zvenk...

kur spinike?

Turguj Liežuvis

totali spyna šiai temai Pavargęs

Išleido liūtas sausą įstatymą miške: Ką pagaus girtą - suės! Eina pirmą dieną, ramu, žiūri - zuikis girtas! - Nu dabar tai tave suėsiu. - Neėsk man proga, šiandien mano gimtadienis - Na gerai, bet dar vienas sykis ir suėsiu. Antrą dieną eina liūtas apsižvalgyti, žiūri zuikis vėl girtas: - Nu dabar tai tikrai tave suėsiu! - Neėsk man proga, sūnus šiandien gimė! - Na gerai, paskutinis kartas! Trečią dieną liūtas eina per mišką, žiūri zuikis girtas baloje guli! - Nu šakės, dabar tai jau ėsiu! - Klausyk, liūte, tu savo įsakymą žvėrims parašei? - Taip. - Tai ko prie žuvų lendi? Girtas zuikis bare rėkauja: - Nu, kas prieš mane!!! A, kas prieš mane!!! Niekas nekreipia dėmesio. - Nu tai kas prieš mane!!! Mešką užkniso, ta ir sako: - Aš! - Kas prieš mane su meška!!! Zvenkit

aurora kiauksintį katiną sudirbo Šypsena

zvengiu

alio, kandidatai, kur jus? Nekaltas

karantine

jo… Cha cha

nesudirbo, o galbut susima moderariu apmoke Mirkttik kiti kandidatai bailiai nedrysta nieko sakyti kol negaus irankiu i rankas. kazi ar turetu is vis tokie kandidatuoti? Nekaltas

Provokatorius… Juokiasi

nu bent jau ash taj chia…jei ka ash parashiau wiska matricuj nes jis man priwate prashe … Liežuvis~

wa ash sedzhiu ir zhwengiu… Juokiasi

ha ha ha Cha chaRakint ir tiek. Neaiskiai suformuluota. Diskutuot apie viena posaki - daugiau nei kvaila. Naujam dalyviui/ei reikia graziai parodyt duris, ir X zenkliuka, kuris reiskia temos istrynima. Yra pas jus flood’o tema, kazkokia pokalbiam. apie sita posaki labai galima ten diskutuot Liežuvisir aplamai. valgyt maisot cia su savo testais Juokiasi

Juokiasi

klausiau as ir klausiau viesai, o tu parasei kazka Matricui? Pavargęsas taip nezaidziu Nekaltas

Jis gi plyta jobnytas Cha cha

visi jus cia siek tiek trinkteleti Cha cha Liežuvis

O cia jau izeidimas Cha cha Juokiasi

ikalbieje