ziurima pagal kaina, kur pigei daro-kokybes nesitikek, kiek teko susidurt su slifu-halturscikai…
asveloj pusetinai daro…
dar ira firma "mikrometras" kazkada gerai dare, daba nzn …
pats darausi pas sportininkus, kaina uz skyle dvigubai nei kitur, bet man px…Cha chaCha chaCha cha

kokiam Tau mieste reikia ?

As turiu tu jawos cilindru tik mano 6vjawa buvo bet man atrodo kad cilindrai tinka ir dvylikiniai jawai>Turiu kokias keturias ar tris poras.Jei kam reik tai pigiai atiduociau

12v ir 6v jaros cilindrai skiringi