<b>APKLAUSA:</b> Kokį gyvūną turite, ir koks jo/jos vardas?

O as turiu BULTERJERE Liežuvis ,jos vardas Resta Cha cha dauguma zmoniu jos bijo,bet po kiek laiko sako: dar niekada nemaciau tokio draugisko ir linksmo bulterjero Šypsena .
Dauguma i ja isimyli is antro zvilgsnio Liežuvis Cha cha
Siaip suo labai linkmas ir pamaiva.

turiu suni,bet ruosiuosi isigyti dar viena suniuka galbus retriveri Aš nekaltas

Nu mes tai namie laikom vezliuka,kuri mama pavadino Dominyku,nors jo isvis nekviecia,nes kaip pastebejau jam vistiek dzin… Cha cha

Sveiki,
turiu tris sunis:

  1. Veisle Podenco Ibicenco, vardas Kastor’s House BuketikŠypsenaŠypsenaŠypsena Namuose - Plantas, asilas, durnelis, geras suniukas, Plantoska, chempionas.
  2. Triusine taksiuke Mini (Miniukas, grazuole, coliuke, princese ant zirnio).
  3. Nykstukinis taksas Anri Dual Best (namuose Anri, banditas, grauzikas, chuliganas, perspektyva).Šypsena

Turiu rusu melyna katina,labai fainas,protingas,grazus (visi kas mate taip sako),jo vardas- Murkis Liežuvis Šypsena

Na ir as prisidesiu: kashanas vardu Bambolinas. Vot tep.

As tai turi shuni ir vora. Shuo - pudelis, vardu Leini, nors puse zmoniu sako kad pudeliai ne sunys. Atsiliepia i visokiausiui vardus. Pati megstu ja vadinti Ryzha. Voriuka tai tik neseniai isigijau, uzvadinau Kasandra…
Hei, gal kas dar laiko voriukus? Butu idomu pasneketi Šypsena

O ash turiu katina(pusiau persu, pusiau siamu veisles)Šypsena, vardu SIMAS Cha cha(rimtai), tik nesijuokit, jau toks vardas buvo ishrinktas, kai pasiemiau ish draugesŠypsenaLabai, liabai myliu jiŠypsenaBučkis

Na, mano drauge turi katina vardu Martynas, ir nieko chia keisto… jam tinka Mirkt

Turiu rotveileri,labai fainas ir linsksmas suniukasŠypsenaJo vardas ArasMirkt

Mano suns vardas jau buvo uzdetas kai nusipirkau jis su dokumentais. Ant dokumentu vardas yra Foresta Niom Aš nekaltas taciau supaprastinau tiesiog Foresta Šypsena
Dar turiu papuga (nimfa) ji dar nera labai sena ir vardo neturi… Taip pat turiu du akvariumus bet zuvim vardu tai nededu nes nemanau kad tai protinga mintisCha cha

turiu 2 sunis ju vardai yra Tudis ir Bugis Cha cha

turejau sunyte dobermane(neseniai jos netekauLiūdna)tai jos wardas buwo Terra,turiu papuga drauge sugalvojo jam Kuko warda,bet mes ji vista vadinamLiežuvis(mama taip ji pradejo vadint)

Auginu nuostabu gyvuneli shinshila vardu shinshis Šypsena

Turim medžioklinį Cha cha juodai-baltą katiną, katro originalus vardas yra Spoksas (bykoz Apakęs tokiomis akimis žiūrinėjosi aplink kai vežėmės iš kaimo namo).
O šiaip, namie, kai šeiminykas būna nuotaikoje, aną vadina pilnu vardu: Kačkinsas_Kliopčinsas_Spočkinsas_Varmaliočkinsas_Videos_Prezidentūra_Uab_Ab_Bbd Cha cha
Šiaip, dar kartais Kačka-Pačka, Varmaliūška, Spočka Šypsena

Turiu suneka,rotveileris, ciuckes vardas kora, fainiausias padaras koki as turejau is visu gyvunu Aš nekaltas

turiu juru kiaulyte vardu tikis jis senas jam 6 metukai

As turiu Pietu Rusijos Aviganiu! ju netgi 6!Tai va ju vardai. Fortuna,Adzibej,Dampy-(pagal dokumentus) o taip Denik,Bartos,Baron,Bagrat.
ir dar turiu katina vardu- Kisa

O uztas as turiu saunia kate kurios veisle yra kornishrex(ks). Jos vardas yra Erna. Nes jos seimininke (ta is kurios pirkom) buvo vardu ernesta… O Erna yra labai grazi, jos kailis garbanotas, kas tik ja pamato akys buna vot va tokios Apakęs Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Siaip ish charakterio labai panasi i suni. Pasitinka prie duru namuose…vaiksto is paskos sode…ir dar nebijo buti lauke (kitos kates iskart bega po masina arba i nama)…Geriausia kad nugina net kaimynu dobermana kai vaiksto prie nusu sodo…ir siaip ziauriai ciotka kate. As ja labai Širdis.

Turiu diiiiideli Kaukazo avigani…Vardas Baris ( vis dar berniukasCha cha )
ir papugina Harli D.(moco garbeiCha cha )
Dar vora Anupra, kuris yra nepakeiciamas musgaudysLiežuvisŠypsena