<b>APKLAUSA:</b> Kokį gyvūną turite, ir koks jo/jos vardas?

amm tarantula Šypsena vardo nesugalvojau Šypsena

auginu namie dobermana vardu Lordas - tikras lordasŠypsena

As irgi cornishrex`e turiu! Pilnas vardas butu IC Fantastika Zaibas*LT , bet siaip tai Fanta, Fantulka ir pan. saukiama yra Šypsena O cia pacios nerealiausios kates, is visu, tik zmones daznai to nesupranta, ir tenka isgirsti klausima - “Kas cia, suniukas ar kate? Ar jus ja kerpate?” ir pan.

Dar turiu koli veisles suneka, nekilminga, bet kilmingu vardu - Princas.

Ir aqua 240l Va ten tai vardams sugalvoti daug laiko praleisti tektu… Šypsena

Turiu cvergsnaucere Oli (Olimpia Hits Handy boružėlė dokumentuose). Siaip Jau namie tai ji Oli, Olytė, Ciucka, Tuku-tuku, Šliapsa (nes ji taip lipa laiptais ir bega (t.y. šlepsi) per kliūtis: šlept šlept Šypsena), Pupsė, Pupsikas, Pukusiukė ir pan. O kai neklauso tai Olimpia arba Olimpia Hits.

RascalGirl raše:
O uztas as turiu saunia kate kurios veisle yra kornishrex(ks

Umbrella rase:
As irgi cornishrex`e turiu! Pilnas vardas butu IC Fantastika Zaibas*LT , bet siaip tai Fanta, Fantulka ir pan. saukiama yra O cia pacios nerealiausios kates, is visu, tik zmones daznai to nesupranta, ir tenka isgirsti klausima - "Kas cia, suniukas ar kate? Ar jus ja kerpate?" ir pan.

Dar turiu koli veisles suneka, nekilminga, bet kilmingu vardu - Princas.

Ir aqua 240l Va ten tai vardams sugalvoti daug laiko praleisti tektu…

O man taj bairis buvo: einu su drauge prie mariu ir mano Ernuska is paskos eina. As nepastebejau tol kol tokie vaika gal 10, 11 metu klausia “CIA KATE AR SUO?” as atsisuku o ziuriu cia mano kornisrekse kate is paskos keliauja…Šypsena

turiu ziurkena-bila ir maza kalyte vardu tela.

Turiu KATE vardu NIKA
cia kai varda galvojom kad pasiutus kaip velniukstis tai ir…
O ji is tiesu kovine kate ,kaip tetis sako "kovine muse " nes pilka ir raina .Tik tas rainumas toks idomus kaip leopardo rastais tokiom demem o ne dryziais.Musu seimos numyletine ir galvos skausmas. Cha cha

Turiu kate: Finduska - pagrindinis vardas, toliau - Žiulė, Frosė, Fistulka… Neprisimenu daugiau.
Dar turiu ziurkena: Pyteris vardas

As turiu suni dobermana. Oficialus vardas - Flintas, bet kartais ji vadinam Flintuku, Flintoshka, Toshka

o as turiu sunena (ne shuni) - Tadas vardu. Elgiasi kaip kiaule, bet labai prisirises prie manes Cha cha

as tai auginu smiltpeles.nors vardai ir klaidina del lyties bet man faini.taigi turiu kuzia,surka (s ir turi buti s,o ne sh).zigmas

turiu shuni, rotveileri, vardas hmmm baksas Aš nekaltas gavau ji 2 metu, nebebuvo kaip pakeist, nors dazhnai vadinu meshkaCha cha
taip pat turiu katina, vardas katinasCha cha
kartais ‘laikau’ muses, vorus, uodus - vardu neturi Cha cha Cha cha Cha cha

2 sunis margis ir dziule, biciu aviliLiežuvisLiežuvisLiežuvis

Jūros kiaulę vardu Čarlis Bučkis (paršiukas gaunasi) Cha cha

As tai turiu triusi isprotejusi, jo (tiksliau jos) vardas Siknius, nes saziningai si varda uzsitarnavo - visur kur eina, ten meto, zodziu reik vaiksciot su supeliu is paskos. Oficialaus net neprisimenu, o gal ir nespejom sugalvot.
Dar turiu dvi netyciukes zuves, nes tai pirmas seimos pagausejimas po vestuviu. O kadangi dar visai neseniai vargstu su jom, tai dar nespejo uzsitarnauti vardu Šypsena

As turiu keleta shuniuku: Shkotu terjeras Oliver Velniukshtis(Olik, Oliunia)Piktas,Nykshtukini juoda pudeli ABRA-KADABRA LA FINETA Paradoksas (Abrusia, Abra, Shvabra)Liežuvis,Didieji balti pudeliai ARIJA Fortunos malone(Lili, Liusia, Lilija) ir juos dukryte BELOSNEŽKA LILIJA Juodoji gaida (Mona, Maniunia, Montia)Apakęs, na ir senute nykshtukini pilka pudeliuke KERRI (Keriusha, babulia, Hriusha)(I). Ir tiesa dar papuga Kesha (koks gi dar gali buti papugos vardas?)

Oi, oi, oi, visai galva susuko sa shitais gyvunais, jauniki tai ash pamirshau Liūdna, dar yra didysis pudelis- mazhiukas chempionas DANVIK EMPERADOR (JULIK, Julivanich, arba, tevai vadina Tobik)Aš nekaltas

turiu vokieciu-kaukazo misruna’vojus’

Aš turiu šunį.Jo vardas-BONIS Šypsena
P.S. Kartais aš jį ir kitaip pavadinu Mirkt

AS tai turiu kate, kuria vadinu Zose arba Zoska, nes yra labai smalsi Cha cha Nors kai ja gavau tai jos vardas buvo Sinjora, na siaip jai tiktu ir sis vardas, nes vaiksto labai isdidziai Cha cha