zuvys

zuvys

nu nesamone taip, ka cia visi su klubais bus, o as viena be?juk yra ir daugiau zuvu, tikrai zinau kad yra. zuvys, vienykimes! Šypsena

aga, maciau Hiper Rimi gyvas pardavineja Cha cha

O kokia zuvis esi - karosas ar lydeka?

Išsirinkim kuri darbštesnė… Mirkt, nors sorry, net bijau BituteDarbininke per darbšti esi… Aš nekaltas

man patinka zuvis ir “gaudyti” , ir “skanios”.Mirkt

O as zuvu nemegstu ir nevalgauCha chaAš nekaltasCha cha

Tai apie ka cia kalba eina?Cha cha Niu as tai tikrai ne ta,kur plaukioja ezeruose ir …!Cha cha

gal nors vienoj temoj nekalbam apie darba ka? padirbkit jus 16val per para pajausit ta malonuma… o zuvytes tai tos kurios nuo 02.19 iki 03.?? gime, nezinau tiksliai iki kada Šypsena tai vat vienykimes ir sveskime tortadieni kartu.

as esu zuvyte! Taip Bukim draugemis! Cha cha O kur musu zuvinai? Cha cha

na nezinau, kazkaip jauciu ziemos miegu uzmigo Šypsena mano balius buna 02.21, o tavo?

As tikras zuvinas Cha cha

gaila kad as nesu zivinas…
bet man asmeniskai zmones-zuvys yra tiesiog faini!
puikiai su jais sutariu Taip

mano 03.07! Vat tai svesime! Cha cha

butinai!surinksim dar daugiau jubiljatu ir kai desim baliu!!! didesni uz busho atvykima i lietuva Šypsena su didesniais fejerverkais Šypsena

oi bitute, o jumi pasirodo ta pachia diena gimet kaip ir mano sesuo. Šypsena
Beje ash pati irgi rybka, per SV. Kazimiera 03.04 shvenchiu (liabai patogu, kartu su kaziuko muge kaip pradedu… Cha cha)

As irgi zuvyte Mirkt
Sakykit zuvysŠypsena kokie kiti zenklai geriausi jusu draugai?
Is vaikinu tai su jauciais puikiai sutariu, o is merginu tai kazkaip su oro zenklais susibendravusLabas

Išskirti negalėčiau, bet man labai indomu stebėti, suprasti kitas žuvis, kurios(-ie) atrodo visai kitokios. Aš nekaltas
Tiek tarkim iššaukiančia išvaizda, karštakošišku elgesiu, agresyvumu, etc. Aš nekaltasCha cha

O su Moterys? MirktCha cha

Niu gerai,dar viena zuvis!Cha cha