Zmones padekit..

Zmones padekit…

Kokie yra vaistai nuo pachmielo?kazhkokios yra tabletes, bet neatsimenu pawadinimo…kokios gal zhinot?

AlusAlusAlusAlusAlusgeriausi vaistaiTaip

Alcaseltzer ar kazkas panasaus,ore padeda

Daug ju visokiu yraŠypsenaNueik i vaistine ir nusipirksi.Vaistininke tai jau tikrai zinos.Taip

dekuj… reikia ejt pikrt nes ragas…BaisuPiktasPavargęs

Taip

ka va nelabai patogu man sakyt "duokit vaistu nuo pagiriu" Šypsena

metadoxil dar yr… Girtas

…kas ten gali but nepatogu…galu gale pasakyk kad tavo draugui rekia…vaistininke patars…Mirkt

o tai kas geriau 'metodoxil" ar "alcaselzer"?

ilinguoja pabales ciuvakelis ir sako, kad draugui reikia tablietku… is karto patikeciau JuokiasiJuokiasiJuokiasi

…ir taip ir taip…sakys ar nesakys jis nieko…pirkdamas tokius vaistus net ir akla vaistininke supras kame reikalas…tai kame problema?..stabdziai siuo atveju visiskai nereikalingiLiežuvisJuokiasi

metodoxil geriau nors ziurint kokia pas tave ten pachmelo stadija gydykis tais paciais vaistais nuo kuriu ir susirgai Cha cha

nu va nusipirkaw alkaseltzer ir suwartojaw 2 Šypsena zhesimar pades Šypsena dar mineralinio nusipirkaw Šypsena

Cha cha

pamenu nepereseniai stoviu eileje vaistinej priesh mane moterishkei bemushant cheky susuikniso kasos aparatas nu ir viskas uzsitese…o uz manes stovejo apie 30metu vyrishkis ishpiltas prakaito,pasiramsciuodamas ir smirdintis pagiriom, burnodamas,kad taip belaukiant gali ir numirtCha cha
po to kakzas ish eileje laukianciu zmoniu pasiule eiti geriau AlusnusipirktiTaipCha cha kazkodel mane durnas juokas labai jemeCha chaDD