Zmonos nebekit nuo savo vyru!!!

Zmonos nebekit nuo savo vyru!!!

Gili užuojautaŽliumbia

Tikrai labai didele uzuojauta…LaikykisTaipBet kaip ten sako,kad jei seima skiriasi yra kalti abu…

nu pasistengsim nebeg…jei jus to verti busit…
o shiaip uzuojauta tau ir kinderiams Gėlė

Labas laikykis Vyras

Aciu uz uzuojautas: bet reike dar uzjausti ir mano BUVUSIO DRAUGO SEIMA nes ja isarde mano zmona tai koks MORALAS:-l

Niekas nuo to neapsaugotas…
Gyvenimas tuo nesibaigia!

vaikai su tavimi?

O kodėl "buvusio draugo"- užjausk jį dabar tu ir palaikyk, nes jam tavoji atitekoJuokiasi ir jis įrodė, kad yra tikras draugas, nes tave nuo jos išgelbėjoCha cha

uzuojauta… Žliumbia gaila vaikuciu, pati tik su mama esu isaugusi ir puikiai juos suprantu, kaip sunku gyventi tik su vienu is tevu; bet tu laikykis, jei taip atsitiko, vadinasi taip ir turejo buti, viskas tik i gera Gėlė

Taip vaikai su manim nors tam reikejo ir tikru draugu (kuriu turiu daugiau nei pinigu <cia ismintis&gtMirkt ir dar visokiems patepimams…butu galima nusipirkti kokiu 5 metu masina|-l

visada galvojate kad mes vienos kaltos kad begame nuo jusuVyras.bet visada buna priezastis del ko begame!!!jus niekada apie tai nepagalvojate???dazniausiais jus patys bunate kalti…

o vaikai tikrai norejo likt ne su savo motina? Juk mama eera mama…Nekaltas

Cia ir yra esmeJuokiasi kad nors vaikai labai norejo buti su manim bet yra dar mazi. Tik gerai kad pas mus dar tokie netobuli istatimaiJuokiasi