Airijos lietuviu

Nekaltas ziuriu visi nori gaut dovanu ,o va kas ka perka kitiem nieks nieko neraso??? kur mielieji uzsikase ? pries kaledine depresija?

Atlikau stulpo vaidmenį šioje diskusijoje…Miegantis

Kaip manote ar yra Siaures Airijoje laiko apribojimas perkant alkoholi kaip pas mus? (nuo 10:30 iki 22:00 berods) nes mintis yra labai labai ankstyva ryta vaziuoti apsipirkineti,akd zmoniu mariu nebutu…

Australija ar Kanada? Baisus
Kas mane taip toli išleis?Šypsena

trys tukstanciai Šypsena

Linkejimai!

gal kas lekiat Lietuvon šventėms su savo auto? Nekaltas

NA mes pries sventes visada i Enniskillen vaziuojam…Alkoholis labai pigus ir maistas pigesnis…

kartais ne michelstowno caves?Nekaltas Nors turbut ne, nes ten berods be upes…

pasiaiškink

jo,kai kas Longforde ir negyBEgyvena Mirkt

Na taip, airiams lietuviskas maistas patinka. Silke, cepelinai, saltibarsciai, koldunai…viskas tinka ir viskas jiems skanuGerai. Zinoma, visiems neitiksi,taciau tokie drastiski pareiskimai, kaip ‘airiams lietuviskas maistas nepatinka’ yra neteisingi Mirkt

O kam idomu ar jiem patinka ,svarbu mum patinkaTaip o beto nepatinka tiem kurie tik ragave burgerius ir nebuve niekur isvyke, daug pazystu Airiu kuriuos pavaisinau lietuviska rukyta desra ir jiem patiko ir kai mane sutinka vis klausia ar turiu dar desrosJuokiasi

[quote]kiek girdejau airiams lietuviskas maistas nepatinka
[/quote]

Nu ir kas cia tokio?

kiek girdejau airiams lietuviskas maistas nepatinkaBaisus

Ka dar gero be Bushmills varyklos,pakabinamo tilto ir sesiakampiu akmenu galima pamatyti Siaurines Airijos siaureje?Laimingas

the vault ar kaip jis ten vadinas, yra po dartu stotim Amiens str. dublin 1 Labas

Skaiciau kai tik pasirode straipsnis Cha cha

O man iki vienu atostogu 3 savaites iki kitu 9Laimingas Kaip nors islauksiu Cha cha

O tai sunkvezimio nebevairuoji?
Pas mumi tai vis tas patsUfff paatostogavom kaip balti zmones (ne lietuvojCha cha) dabar vel darbuojamesŠypsena

Tai bus puiki naktis is penktadienio i pirmadieniCha chaJuokiasi