zmones kuo padeti bachurui kai jis yra prisidirbes?

zmones kuo padeti bachurui kai jis yra prisidirbes?

zinokit nebezinau kaip su savo bachuriuku bendrauti…jis kazko yra prisidirbes ir nieko man nesako…visa laika labai piktas…liudnas…o kai paprasiau kad pasakytu(jaudinuosi del jo)kas nutiko…jis tik atsake kad geriau man nezinoti nes kitaip man bus prastai…tipo sake kad nenori velti i tai manes…bet man vistiek idomu…visdelto as del jo jaudinuosi…ir noriu zinoti kas dedasi…gal galit patarti kaip paklausti kad pasakytu pagaliau kas vyksta…Liūdnas

paskambink 112. gal ishaishkins.

stt email"a parasyk…

nusauk ji, kad nesikankintum Cha cha

Taigi prieik ir nuramink - pasakyk kad aplankysi ji ten, cigareciu atnesi, kad sikna galetu issipirkt, arba vazelino jei cigaretem babkiu neturesiCha cha

na, matyt jis rimtai prisidirbes Taip pabandyk, su juo pakalbeti, pasakyk jam, kad suprasi ji, kas tai bebutu Apkabinimas kad tau nesvarbu, ka jis pridirbo - tau svarbiausias Jis Drovus pasakyk, jam kad kaip tik stengsies jam padeti ir nesvarbu, kad tau gali buti prastai. Tu ji myli, o Meile nugali viska!
Sekmes Labas

Beg tu geriau kuo toliau nuo jo…nes jei jau sakyt tau nenori tai manau nekas ten jam…

Abu palikit viską, visus jo rūpesčius, ir bėkit kuo toliau, ten kur interpolas nepasiekia Cha cha

tai gal jis kokiai mergai vaika uzstate…
Juokiasi

man irgi taip atrodoNekaltas Cha cha

Geriau ne neklausk! Nelisk prie jo su tais klausimais, kai susitvarkys pats papasakos.

are you sure? paaiskes kad laukiasi 3 jo meiluzes, beto jis uzstate jusu buta, pinigu nera ir po savaites jums reikes ishsikelti. not to mention kad jo ieshko mentai ir vietiniai mafukai Pavargęs

geriau jau viska issiaiskinti.
jei niekaip neiseina jo priversti pasakyti visada yra patikimas budas - asaros. kritiniu momentu jomis galima spresti bet kokia problema, bo vaikinai erzinasi ir padarytu viska, kad tik liautumeisi verkusi Mirkt
liaudies patikrinta Mirkt

ne visus asaros veikia…oi ne visusMirkt

tik 99% Juokiasi

tigi imi 3 gezus, ezio kalade ir varai aiskintis Kietas

niu jei jau asaros neveikia, vadinasi kazkas blogai su jo jautrumu. su tokiu iskart skirtis reikia, kol dar i nosi profilaktiskai neuzvaziavo

žinok girtam beveik visada liežuvis atsiriša ir tada tiek gali visko prisiklausytiApakęsApakęsApakęs

hmmm… prisidirbk daugiau uz ji. ir tegu paskui jis suka (nuo zodzio sukti) galva ka tu prisidirbai.