ZuikisIlgaausis parase ~5000 zinuciu, o turi 0 perlu ir statusa naujas saunuolis...?

O kur tikrasis Otmorozok? ApakęsPersiregistravo naujai???

banga ruosiasi permainoms ir veikejais keiciasi Cha cha

aikaik | 11-17 10:25
Juokiasipasiėmiau perlus ašenTaipCha cha Jie dabar puošia mano kakląKietasŽvaigždė

Nekaltas Mano dienoraštyje taip aikaik rašo…Nekaltas Ar ji galėjo taip padaryti?Nekaltas
Cha cha

isradingi tie lietuviai Juokiasi

Sveiki,

Karts nuo karto pastebeje zmogaus prifloodinima nurashom jo perlu skaitliuka iki 0, taip pat trindami senus floodus nurežiam perlus. Todėl gali būti tokių žmonių. Antra vertus, su pačiu herojumi dabar nagrinėjames šį klausimą, norėdami išsiaiškinti ar čia klaida, ar ne.

PatriccijaGėlė-niu kokia tu išdavikė, dabar mane gali apiplėšti Baisu
Juokiasi

Syclone, ateis ir tavo laikas ... Juokiasi

Dabar visi aikaik…bijokit, BaisuCha cha ji gali perlus nukabinti…Ji buvo geriausia ZuikioIlgaausio draugė…Baisu dienoraščiuose kas dėdavos…kol pasiekė savo…Mirkt

MamučiukJuokiasi o tau irgi **** tabaką rūko…Kietas…Dauk ir Tu tų perlų turi…Nekaltas

Jo aš kaip ta vorė-juodoji našlė-suėdiau zuiką Niam niam, bet perlus pasilikau KietasŽvaigždė
PatriGėlė-oij tu gausi vienon vieton Juokiasi

NekaltasAngelas

o neCha chaNeŽliumbia

Savo perlus galiu deklaruot … Cha cha Visi pelnytai užtarnauti per daugel metų… Liežuvis

MirktO kaži, jei būtų pradėta tikrinti visi, kiek ko sąžiningai užkalė… Tai ilgai žaistų… Pažiūri visus komentarus, foto sudėtas ir k.t., už ką yra legalūs perlai, atimi išvisų perlų ir k.t, poto gausi nelegalių perlų skaičių, tada jau galima bus yrodyt, o daba, tai…Cha cha

Tikrasis biškuti sutrumpėjo ir tapo Otmo.Nekaltas Keliauja į Europą.Juokiasi

Cha cha

[quote]Banga rašė:
Sveiki,

Karts nuo karto pastebeje zmogaus prifloodinima nurashom jo perlu skaitliuka iki 0, taip pat trindami senus floodus nurežiam perlus. Todėl gali būti tokių žmonių. Antra vertus, su pačiu herojumi dabar nagrinėjames šį klausimą, norėdami išsiaiškinti ar čia klaida, ar ne.
[/quote]

Musu Zuikis Nenefloodino. Bet aikaik su Taurė TaurėGirtas prifloodino! Liežuvis Cha cha

Apakęs

tai Zukis visur cia prisifloodines?BaisuNekaltasApakęs

aikaik… niekada negalvojau, kad taip ji galėjo Juokiasi padaryti…Cha cha
atiduok Zuikuciui perlus.Nekaltas