Atsiliepkit Ford Focus C-MAX turetojai. Kaip jums si masina?

Taigi pas mane Ford Focus Sierra L-Min Cha cha Juokiasi

ne nu argi tas zmogus toks optimistas, kad salyje kur per menesi perduodami keli simtai nauju auto, is ju fordu keliasdesimt. Is ju cmaxu gal 1? Ir jis tikisi kad cia kas nors atsilieps?

b737 a tau ne px tas? nu parašė nu nieks neatsiliepė i tema, nu ir ka nueis miegot zmogelis, bet ne sukyla zinovai su senutelem mazdom ir fordais ir tt ir knisa smegenis pasiskaite is ineto ar paziureje paveiksliuka nu nx to reik? Niekaip keli veikejai neismoksta nekist liezuvio kur nereik, ypac jei kalba apie naujas ar apynaujas masinas, gal cia pavydas uz to slypi nzn. Pavargęs

Tiesiog manaw kad liaudis yra shiek tiek priesh Fordus. Shiaip fordai seniai man patinka - labai paprastos mashinos.

Na ka C-MAX turetoju neatsiliepe, bet buvo bent tokiu kurie dare test-draivus. Ir tiek jau neblogai.

A tai lewle Cieške jau stipriai geriau? Aš, pvz., testdrive’o nedariau, bet per parodą buvau įsmukęs vidun, nu ir ką - negaliu savo nuomonės parašyt? Apskritai, ko gero, apie Ford’us daugiau žinau, neu tu su visa gimine kartu. O apie tai, kad C-Max’as (arba Focus’as) yra (buvo) labai stiprus kandidatas kažkam į company-car poziciją, aš nesiplėsiu…

Na, be abejo, mes negalime sau leisti prabangaus OOOO modelio, tokio kaip 80 ar 100, jau nekalbant apie 200, todel is pavydo galvojam da i parashysime.

Nu va tipiska mastysena prie ko cia mano c4? paaiskink ? Kuom cia susijusi su sia tema?vabsce, o tavo tie senu fordu ismanymai neidomus nei temos autoriui tuo labiau man. Kur kalba apie nauja apynauja masina tu visur isikisi ir aisku gaidini masina nes tavo *****a siera technikos stebuklas. o kitos ypac naujos nevertos demesio Cha cha Cha cha Cha cha Gal pakalbek kai klausimas bus sieru turetojam.Nusileisk bisky is svajoklio pezejimu.

Visur? Kame problema? Ar parašiau kažką, ko nežinau? Gal samprotavau apie važiavimą, variklio charakteristikas ir t.t.? O tu gal temos autoriaus klonas ar brolis dvynys, kad žinai, kas jam įdomu, o kas ne? Ar tik šiaip, nusprendei šioje temoje “padaryti tvarką”? O gal nori mane apšviest, kiek geras ar blogas yra C-Max’as? Ar tau tik šiaip, lėtinė nedapistozė kamuoja?