Amway produktai ir platinimas

Visu pirma sandra3x nereikia flodint…matom Šypsena O apie super duper poveiki niekas ir nesneka… O kam tie krastutinumai is tavo puses as nzn… Nuo to kad valaisi amway pasta tavo dantims tikrai blogiau nebus…o jeigu jie sveiki tai jokio super duper poveikio nesulauksi. O tas megstinis karstam vandeni…ligotai skamba. Kazkas uzvele apie karsta vandeni ir radai prie ko prisikabint. Jei tau nepatinka nenaudok niekas gi nesiulo ir nevercia Liežuvis

jei kalbet apie vitaminus, tai vaistineje ju yra n gamintoju, n sudeties, tad teigti, kad is vaistines pirkti Blogai, o amway Gerai keistokas poziuris Šypsena be to sveikam zmogui papildu poveikis nejuntamas, o ligotam visaip buna, pvz. buna, kad karvei palaizius plike plaukais apzelia Cha cha

HM nezinau man tai keistas zmoniu kategoriskumas. Kad jau jeigu giri amway vitaminus ar kita produkcija taj vadinasi visa kita yra s.u.d.a.s. Tiesiog isdesciau atvejus su kuriais pati esu susidurusi…ir as tikrai pirkciau brangesne preke tam kad nejausti burnoj gelezies skonio Liežuvis Šypsena Kiekvienam savo… O tu man parodyk siais laikais sveika zmogu kuris VISISKAI niekuo nesiskustu? Cha cha

Aišku, naudoti neverčia, bet ir teisės pasakyti, kad aš bandžiau ir įsitikinau, kad jie ne tokie jau ir geri neatima LiežuvisJei netinka - nevartok, bet antireklamos nevaryk - gal taip suprasti? NekaltasTada reiktų pervadinti temą - ČIA TIK GIRIAMI AMWAY produktai GeraiJei kalbama apie AMWAY produktus ir kažkas pasako, kad jie labai šiaip sau - Amvistai tuoj rėkia, kad tai -kategoriška nuomonė, o štai sakyti, kad AMWAY geri, o kiti blogi - nekategoriška, pasirodo Nekaltas.

ka as ir sakau, nes tamstos pagyros amway produkcijai formuoja butent toki poziuri Labas Neturiu nieko pries Amway, tik pries platinimo metodus, nes pirkdamas turiu turet pasirinkima pries akis ir tada kai man to reikia. As ziuriu, kad kokybe atitiktu kaina ir atliktu reikiamas f-jas. Nemanau, kad analogiskos sudeties garsaus gamintojo vaistas X yra vertingesnis uz eilinio gamintojo vaista Y ir kiek pikta, kad uzdraudus “nemodernius” rytietiskus vaistus pensininkai moka uz vakarietiska analoga kelis kartus brangiau. Arba kuo geresni zuvu taukai jei jie be specifinio skonio? Jei geri vaistus, tai del kazko ir tas tikslas turbut svarbiau uz skonines savybes Šypsena Tiek pamastymu Tūsas

As pasakiau ka naudojau ir kas man patiko. Nesakiau kad visa kita meslas kaip jus bandot man pripirst Liežuvis Kiekvienas turi teise rinktis. O nuo to ar as matau kaip atrodo perkamas daiktas ar ne kokybe nei kiek nesikeicia Šypsena Atsiprasau kad izeidziau jus brangieji…tiesiog paprasti vaistai kuriuos jus minit nei egzemos neisgyde nei kraujuojanciu dantenu… Taigi kiekvienam savo Šypsena

Nzn kas tie amway ir išvis atsitiktinai perskaičiau šitą temą. Ale panašu į aršių amway prekybos agentų Baisudiskusiją su pora blaiviai mastančių bet garsiai nerėkiančių žmogeliukų. Zis saks Kanda. Įdomu ar bangos taisyklės leidžia forumuose reklamą?

visai nieko

Ei ei, klausykit, cia visa ne reklama, o tik siaip diskusija. Ir kodel gi savo patyrimais ir atradimais (ypatingai gerais)nepasidalinus su kitais? A? Nekaltas As neplatinu Amway, nors turiu tokia galimybe ir net gal zmoniu atsirastu. Taciau produktai man tikrai patiko Taip, nors su jais susiduriau pirma karta gal kokiais 1997, bet pradejau naudoti tik 2003… PS sian parsinesiau sampuna nuo pleiskanu - rytoj is ryto laukit komentaro apie poveiki Cha chaSiaip del tu Colgate ir Arieliu… Teko lankytis keliose uzsienio salyse ir parduotuvese atkreipiau demesi i tu Colgate, Arieliu ir kitu prekiu pakuotes - vos atpazinau Nekaltas Ipakavimas visiskai skirtingas… Kodel??? Buvau Londone ir ten nusipirkau sampuna, blin pamirsau pavadinima, bet reklama jo su bezdzionem: o mums tik bananai ir bananai. Issiplovus galva - jausmas fantastiskas… Pabaigiau ir kvailele nusprendziau nusipirkti cia, Lietuvoje… Baisu Tik veliau man drauge issaiskino, kad pakuotes skiriasi del to, kad priklauso i kokia sali produktai eksportuojami ir nuo kokybes. Mes vis gi priskiriami treciosioms salims pagal vartojima, nes negalime issireikalauti geros kokybes produktu - mums gi svarbiau kaina! Amway pirkti teko ir is Lenkijos ir is Vokietijos. Seseriai - Anglijoje. Kokybes aisku as negaliu lyginti, bent jau viskas veike taip pat, bet pakuote tikrai buvo vienoda… Tai tiek siam kartui Mirkt

As irgi neplatinu o naudoju tik sau…beja tas sampunas pan labai tiko Taip Ir kondicionierius geras. Zuvele pritariu tavo mintims. Pas mus zmones pirmiausia ziuri i kaina… va parduotuvej 3 kartus pigiau. Bet nepagalvoja, kad isparduotuves pirks tris ar keturis kartus daugiau. Taigi kaina gaunasi ta pati…o kokybe tai tikrai skiriasi. Sako prekybos agentai…jau kad AVON ar Oriflame ar Kirby ar dar siaip kokie agentai su ciuziniais ir kitajs bajeriais buvo uzeje ar paskambino as nenustebciau…pati juos vaikau. Noreciau sulaukti nors vieno pasisakiusio kuriam i akis lindo zmogus su Amway produkcija…mirtinai prase isileisti i namus kad galetu parodyti Cha cha Va tau ir agentai Liežuvis

Taigis labas rytas Cha chaCia tai tu gerai pasakei su tais agentais Juokiasi GeraiInformacija del sampuno: sian issiploviau ir kol kas nei vienos pleiskanos Apakęs Nes siaip kiek sampunu isbandziau - tik issiplaunu galva ir is karto pleiskanu sniegas… Taip

Cia turbut kai kam paranoja Cha cha Vos tik kas nors ka nors pagiria-is karto apsaukiamas platintoju.Nors ir tam platinime as nieko blogo nematau.Kiekvienas renkasi tai,kas jampriimtina ir “ikandama”.O kai kam reiktu skirti naturalius produktus nuo nenaturaliu Mirkt

Ai, isiterpsiu ir as del tu kainu skaiciavimo… Gudziais 1998 metais ir as pirkau ju skalbimo miltelius (vaikus mazus tada auginau), ir dar kazkokas priemones. Musu seimai tikrai nesigavo pigiau nei Persil’a pirkti. Ir geriau nesigavo… Nors pagal instrukcijas visas bandziau…

Kas kaune plaptinate sia produkcija,parasykite i privata

aš tos firmos nei mačius nei girdėjus (išskyrus šią temą) Nekaltas įdomu, kodėl? Nekaltasbet man keisčiausia tai, kad viena firma gamina ir pastą ir kremą ir skalbimo priemones ir vitaminus ir net pėtkelnes Apakęs universalūs kokie Nekaltas

amway.com/en/Product/products-10329.aspx? o universalumas gali but pagristas tuo, kad gamina kazkas, o jie platina savo vardu, pan. kaip taupa Šypsena

Jei atkreiptumet demesi pamatytumet kad tiek pastos tiek sampunai kremai skalbimo priemones ir vitaminai visi turi skirtingus pavadinimus vienai rusiai Šypsena

Bet taigi cia kontrabandines prekes! Kas yra oficialus Amway importuotojas Lietuvoje?

Gerai

O man tai dzin, ar tai kontrobanda ar ne Liežuvis Geriau nei legaliai importuotas slamstas… Ir siaip, gi niekas neliepia jums naudot… mums daugiau liks Juokiasi