Airijos lietuviu

Na cia is viklopo nera, bet vistiek prasomŠypsena Viklopas beveik visas uzsodintas is Marijampoles ir ten 60%gyventoju lietuviai, o tu pats is kur?

Visiskai neprotingas zingsnis Airijoje vazineti su Lt registracijos Mašina Laimingas Daugybe pazistamu jau persedo i Airiskos registracijos Mašina del ramesnio gyvenimo…Nors kaip sako laimes dalykas…Kiti vazineja ilgai ir laimingai,svarbu viska su protu daryti Mirkt

Kaip atsventei? Girtas

Na isties Lietuvoje brangu,akd ir kas ka besakytu…Taip

ai nebezinau ar jau sugebeciau gyvent Lt?Nekaltas per brangu ten!!!

Žemėlapį į dantisMirkt Neprapulsit. O info apie parkavimo vietas manau irgi neturėtų trūktPaplepėkim

o kur planuoji balandzio pradzioje? sedek tik ramiai namuose! ir be taves yra kas ryan air kisenes papildo! Mirkt

Tai atsiusk tu man ta tel. nr. o tada as tau atrasysiu nes man reik kolkas tel nr. ir tada tu i ji kazka gausi!Šypsena
Rally pasalinis poveikis tai barzda kaip pas arabusJuokiasi

Visada yra galimybe,kad bus salutine reakcija JuokiasiJuokiasiJuokiasi

as ir linkes i siuolaikine medicina,beje angeliuk kodel del tos korteles neparasai man? laukiu informacijos ka ten kur nusiusti is numerio. I pm mestelk info. Labas

[/quote]

Juokiasi o jai tas buteliukas prakius? ar kada pagiriotas busi ir netycia sumaisysiCha cha

[/quote]

tai tada jis niekad nebesirgs! niekuom! tai gi geriausias vaistas–anot seneliu ir mociuciu!Cha cha

[/quote]

na tiek to, as jau geriau paliksiu tuos reikalus, siuolaikinei medicinaiTaipCha cha

reiktu reiktuTaipValio

Smagu bliaLaimingasCha cha Reiktu kada bonkaLaimingas

Puikiai. labai geras oras buvo, nors ir saltoka. Aireja galetu siandien viena kita foto numest Mirkt
O dienos siurprizas buvo tai, jog vidury kalnu kazkur uz brejaus sutikau savo buvusi fotografijos mokytoja Apkabinimas Vis delto musu visur pilna Juokiasi

Zvairuotom akim prasimerkus pazvelgiau perlanga…SAULE!Valio Ishshokau ish lowos ir dabar turiu prikelt visus likusius - vaziuosim i Bray, nes oras pasaka Kietas
Sorry, meetintis siandien mes negalim Be be be

As busiu ryt ryte Dubline,bet labai trumpam…Nes 13val butinai vel Longforde turiu but tai nezinau kaip cia su tuo greituku seksisFlirtas

o gal susimatom snd (na jau paryciai juk Cha cha) arba ryt? Drovus
toki “greituka” suorganizuojam su tais, kurie megsta viska exprontu daryt Cha cha na man penktad, sestad ir sekmad OFF, tai baigiu nuprotet, nes visi uzsieme si savaitgali GirtasCha cha

gerbiamieji,as nuo ktio penktaidneio iki Kovo2 busiu ne Airijoje.Poto grizes busiu tikrai labai uzimtas visa savaite iki Kovo 10 be menkiausios galimybes istrukti kazkur…Taip kad tokios yra mano galimybes artimiausioms 4 savaitems…Nežinau

geriau uzsirasyk pas sekretore-- Rally gi turi viena Longford’e ir viena Dublin’e!!!JuokiasiBe be beLabas

Na, dabar jau be proof of address niekur neatsidarysi saskaitos, tai tau, kaip sakant, nuskilo Mirkto gi ir ta proof nera problemu pasidarytLaimingas bank of ireland irgi ne pyragaitis, nereikalingus mokescius nuimineja, o ulsteris gi duoda 100 euru, jei pas juos atsidarai saskaita, bet tai tik tiek Cha cha
Atejau i darba KIAURAI slapia, kelnes slapios iki minkstosios, nors paltas iki kelenuPavargęs wtf?Kvankt?
Nusimato labai produktyvi darbo diena…