zopa

zopa

skauda?

Dingsta antifreezas, lygtais po masina balos nera, pro glusaka irgi lygtais saldziai nepaduoda. Tepalo spaudimas plaukioja nuo maximalaus ant skales, iki leikos uzsidegimo. Kyla temperatura. Tarpine/galva?

skauda sitai masinai kazka, o pasakyti nemoka.

p!sk iš delno draugiškai, kad prabiltų Nekaltas

Pisiu tau draugiskai, kad patyletum. Juokiasi

tepalas be antifrizo? edit: kreipkis pas aiskeregi, pasakys ar tarpine ar galva Cha cha

Be, ka reiskia daug vazinejamos masinos emulsija tepale, as pats zinau.

pas viena pazystama irgi dinginejo antifrizas, nuvare i servisa rado pramusta galvos tarpine.

Tai as ir pats itariu, kad tarpine, tiesiog galvojau ateis koks burtininkas ir sakys, kad priezastis ne tokia rimta. Juokiasi

p!sėjau tu Juokiasi Juokiasi

Pas mane irgi panasiai dingsta antifrizas, po masina buna maza balute, temperatura nemusa maximumo, ir tepalo i bakeli neprivaryta, reikes savo benzinini fokusa vezti pas fokusininkus,turbut bus kas nors netobulo

^ pazhiurek termostato dangtely

Ignai, bazaras apie dyzel Man. Mirkt

O pas mane blogiau Cha cha benzinas dujos Cha cha

man kai pasventino kunigas acorda, tai plia ta pacia diena galva truko Pavargęs Juokiasi

Alikas šventino gal? Paplepėkim

ple tikejimas koks Mašinapas kuniga sventint Juokiasitipo pasventinus,nereik nieko taisyt ir net kuro pilt,nes bakas visalaik pilnas bus ar kaip? Juokiasi

semis, kai pasventinta masina, tai neatsitiks jokiu nelaimiu. jokiu avariju ir panasiai Juokiasi