Amway produktai ir platinimas

Cha cha cha … marketingas - pardavimo forma… Cha cha

Kiek daug naujoviu suzinojau: 1. kad valikli galima gerti. 2. kad marketingas yra pardavimo forma. Juokiasi GeraiPabandem nusipirkti dantu pasta tos Amway firmos, tai kazkokio stebuklo nepamatem Nekaltas Didelis kiekis ir tiek. Nu naudojam jau pora menesiu, bet kad didelio kiekio pastos ir siaip ilgam uztenka.

vien reklama kad ir pagirioms ir trashoms tinka kiekvienam bent min. mastanciam zmogui turetu kelt itarima. bet religija (o AMWAY ir i juos panasus remiasi butent aklu tikejimu ir garbinimu)ir irodymai nera suderinami dalykai …

man labai juokinga zmones kazkur kazka is kazko girdeje daro baisiausias isvadas Šypsena Ar teko nors viena sios firmos produkta isbandyt a? Labai gerai zinau kad zmonem reikia ne pasakot o parodyt akivaizdziai…kad suprastu kame esme. Gal geriau pirkt is vaistines vitaminus kuriu isisavinimas 20% ar kiek ten…paskaiciuokite kiek kainuoja viena tabletike… ir paskaiciuokite kiek kainuoja viena Amway vitamino tablete. Ir visa kita taip paskaiciuokite…kad ir tie patys skalbimo milteliai. nusipirkau litra skystu skalbalu…naudoju metus laiko…o sumokejau 60lt. Papasakokit gal su ARIEL ar kokia dosija uz 60lt metus teko skalbtis? O ka manot apie tai kad zmogus du menesius pas gydytojus gydesis egzema ir su kiekviena savaite atrodes vis prasciau ja issigyde su Amway Multifazer ir gerdamas vitaminus. O tas valiklio L.O.C. tinkamumas viskam yra del to, kad jis yra pagamintas is naturaliu medziagu…jei yra poreikis surasysiu is ko. As su juo plaunu rankas kai darbe panaudoju Feiriuota kempinele lekstei issiplauti…nes esu alergiska tam mesluj. Tej va butu smagu kad tie kas nebande nekarksetu nesamoniu. Dar tiesa…pasta…kazkam sake eiline pasta tik kad didelis kiekis…kazkodel del tos pastos man nebegresia paradantoze.Dantiste pasiule gydymo kursa injekcijas uz 80lt…Tej va nusipirkau pasta uz 16lt (ta didziaja) ir kazkodel gydymo nebesiulo… Matyt kad tai tiesiog aklas isitikinimas Taip su akivaizdziais pacios patirtais efektais. Jei kam idomu in kns galiu duoti daugiau info

gal kazkieno patirtis sako, kad produktai geri, bet man be patirties dar reikia ir nesuinteresuotos puses patvirtintu irodymu to stebuklo, uz kuri imami tokie pinigai. Jei kalbet apie maisto papildus, tai nemanau, kad amway sukure stebukla, nes siuolaikines technologijos ir farmacijos milzinai labai greitai randa alternatyva kitu pavadinimu ir su 0,0% dalimis kitokia sudetimi Šypsena Geriau grauzt darzove ar vaisiu ir nereiks galvot kiek % isisavinama, o jei tabletes neish…ki, tai matyt kazkas su ivyksta Cha chaSkalbiau ir su Ariel, ir su pigiais, bet jokio skirtumo nepastebejau. Gal pernelyg svarus esu Šypsena, tad miltelius renkuosi pagal kvapa, kieki ir kaina. Metams tikrai neisleidziu 60 lt. Dantu pasta is esmes yra akiu dumimas, nes dantims pakanka kad jie butu nuvalomi ir dantenos pamasazuojamos ir nei viena pasta neturi stebuklingo efekto. Indu plovikliai man idomus tik tiek, kiek jo reikia pilti, kad ilgai putotu, o fairy is bandytu ta efekta suteikia. Jei rezultatas tas pats, tai kam moketi daugiau? Cha cha

Aha, as pritariu, produktai man irgi labai patinka. Naudoju valikli LOC, indu plovikli, orkaites valikti Gerai, dantu pasta, tusa, lupu dazus, valomas serveteles - demes isima, tik kartais koki vos matoma plema palieka. Sesuo naudoja dezodoranta, irgi labai patenkinta… Taip Del papildu ir vitaminu - dar nepriejau Cha cha Bet reiks pabandyt. Kaina gal ir didele, bet visko ilgam uztenka. Platint neplatinu, tik sau perkuosi, bet jei reikia, rasykit i privata…

Siaip tai gal tik sutapimas - anksciau man velniskai kraujuodavo dantenos, nepadejo nei vitaminai, nei sepeteliu keitimas. Tik gal pries savaite pastebejau, kad jos nebekraujuoja… nesu tikra, kad tai del Amway pastos, bet manau, kad ir ji prie to prisidejo…

Esu naudojusi kai kuriuos AMWAY produktus - šlamštas paskutinis. Vitaminų kaina tokia, kad gali nusipirkti vaistinėj ir dar liks kelionei į Egiptą jei pradėsi pirkti viską, ko tavo AMWAY produktų nemačiusiam organizmui trūksta. kuo vaistinėse esantis selenas skiriasi nuo AMWAY - jo cheminė formulė kitokia ar kaip Pavargęs Tarkim Ca (kalcis) - jie ką papildė Mendelejevo lentelę nauju elementu PavargęsValiklis valo tik naujai įdėtą dėmę (naują bet kas išvalo), o štai su senesne gaunasi BlogaiNE VISUS RŪBUS galima skalbti karštam vandenyje LiežuvisSkalbiklis GELZIME - džiaugiuosi atsikračius - rūbai smirdi, neiškalbia dėmių visiškai (iš naujų rūbų), nu šlamštas paskutinis. Naudoju tik dantų pastą, nes skonis geras, bet nieko panašaus kaip žadėti : dantis apsaugo (kaip gedo taip ir genda) ir iki ryto iš burnos mėtom kvepia… Aišku, AMVAY gerbėjams supeikti jų stebuklingus produktus tai tas pats kaip su Samurajum apie abortus kalbėt Cha chaBet produktai tikrai ne stebuklingi Ne

Toks sutapimas kad ir man nustojo kraujuoti dantenos Taip

Ozkuti, na as tikrai nemaniau, kad cia gali but del to Amway, bet jei jau ir tau sutapo… Juokiasi Tuomet galiu skelbt, kad nei viena kita dantu pasta man tos problemos neisprende… Cha cha

Niekas nesako kad tai stebuklas…bet norint gauti efekta reikia naudoti juos tinkamai o ne taip kad pamaciau valikli uzteskiau pabruzinau ir man neiseme demes. o valyk su blendamet dantis…sakai neges? Faktas tas kad as geriau sumokesiu daugiau uz kokybiska preke negu 2lt uz blendamet pasta kuria naudosiu savaite laiko ir nuo kurios man grauzia lupas. Faktas tas kad vienas zmogus su tuo paciu dalyku gali pasiekti rezultata…o kitas ne. Kablejai apie vitaminus… Ot paimkime gelezi. Parase man receptuka liepe nusipirkti gelezies. ir pradejo pasakot: butinai gerk pavalgius nes labai erzina skrandi, gali skaudeti gali vemti gali tik siaip pykinti, gali galva skaudet kilti rugstys ir etc. Taj va toks ir yra skirtumas tarp vaistines vitaminu ir Amway vitaminu. O beja paskaiciavus pinigais kiek man reikejo gerti gavosi pigiau nei kad buciau pirkus vaistinej…ir jokio salutinio poveikio. Ir jokio metalo skonio burnoje kuris sake kankins ilgai Liežuvis

Ech…grynai sutapo. Kas galejo pagalvoti kad Amway dantu pasta tokia brangi ir dideliais kiekiais del ko jos taip ilgai uztenka galejo duoti toki rezultata Juokiasi

Nu, ka galiu pasakyti, perkame ir mes skalbimo miltelius, indu plovikli, orkaiciu valikli…Siaip tai tie milteliai ne kazin tai kos stebuklas ir nesitaupo jie ten labai - jei maza kieki naudoji - tai neisskalbia baltu drabuziu Nežinau. Bet siap tai neturi tikrai tokio alergizuojancio poveikio, kaip visokie Tide’ai, Ariel’ai ir pan. Man gerai ir Fairy, ale mama sako, kad Amway naturalesnis. Na, bala zino Nežinau. Nuo praeitu metu geriu B gr. vitaminus. Na, poveiki tai tikrai jauciu Taip: apmazejo vienos srities skausmas (ilga laika kankino veido neuritas, bala zino, nuo ko atsirades ir gydytas ivairiausiais budais, bet nesekmingai Liūdnas) ir odai poveikis neblogas. Tai gal ir nieko tie produktai Nekaltas. Ale su L.O.C. tai as manau tinka tik vonia ar kriaukle valyti, o ne visokius grybelius ar hemoroju gydyti Cha cha, kaip skelbia platintojai Pavargęs

Na, salyginai ji ir brangi… 16Lt paskutini karta pirkau, o uztenka mums beveik pusei metu… Cha chaKa dar idomaus bandei is Amway? Pedkelniu nebandei? Man 3men nesuplyso, tik siulai issitampe Juokiasi

Nezinau man ranku alergija gydyti tai tikrai tinka, padeda. Pasiplaunu rankas juo keleta dienu ir praeina Taip

Bandziau ir pedkelnes. Pasakiskas jausmellis…nepalyginsi su tom is parduotuves. Pirma karta gyvenime eidama pasijauciua kaip karaliene Juokiasi graksti visa ir etc. Siaip bandziau ir kremus, dazus, ypatingai patiko cleaning sistema veiduj Gerai Vitaminus tai visus isbandziau…tikrai net nekyla mintis pirkti vaistinese Šypsena Beja kiek girdejau maistas sunims nuostabiai geras…bet kiek supratau ji nesenai iseme is apyvartos Žliumbia Kilimu valiklis Gerai pasaka…nereikia nei KIRBY Cha cha Cia buvo juokas karta…sakau reikia issivalyt masinoj deme nuo sedynes…taj draugleis atnese is maximos toki skystimeli sako issivaliau salona gerai valo tik pasveist reikia. Padejau ta butelka ant grindu ir ji apvirto…ir nuede laka nuo parketo ir medis visas pajuodo Cha cha Cha cha Taj jau sakau ne pasiemiau kilimu valikli…uztepiau tas putas ir kita diena issiurbiau. Ir paprasiua pas draugeli apmoketi parketui padaryta zala :d nu del zalos taj jokas jei ka Juokiasi

Cha cha Gal todėl AMWAY gerbėjai renkasi ir metų metais mokosi kaip naudoti tuos produktus teisingai (universitetą gali per tuos mentus užbaigti Liežuvis) ir vis ieško ką dar galima nuveikti su tuo produktu (tarkim valymo priemonę nuo ko geriant padeda, o nuo ko ne Cha cha) ar ką jis dar daro… Aš net negalvoju skirti šitam valiklių universitetui savo laiko Blogai manau, kad geras valiklis taip ir turi padaryti - uždėjai ant dėmės ir išėmė, o ne išradinėt dviratį ir kišt vilnonį megztinį į karštą vandenį Pavargęs

Ges, bet ir nuo AMWAY genda Pavargęs tai koks skirtumas tarp jų šiuo klausimu. Kodėl Blend-a-med - nekokybiškas, o AMWAY jau kokybiškas?

BŪTENT… bet kodėl tada sakoma, kad PRODUKTAS geras ir me s už produktą mokam, jei kokybę ne jis o žmogaus talentas nulemia. Geras valiklis bet kokiam žmogui gerai išvalo Liežuvis

Siaip tai nesutikciau su tavimi…nebaigiau jokio Amway universiteto ir nebuvau nei vienoj ju pamokelej. Ne vienoj buvau kai pasakojo apie automobiliu prieziura nes labai jais domiuosi. O vilnonio megstinio kisti niekas nesiulo i karsta vandeni. Siaip jei ka skalbiu rubus 30-40laipsniu temp. ir neturiu jokiu bedu. O skirtumas tarp blendamet ir glister pastos tas kad nuo pastarosios nustojo kraujuoti dantenos ir negrauzia burnos dantis issivalius. Ir issivalius dantis gali iskarto valgyti rugsciausia obuoli ar gerti sultis…ka nelabai skanu ir smagu daryti issivalius su blendamed Liežuvis

Dar tiesa bandziau sidabro valikli. Labai linxma su juo valyt nes taip ant akiu efektas! Apakęs Galiu net parodyt…grynaj atrakcija Cha cha

Siūlo,jeigu jis su dėme - nes kitaip gi dėmių valiklis neišima. Su dėme - nevaikščiosi, o kitų firmų dėmių valikliai blogi Pavargęs Cha chaAMWAY dantų pastą aš naudoju tik dėl skonio, man jis patinka, bet kažkokio super-duper poveikio per 1,5 metų nepastebėjau Ne