Atsiliepkit Ford Focus C-MAX turetojai. Kaip jums si masina?

Baikit jau - nevazhinejau ash su jokiais Scenikais. Buchiau vazhiaves, gal ka kitaip pasakychiau. Apie shita sakau tik tiek, kiek pats bandzhiau. Zhinau, kaip jis begejas, kaip stovi posukiuose, kaip stabdo. O apie dizaina tai chia atskira kalba. Tiksliau nera jokios kalbos. Tai palikim moterims Mirkt

ne nu common, jus gal neieskokit ‘vietos’ vienaturiuose, padarytuose and compact klases auto bazes.

o ką? opelis merivą irgi vadina vienatūriu, nors ir ant corsos bazės Šypsena

Tie “burbulai” kuo toliau, tuo labiau man atrodo priimtinas pasirinkimas, bet kad tos pakankamai grasiai deklaruojamos vietos juose iš tikrųjų daug mažiau. Būtent tai labiausiai ir nervina… Juk gaminami jie ne tam, kad modelių gamoje būtų variantas su aukštu stogu, o kad (bent jau taip tūrėtų būti) erdviai ir patogiai ilgesnei kelionei tilptų bent 5 žmonės plius bagažas. C-Max’e ilgos kelionės penkiems žmonėms neįsivaizduoju. Minivan…

O man kaip tik rodosi, kad vienaturiai yra tiesiog atsakas i paklausa. Ir perka juos ne vien keliautojai, o tie kam patinka ‘masinos aukstu stogu’, su galimybe ismetus sedynes pervezti ka nors stambaus. Tarsi universalo atmaina siokia tokia. Su Cmaxo segmento auto tikrai nebus patogu keliauti kazkur toli 5 zmonems. 3 - daug maz ok. 5 zmonems yra patogu keliauti T Avensis Verso arba T Previa arba kitomis septynvietiemis, ismetus galines sedynes. Pvz T Previa 7 zmones irgi negali niekur vaziuoti, nes i bagazo skyriu telpa tik plavkes ir ranksluostis.

Faktas kaip blynas kad labai skiriasi vienaturiai tokie kaip Meriva, C-MAX ir Sharan. Bet jie vistiek visi vienaturiai. Taigi persasi isvada kad zodis ‘vienaturis’ apie vieta dar nieko nepasako. Pataisykit jei klystu. Del vaziavimo patogiai penkiese ilgoje kelioneje tai vel reikia susitarti kas per kelione. Tarkim 5-kiese nulekti 300 km is Vilniaus prie juros nematau jokiu problemu. Kitas klausimas jei noreti nulekti iki Austrijos ar Liuksemburgo ir visumoj susukti 4.000 km. Tai sutinku kad sedeti sustabeliuotiem 5-kiese nefaina. As tokiu atveju siulyciau vykti 4-riese. O 5-kiese(kai visi suauge ir ~4.000km) rekomenduociau Sharan lygio vienaturi, ir nerekomenduociau i ji imti daugiau zmoniu, nes reikia vietos bagazui ir komforto taip pat. Mano atveju kai seima is 3-ju ir gal per artimiausius metus bus 4-riu asmenu, ir turint tik viena auto, vidutines klases vienaturis atrodo labiau nei tinkamas. T.y. ir mieste ne su autobusu vazineji, ir uzmiestyje vaziuojant patogiau. Vidutines klases vienaturi suprantu (C-MAX, Scienic, Corolla Verso II, Picaso)

Žiūriu kaip tik vistos psl. C-Max ir Fusion, lyginu kainas ir space’ą - skirtumas kainos didesnis, nei erdvės. Cha cha Plius, Fusion’as yra “atseit” labiau universalus (mol, visureigį primena)… Tik klasė mažesnė, nors tai nesvarbu, kadangi abu nepretenduoja į “show-off” automobilių sąrašą. P.S. Pažiūrėjau ir Toyota kainas Pavargęs

Cha cha, tojota vargu ar verta pirkti uz savo pinigus Šypsena

“Vienatūris” yra lietuviškas (nelabai, kaip visada, vykęs) angliškojo “minivan” vertinys. O pastarasis kaip tik ir turi kažkokių aliuzijų į erdvę…

Kazkur buvau rades, kad tokiu “vienaturiu” ant kompaktiniu auto bazes atsiradimas salygotas butent grynai atsiradusia paklausa, juolab zmones del nelabai aiskiu priezasciu (tikrai ne racionalumo vedami) yra linke gerokai permoketi uz toki auto kaip C-Max, negu uz nauja Focus, nors is esmes viduje tai vienas ir tas pats auto, tik su aukstesniu stogu. Zmones perka menama talpa. Na, kepure didesne galima uzsideti. So what? O jei perka, kodel gi gamintojams to negaminti? Ziu, i sita nisa tuoj bandys lysti net ir amzinai miegantys klasikai MB su “B” klases premium minivenciku…

Šiuo metu žodžiai “savi” ir “pinigai” man viename sakinyje niekaip nesiderina Cha cha

Jo, blyn, mexican’as su sombrero gali važinėti Juokiasi

ne nu as turejau omeny, kad va jei firma sako "va tau bicas 90k, eik ishsirink masina’, tai nueini i tokvila is nusikauni avensi uz 90k su viskuo ir veziniesi. Bet jei pats imtum pvz lizingu, tai gal ir pamastytum siek tiek giliau, nx man negendamo automobilio ivaizdis, gal as geriau uz 30k kas met 4 metus is eiles vaziuosiu atostogaut, ir paimsiu pvz mitsu lanser SW uz 60k, o gal ir da ka nors arciau zemes Šypsena

As vzineju, bet tik kad ne c-max Cha cha ql auto, svarbiausia ekonomishkumas ir trauka…

Iseitu kad didziausias procentas minivenu bus lotynu Amerikoje Juokiasi

Viskas taip, tik, kaip lojalus firmai žmogus, aš imčiau Ford Mondeo Ghia 2.2TDCi 155 AG… Kad įmonė kurui mažiau išleistų. Cha chaBet čia fantazijos ir nieko daugiau. O sau imti apsimoka nebent Opel Meriva ar Fiat Idea (iš pseudovienatūrių).

Aha tas 2.2 fordukas baisiai traukia mano demesi, bet taciau jo kainele irgi hm. Truputi dar pasispaudus ziurek ir WRX iseina.

Iseitu kad didziausias procentas minivenu bus lotynu Amerikoje Juokiasi

Plius mazdaug kartą į mėnesį franšizė dėl pavogtų priešrūkinių… Cha cha

O žmogus paprašė atsliepti tik focuso savininkam Cha cha Cha cha Kietas Juokiasi Juokiasi Juokiasi