Žvilgsnis i praeitį

Žvilgsnis i praeitį

akys Apakęso seip neismanau portretuose…

man tai cia zvilgsnis i ateiti. dieduks laiko istieses ranka su stiklinaite ir ziuri, kad anukelis jam tiksliai atmieruotu arielkos. kad ne laso maziau, nei priklauso!

ŠypsenaMartynukas kad mes tiek sulauktume Šypsena

Martynuk!fu Veeekad ir kaip ten bebūtų,jei nematei-nerašyk.Ar matei? O “paįsivaizduoti” daug ką galima,bet reikia jei jau ne kitus,tai bent save gerbti DrovusO žmogus tikrai atrodo geras(nuotraukoje)ir susimąstęs,gal net ir apie praeitį.

Jeigu nekreipsime demesio i baisias akis (spalvotame originale jos raudonos), man jos atrodo ne susimasciusios, bet kazkokiam dar gilesniam transe, kai zmogus jau lyg ir nebemasto, bet “yra kazkur kitur”. Pasakyciau, zvilgsnis i tustuma. Jame nera nei isminties, nei gilumo, cia nera susimastymo. Be abejo, nesiruosiu atspeti ka is tiesu tuo metu galvojo tas zmogus, pasakoju tik savo ispudzius sioj foto.

kaip įdomiai Nekaltas…jei pavadinime parašyta žvilgsnis-tai reiškia tai parodo tik akys Nežinaušiaip …tai yra senas žmogus,ir retas kuris senas žmogus būna giedrom akim,mano nuomone. Nesakau,nuotrauka galėjo būt ir geriau padaryta,net man matosi Drovus,bet ant senuko tai nevarykit Ne Nustebęs

rasa sakai geraiu? tai tada noreciau isgirsti jusu nuomones butu labai idomu isgirsti kaip kiti darytu as nesakau kad cia tobulybe as tik mokaus bet va kitu variacijas isgirsti butu labai idomu dekui P.S. jau dedamas zinojau kad sulauksiu kritikos del akiu bet… Šypsena

tikroviška.

blogas apsvietimas-blicas padaro veida plokscia… geriau naturalus apsvietimas,kad ir pro langa,aisku tada jo gali ir pritrukti… Šypsena

ko jus cia pasiutot del mano interpretacijos? mano prosenelis skanavo Bekerovka ir per savo 100 metu jubilieju. o zvilgsnis tikrai laukiantis. o is lupu sprendziant - kazko skanaus.

Ne per daug idomus veidas (israiska). Truksta ekspresijos, kuri " uzkabintu ". Dar speju fotkinta su blicu, nuplokstejo veidas, tik ant fotoshopo pataisyta ekspozicija. Sename zmoguje noretusi pamatyti gyvenima veide, rauksles, siurksti oda ir t.t. Tam reikalinga sviesa is sono o ne tiesiai i veida. IMHO

jop pritariu Sauzi blicas padare savo juoda darba ir sugadino kadra, beje akis galejo auorius ir su paprastu ACDsee pakoreguot…

Crazy_RemiS Mirktaš irgi tik mokausi,ir nežinau ar darau gerai,bet net prieš darydama nespalvotą foto,pakoreguoju spalvas Drovustik pastebėjau,kad senų žmonių akis sunkiau koreguot Nustebęstai va, o dėl atlikimo,matai kiek patarimų Laimingasdėl to man ir patinka fv klubas LaimingasMartynuk,aš tai nepasiutau Drovustik kažkaip negražu man pasirodė -taip iškart apie žalingus įpročius Mirkt

Martynukas tai shmaikshtuolis. Ir paprastai senoliai i tokius zodzius nusijuokia, o ne rauko nosi, va. Zalingi iprochiai, tas, anas… o ishgert truputi naminukes su anuku, uzsikandant lashiniu - senuku darbas. Tik truputi, jei ka ŠypsenaO shiaip truksta akiu ishraishkos, jos sublizgejusios… Šypsena

cia yra fotografuota prieblandoje tokioje pirtyje-kavineje na blicas buvo neisvengiamas kad ir silpnas nes buvo pastoviai judesi … beto cia su nieko neapdirbta o tik is spalvotos perversta BW ir viskas tuo lab labai idomu paliko kaip su tuo ACDsee pakeisi akiu spalva Šypsena

Sorifejau, o kodel nesiulau po sia fotografija stilisto paslaugu? Ar tau tik su graziom merginom patinka dirbt? Juokiasi